bojan1494
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzozów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widac, ze On wie co mowi;p Jest dobrze ale bedzie jeszcze lepiej .:)
Abidal sie rozkreca;d
0
super by było gdyby wrzucili na redtube.com ;d Ludzie oni dzieki temu maja konta premium;]
0
Wypozyczyc ogra sie wroci i wygryzie E2 ;] hehe;d marzenia;)
0
patryk zauwaz ze liga hiszpanska a liga angielska troche sie roznia od siebie;p
0
1.Aguerro- piłkarz dobry, młody, strzelajacy.
2. Villa- gracz rowniez dobry,ale powoli emeryturka
3.Benzema kreatywnosc;) wiek;)
4. Adebayor jakos mne ten gracz nie przekonuje
0
Nasz E2 jest chwilowo nie do zastapienia;)
Kochamy Cie Eto'o;)
0
Powiem tyle, nie szkoda mi go mogł grac na prawdziwym piłkarskim poziomie u Nas, ale nie odrazu gdyby poczekał na swoja szanse by ja dostał dajmy na to Bojan;))
A wiec skonczył ....;/
0
Musimy to wygrac;)) Do Boju Messi i Reszta;]] Veb:))pzdr
0
Mazurskyy ja jeszcze tego nie łape kliknij na gg 5797373 i wyjasnij mi to dokładnie jakby co to jestem czesto na niewidoku;pzdr
0
czy jest jakis mecz na dekoderze ferguson 7600????
0
Niech idzie;]]
0
lincoln25- ja jakos za nim tesknie bo obok Bojana najlepszy nasz wychowanek a ze odszedł to kazdy na niego najerzdza ,tak samo było z Ronim bo odszedł to odrazu jaki z niego .... ciota itp.a ja gralismy super to Ronni jestes boski itp. to ze odszedł to nie znaczty ze mozna go najerzdzac;// ja szanuje kazdego naszego piłkarza czy odejdzie czy zostanie... Pozdro dla Prawdziwych Kibicow;)
0
o przydałby sie.
0
[edit]
mod
0
Prosze dajcie na innego uplouda bo ja z rapide nie moge sciagac:
Error
You want to download the following file:
http://rapidshare.com/files/137845818/2-1.avi | 15740 KB
Your IP address 83.142.203.99 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly. Chodz nic nie sciagam:((://
0
A ja bym chciał zeby odszedł przeciez mamy Puyola, Pique, Cacaresa Milito jest wiec to by spokojnie wystarczyło']]]]
0
A ja bym chciał zeby odszedł przeciez mamy Puyola, Pique, Cacaresa Milito jest wiec to by spokojnie wystarczyło']]]]
0
neo2114-jest dzieki za podpowiedz;d
0
2-1 dla Argetyny asysta Messiego;))
0
odwrotnie ;pp
0
Poprawcie w neswie bład skróty a nie skóry
0
Czy teraz na tym kanale TVE Internacional jest mecz Usa Hiszpania??? i o 22 bedzie mecz???Prosze o odpowiedz
0
A tak wogole irytuje mnie brak dopuszczania do gry Bojana przeciez on powinien juz grac na co mamy czekac az sie wypali???;(://
0
Zapodam swoja wypowiedz ,
A dokładnie ocenie naszych.
Valdes-troche niepewny wystep naszego golkipera kilka prostych błędów.Ocena 6.
Abidal- w ofensywie mogł się podobac lecz w defensywie troche gorzej.Ocena 6.5
Puyol-jesteśmy przyzwyczajeni do takiej gry naszego kapitana.Ocena 7.
Marquez- pozytywny występ Meksykanina.Ocena 6.5
Alves - Z biegiem czasu coraz bardziej się rozkręca,ładny rajd prawą stroną,zmieniony z powodu kontuzji.Ocena 7.
Henry-stary dobry Titi którego chcemy oglądac zdobył piękną bramkę jeden z najlepszych na boisku Ocena 8.
Iniesta-starał się, biegał może się podobac.Ocena 7.
Xavi- dobry mecz naszego wychowanka ukoronowany bramką.Ocena 7.5
Keita-Miał wiele okazji bramkowych, lecz nie udało mu się nic trafic.Ocena 6.5
Pedro-dobrze zaprezentował się młodzian, szukał okazji.Ocena 7.
Eto'o- 2bramki na 4,100% okazje widac że jest głodny gry jeden z najlepszych na boisku.Ocena 8.
Toure - zagrał około 30min pokazał się z dobrej strony.Ocena 6.5
Pigue-brak oceny
Hleb-brak oceny
Skala 1-10
0
Henry juz sie wypalił on juz ma juz swoje doskonałe lata za sobą.Moim zdaniem Zarzad powinien jak najszybciej sprobowac go sprzedac, jezeli chca jeszcze troche na nim zarobic bo za rok to oddamy go za grosze a w jego miejsce mogli by kupic Benzeme lub zadnego Piłkarza by grał Bojan i Eto'o.Veb
0
i o to chodzi, widac ze to bedzie jedno z najlepszych naszych wzmocnien:) Barca forever
0
A nie lepiej było by dla Wisły wogole nie przyjerzdzac???Przeciez wankower to tylko 3:0 a tak skonczy to sie o wiele gorzej ;dd hehe;d VEB is
0
Fajnie by było gdyby odszedł nie widze go za bardzo na nowy sezon.VEB:D
0
Chciałbym zeby przeszedł....Choc osobiscie watpię w to,zajebiste bysmy mieli skrzydła Silva Messi;dd Bajer ;]] VEB
0
Ej ile tak wogole on ma lat 19 czy 20 ????