8 lipca 2013, 18:21
0
Szkoda,szkoda.
23 kwietnia 2013, 22:23
Totalna demolka.Pozamiatane.
2 marca 2013, 18:11
Przykro to mówić, ale ma szans na awans w LM. Wszystkie pieniądze na awans milanu.PEWNIAK.
2 marca 2013, 16:14
Znowu bęcki,ale jaja
25 lutego 2013, 16:52
Po meczu z Milanem mam mieszane uczucia.Bóg jeden wie co będzie,ale trzeba wierzyć.
9 października 2012, 14:35
Tito obudź się.Nie skorzystać z takiego napastnika to grzech.
17 maja 2009, 21:36
Forlan strzelił bramkę- goni Eto
15 marca 2009, 18:49
Ikona klubu-wielki szacun dla tego gościa.
26 listopada 2008, 22:09
trzeba to uspokoić
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szkoda,szkoda.
0
Totalna demolka.Pozamiatane.
0
Przykro to mówić, ale ma szans na awans w LM. Wszystkie pieniądze na awans milanu.PEWNIAK.
0
Znowu bęcki,ale jaja
0
Po meczu z Milanem mam mieszane uczucia.Bóg jeden wie co będzie,ale trzeba wierzyć.
0
Tito obudź się.Nie skorzystać z takiego napastnika to grzech.
0
Totalna demolka.Pozamiatane.
0
Forlan strzelił bramkę- goni Eto
0
Ikona klubu-wielki szacun dla tego gościa.
0
trzeba to uspokoić