1

Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.

0

Też uważam, że Leo jest za bardzo krytykowany, każdemu może się przecież zdarzyć. Np. Cr7, który teraz karne wykonuje genialnie, w 2008 roku zmarnował w LM 2 "jedenastki"- jedną w półfinale z Barcą, a drugą w finale...

Ale tak z innej beczki, zawsze zastanawiałem się, czy lepszym egzekutorem karnych nie byłby Cesc albo Xavi. Bo nie wiem, na ile Leo strzela karne dlatego, że robi to najlepiej, a na ile dlatego, żeby mu pomagać w śrubowaniu rekordów. No bo nie ukrywajmy- choć graczem jest genialnym i wg. mnie najlepszym na świecie, to w rzutach karnych statystyki ma dość przeciętne...

0

Wie ktoś może, jaki jest ogólnie rekord (np. La Liga, a nie klubowy FCB)?

0

""Proszę o wybaczenie barcelonismo, ponieważ wiem, że moje słowa zostały źle odebrane. Nie wywarzyłem dobrze słów (...)"

nie jestem dobry z polskiego, ale wywaŻony nie pisze się przez "rz";)

0

@RealCF17

Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.

PS.

Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:

0

"W pięciu ostatnich kolejkach Barcelona zdobyła 31 goli i straciła tylko jednego."

Jakoś nie wiem skąd ta liczba:

Almeria - Barcelona0:8

Barcelona - Real M.5:0

Osasuna - Barcelona0:3

Barcelona - Sociedad5:0

Espanyol - Barcelona1:5

8+5+3+5+5= 26 a nie 31...

0

Szkoda że o zdobyciu Złotej Piłki (która rzekomo jest nagrodą dla najlepszego zawodnika sezonu) decyduje strzelenie bramki w finale mundialu. Jestem pewny że gdyby to Xavi zdobył tę bramkę, to nie było by ŻADNYCH argumentów które wskazywałyby na Inieste, który w poprzednim sezonie nie grał źle, ale na pewno nie najlepiej na świecie (i nie lepiej niż Xavi), szczególnie biorąc pod uwagę to, że sporo nie grał przez kontuzję.

0

tez to mam;/

0

PO CO? Na defensywnej pomocy mamy Toure, Keite, Sergio. Niech się lepiej skupią na zakupie lewego skrzydła, moim marzeniem jest Silva albo Mata. IMHO póki Xavi gra jak gra to nawet Cesca nie potrzebujemy.

0

jak jechałem do szkoły, to bylem na centralnym ale Barcy tam nie widzialem...

0

czemu pique gra w bandazu na glowie?

0

Ja tez marzę o Torresie. Fabregas- nie wiem czy to odpowiedni moment, akorat w pomocy na razie mamy urodzaj, wiec nie wiem czy jest taka potrzeba.

0

Rogo123- z choinki sie urwales?? Eto pichichi?? Chyba cos Ci sie ostro pomieszalo.

Tak, Eto jest nieskuteczny. Na przestrzeni calego seoznu zmarnowal tyle sytuacji ze szkoda gadac. Gdyby Brozek byl na jego miejscu to by pewnie niewiele mniej strzelil. Nie liczy sie ile bramek strzelil, tylko skutecznosc- a ta w tym sezonie mial zalosna.

Wg. mnie Ibra wcale nie jest dobrym rozwiazaniem. Duzo bardziej bym wolal Silve/ Riberiego na lewe skrzydło, a Henrego przesunac na szpice. A jak juz bardzo chca napastnika, to duzo lepszy od Ibry bylby Villa lub Torres (to 2. to takie marzenie tylko;])

0

a kiedy Gai zaliczy? Wydaje mi sie ze Pep powinien go powoli zaczac podczepiac pod 1. sklad... chociaz z drugiej strony po tym co dokonal mam do niego zaufanie;]

0

Choć cieszę się ze zwycięstwa i jestem dumny z Barcy, to z całym szacunkiem panie prezydencie, ale świętować będziemy mogli wtedy, kiedy nie będzie matematycznej szansy na stracenie tytułu.

0

skoro za zolte kartki mieli by nie grac z vcf, to moze niech nie dostaja specjalnie zoltek, a na mecz z vcf po prostu nie wyjda. Najbardziej dotyczy to Toure, ktory czasami musi po prostu skosic. W przypadku eto czy xaviego, to wystarczy ze nie beda sie glupio zachowywali i beda grzeczni dla sedziego i nie dostana zoltych kartek

0

autor chyba troche przesadzil z ta roznica miedzy Barca a Realem... Real ostatni mecz zagral naprawde ładnie, widac ze Juande cos tam działa. Ale mimo wszystko wierze ze to Barca wygra lige;]

0

ale w sumie możliwe ze mi się popier******

0

krakers

Oczywiście, oba wyrazy są poprawne, ale tylko przy odpowiednim użyciu. Np. poprawnie powinno być:

-tĘ porażkĘ

-tĘ zupĘ

-tĘ klasĘ

ale również:

-tĄ wygranĄ

-tĄ książkĄ

ogólnie użycie "tą" albo "tę" zależy od słowa (a konkretnie jego przypadku) występującego potem.

pozdrawiam;]

0

a ja bym dal 7 Bojanowi jak tylko Gudjohnsen odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?