A ja żałuję że nie zagrał kilku meczy na boku obrony, bo mógłby przypominać Albę jeśli popracowałby nad obroną. Kto wie czy by się nie sprawdził. W kilku meczach pokazał niezłe powroty i odbiory.
To że uda nam się zdobyć ligę nic nie oznacza.
Po prostu to będzie fart.
Zmiany i tak są potrzebne.
Trzeba wprowadzić większą rywalizację na pozycjach naszych mistrzów, bo jak ich młody wygryzie na kilka meczów, to zaczną walczyć.
Jadyma po mistrza!!!
Super. Zawsze podobały mi się jego wypowiedzi po meczach. Potrafił przyznać się że dali ciała kiedy przegrywali ważne mecze. Chłop z jajami-niepodważalnie potrzebny w drużynie.
Komentarze
1
@JKrolFCB 2 letni VPNNord za 10zł z allegro załatwia sprawę z językiem i napisami :)
0
Niestety okazuje się piłkarzem typu Alexis Sanchez :(
0
"Do obrony 3 raz z rzędu tytułu" ?
Nie żebym się czepiał ;P
1
Wydaje mi się, że Griezmann byłby następcą dla Suareza. Suarez ostatnio pokazuje, że wiek robi swoje.
0
Pierwszy raz od 25 lat mam w tyłku Twoją opinię.
17
A ja żałuję że nie zagrał kilku meczy na boku obrony, bo mógłby przypominać Albę jeśli popracowałby nad obroną.
Kto wie czy by się nie sprawdził.
W kilku meczach pokazał niezłe powroty i odbiory.
8
To przykład piłkarza, który kocha Barce. To widać, że nosi ten klub w serduchu. Nie da się go nie lubić :)
5
To że uda nam się zdobyć ligę nic nie oznacza.
Po prostu to będzie fart.
Zmiany i tak są potrzebne.
Trzeba wprowadzić większą rywalizację na pozycjach naszych mistrzów, bo jak ich młody wygryzie na kilka meczów, to zaczną walczyć.
Jadyma po mistrza!!!
5
Mam nadzieję że Paco będzie od czasu do czasu przy piłce ;p
5
Super. Zawsze podobały mi się jego wypowiedzi po meczach. Potrafił przyznać się że dali ciała kiedy przegrywali ważne mecze. Chłop z jajami-niepodważalnie potrzebny w drużynie.