26 stycznia 2009, 17:39
0
Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:) Abidal sie rozkreca;d
4 stycznia 2009, 17:31
super by było gdyby wrzucili na redtube.com ;d Ludzie oni dzieki temu maja konta premium;]
4 stycznia 2009, 17:26
Wypozyczyc ogra sie wroci i wygryzie E2 ;] hehe;d marzenia;)
2 stycznia 2009, 18:08
patryk zauwaz ze liga hiszpanska a liga angielska troche sie roznia od siebie;p
2 stycznia 2009, 17:29
1.Aguerro- piłkarz dobry, młody, strzelajacy. 2. Villa- gracz rowniez dobry,ale powoli emeryturka 3.Benzema kreatywnosc;) wiek;) 4. Adebayor jakos mne ten gracz nie przekonuje
16 sierpnia 2008, 17:52
neo2114-jest dzieki za podpowiedz;d
9 sierpnia 2008, 09:29
Chciałby Silve no ale z jednej strony Jeffren to nasz wielki talent i szkoda było oddac no chyba ze mielibysmsy brawo pierwokupu to co innego.:))
10 sierpnia 2008, 20:15
Ej ile tak wogole on ma lat 19 czy 20 ????
16 sierpnia 2008, 18:49
A ja bym chciał zeby odszedł przeciez mamy Puyola, Pique, Cacaresa Milito jest wiec to by spokojnie wystarczyło']]]]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:)
Abidal sie rozkreca;d
0
super by było gdyby wrzucili na redtube.com ;d Ludzie oni dzieki temu maja konta premium;]
0
Wypozyczyc ogra sie wroci i wygryzie E2 ;] hehe;d marzenia;)
0
patryk zauwaz ze liga hiszpanska a liga angielska troche sie roznia od siebie;p
0
1.Aguerro- piłkarz dobry, młody, strzelajacy.
2. Villa- gracz rowniez dobry,ale powoli emeryturka
3.Benzema kreatywnosc;) wiek;)
4. Adebayor jakos mne ten gracz nie przekonuje
0
neo2114-jest dzieki za podpowiedz;d
0
Chciałby Silve no ale z jednej strony Jeffren to nasz wielki talent i szkoda było oddac no chyba ze mielibysmsy brawo pierwokupu to co innego.:))
0
Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:)
Abidal sie rozkreca;d
0
Ej ile tak wogole on ma lat 19 czy 20 ????
0
A ja bym chciał zeby odszedł przeciez mamy Puyola, Pique, Cacaresa Milito jest wiec to by spokojnie wystarczyło']]]]