O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:)

Abidal sie rozkreca;d

0

super by było gdyby wrzucili na redtube.com ;d Ludzie oni dzieki temu maja konta premium;]

0

Wypozyczyc ogra sie wroci i wygryzie E2 ;] hehe;d marzenia;)

0

patryk zauwaz ze liga hiszpanska a liga angielska troche sie roznia od siebie;p

0

1.Aguerro- piłkarz dobry, młody, strzelajacy.

2. Villa- gracz rowniez dobry,ale powoli emeryturka

3.Benzema kreatywnosc;) wiek;)

4. Adebayor jakos mne ten gracz nie przekonuje

Zobacz wszystkie

0

neo2114-jest dzieki za podpowiedz;d

0

Chciałby Silve no ale z jednej strony Jeffren to nasz wielki talent i szkoda było oddac no chyba ze mielibysmsy brawo pierwokupu to co innego.:))

0

Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:)

Abidal sie rozkreca;d

0

Ej ile tak wogole on ma lat 19 czy 20 ????

0

A ja bym chciał zeby odszedł przeciez mamy Puyola, Pique, Cacaresa Milito jest wiec to by spokojnie wystarczyło']]]]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?