0

Szkoda,szkoda.

0

Totalna demolka.Pozamiatane.

0

Przykro to mówić, ale ma szans na awans w LM. Wszystkie pieniądze na awans milanu.PEWNIAK.

0

Znowu bęcki,ale jaja

0

Po meczu z Milanem mam mieszane uczucia.Bóg jeden wie co będzie,ale trzeba wierzyć.

0

Oceny za najsłabszy mecz Barcy od lat - nic dodać nic ująć.

0

I co z tego-przegraliśmy.Wynik poszedł w świat.

0

Tito obudź się.Nie skorzystać z takiego napastnika to grzech.

0

Krystynko raz na trzy lata to i kura pierdnie.Bez podpały gwiazdeczko.

0

Najważniejsze są trzy punkty.

0

Oby został.

0

baj baj mistrzostwo

0

BAN!

0

Bojan doskonale wie ile jest wart.Do końca kariery nie będzie grzał ławy.Kiedyś mu się znudzi bycie drugim i podziękuje barsie.Oby jak najpóźniej.

0

Wstyd barco wstyd-styl w jakim odpadliście-żenujące.

0

Po meczu.Grają jak by to oni wygrali pierwszy mecz 3-1.Jeszcze niech madrycik zgarnie ligę i chyba sobie w łeb strzele.

0

Zero zaangarzowania-tak jak by im nie zależało.Brak słów-żenada.

0

Będzie pogrom.Dziady z Valencii odpuściły mecz.

0

Mówcie co chcecie.Przeżywamy kryzys,kryzys i jeszcze raz kryzys.

0

Na własne życzenie Panie Eto.Tydzień temu w meczu z mallorcą skuteczność zerowa.A można było ustrzelić hat-tricka-ale i tak wielki szacun za wszystkie strzelone bramki dla Barcy.

0



Forlan strzelił bramkę- goni Eto

0

eto-dziś totalne DNO

0

Normalnie szoki bule-to się nazywa Magia

0

Ikona klubu-wielki szacun dla tego gościa.

0

totalne dno-nasi dali się sprowokować jak dzieci.Valdes nas dobił.

0

Panie Tamudo pamiętam odebrane mistrzostwo-z całego serca życzę spadku do Segunda Division.

0

Mądra decyzja-przyda się chłopakom chwila odpoczynku.

0

Super wiadomość.

0

Tak trzymać Ryjek.Wielki szacun.

0

Co za sobota-aż chce się żyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?