0

Eto'o jest duzo lepszy od Drogby.

0

Moj Skład:

Valdes-Alves-Cacares-Puyol-Abidal-Messi-Iniesta-Xavi-Hleb-Bojan-Eto'o kupic Lahma i Silve i skład kompletny.:)))))

0

Chciałby Silve no ale z jednej strony Jeffren to nasz wielki talent i szkoda było oddac no chyba ze mielibysmsy brawo pierwokupu to co innego.:))

0

brac go!!!

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

Barcelona - Wisła jak to pieknie brzmi, choc nic nie wiadomo z kim zagramy. Pozdro Visca el Barca ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?