borośM
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda,szkoda.
0
Totalna demolka.Pozamiatane.
0
Przykro to mówić, ale ma szans na awans w LM. Wszystkie pieniądze na awans milanu.PEWNIAK.
0
Znowu bęcki,ale jaja
0
Po meczu z Milanem mam mieszane uczucia.Bóg jeden wie co będzie,ale trzeba wierzyć.
0
Oceny za najsłabszy mecz Barcy od lat - nic dodać nic ująć.
0
I co z tego-przegraliśmy.Wynik poszedł w świat.
0
Tito obudź się.Nie skorzystać z takiego napastnika to grzech.
0
Krystynko raz na trzy lata to i kura pierdnie.Bez podpały gwiazdeczko.
0
Najważniejsze są trzy punkty.
0
Oby został.
0
baj baj mistrzostwo
0
BAN!
0
Bojan doskonale wie ile jest wart.Do końca kariery nie będzie grzał ławy.Kiedyś mu się znudzi bycie drugim i podziękuje barsie.Oby jak najpóźniej.
0
Wstyd barco wstyd-styl w jakim odpadliście-żenujące.
0
Po meczu.Grają jak by to oni wygrali pierwszy mecz 3-1.Jeszcze niech madrycik zgarnie ligę i chyba sobie w łeb strzele.
0
Zero zaangarzowania-tak jak by im nie zależało.Brak słów-żenada.
0
Będzie pogrom.Dziady z Valencii odpuściły mecz.
0
Mówcie co chcecie.Przeżywamy kryzys,kryzys i jeszcze raz kryzys.
0
Na własne życzenie Panie Eto.Tydzień temu w meczu z mallorcą skuteczność zerowa.A można było ustrzelić hat-tricka-ale i tak wielki szacun za wszystkie strzelone bramki dla Barcy.
0
Forlan strzelił bramkę- goni Eto
0
eto-dziś totalne DNO
0
Normalnie szoki bule-to się nazywa Magia
0
Ikona klubu-wielki szacun dla tego gościa.
0
totalne dno-nasi dali się sprowokować jak dzieci.Valdes nas dobił.
0
Panie Tamudo pamiętam odebrane mistrzostwo-z całego serca życzę spadku do Segunda Division.
0
Mądra decyzja-przyda się chłopakom chwila odpoczynku.
0
Super wiadomość.
0
Tak trzymać Ryjek.Wielki szacun.
0
Co za sobota-aż chce się żyć.