1

@JKrolFCB 2 letni VPNNord za 10zł z allegro załatwia sprawę z językiem i napisami :)

0

Niestety okazuje się piłkarzem typu Alexis Sanchez :(

0

"Do obrony 3 raz z rzędu tytułu" ?
Nie żebym się czepiał ;P

1

Wydaje mi się, że Griezmann byłby następcą dla Suareza. Suarez ostatnio pokazuje, że wiek robi swoje.

0

Pierwszy raz od 25 lat mam w tyłku Twoją opinię.

8

To przykład piłkarza, który kocha Barce. To widać, że nosi ten klub w serduchu. Nie da się go nie lubić :)

0

Chodzi o to że jest w stanie zastąpić Inieste, który niestety nie może grać wszystkiego. A umówmy się, że na świecie jest mało takich pilkarzy.

1

Naturalny następca Iniesty

3

Szczerze się popłakałem jak zobaczyłem nogę Aleixa :(
Mega gość.
Ciężką pracą pokazał jak z pilkarza na wylocie stać się perełką wielkiej Barcy.
Przykład na skalę światową.

0

Wczorajsze mecze pokazały, że Ronaldo jest na takim poziomie jak Suarez.
Są wybitnymi piłkarzami,ale...
No właśnie ale, jest jeden gość, do którego poziomu jak na razie nikt nawet się nie zbliży.

0

A może jakieś mądre głowy powinny opracować punktację tj. napastnik zbierałby punkty za bramki,asysty,rajdy itd. Pomocnik:celne podania, asysty,udział przy bramce itd.Analogicznie obrońca za czyste odbiory, wybicia, przejęcia i bramkarz za interwencje. Może gdy by to z głową opracować, nikt do nikogo by nie miał pretensji.

5

Mam nadzieję że Paco będzie od czasu do czasu przy piłce ;p

1

Z taką lekkością i polotem:)
Leo odbuduje formę, dojdą Arda i Vidal...
Coś pięknego.

3

Nie zapominajmy o Rafinhi :)

5

Super. Zawsze podobały mi się jego wypowiedzi po meczach. Potrafił przyznać się że dali ciała kiedy przegrywali ważne mecze. Chłop z jajami-niepodważalnie potrzebny w drużynie.

0

Wszytko ładnie, pięknie. Ale on po prostu stał tam gdzie trzeba.
Oczywiście, urdy bramki nie można odmówić.
Może lepiej wyliczyć ile razy udało mu się przedryblować jakiegoś obrońcę 1 na 1 i zrobić różnicę.
Ja w kółko widzę tylko podania do tyłu, do najbliższego kolegi.
Ewentualnie udany pressing i powroty, czego akurat w przypadku napastnika bym mu na wielki plus nie zaliczył.
Jeśli godzi się na ławę i końcówki ok, jeśli ma marudzić, bierzmy kasę i w zimie konkretnego zmiennika kupmy.

17

A ja żałuję że nie zagrał kilku meczy na boku obrony, bo mógłby przypominać Albę jeśli popracowałby nad obroną.
Kto wie czy by się nie sprawdził.
W kilku meczach pokazał niezłe powroty i odbiory.

0

Do puki każdy będzie klikał w tematy z nagłówkiem "Messi w PSG" to takie newsy będą :)

0

Z tymi 75% bym polemizował.
Moim zdaniem Messiemu ciężko by było odnaleźć w innym zespole niż Barca.
Już nie będzie gościem nie do ruszenia. Dwa mecze bez biegania i zaczną się problemy.
Do tego nowi koledzy z charakterkiem, którzy nie będą grać tak jak im Leo każe.
Zostanie:)

0

Z tym Pedro, to spokojnie. Popatrzcie z jakimi drużynami graliśmy.
Super by było jakby się odblokował, ale boję się że po kilku nieudanych dryblingach z lepszymi obrońcami, znów będzie grał tylko do tyłu.

1

Na ten moment, Sandro zjada Pedro na śniadanie.

4

Nie zdziwię się jeśli Leo strzeli 2 bramki Eibarowi i więcej nie będzie chciał;P

0

Tu nie chodzi o to że strzela to wrócił wielki Messi. Raczej wróciła forma fizyczna. Dreptanie i wymioty w poprzednim sezonie wskazywały że Messi nie ma po prostu siły. Teraz wróciła świeżość i oby utrzymał ja przez cały sezon.

1

Mega artykuł :)

0

Odpowiedziałeś sobie sam:)

0

Na stopera to on ma tylko warunki fizyczne. Nie może grać na tak ważnej pozycji piłkarz, który nauczony jest że zawsze ma kogoś za plecami.
Dodatkowo nie raz było widać że w polu karnym zawodzi.

5

To że uda nam się zdobyć ligę nic nie oznacza.
Po prostu to będzie fart.
Zmiany i tak są potrzebne.
Trzeba wprowadzić większą rywalizację na pozycjach naszych mistrzów, bo jak ich młody wygryzie na kilka meczów, to zaczną walczyć.
Jadyma po mistrza!!!

0

Dużo biegać to troszkę za mało na klub światowej czołówki.
A Pedro niestety tylko to potrafi.
Czasami na ligę to wystarcza do strzelenia dwóch bramek, ale zaskoczyć to ten chłopak od długiego czasu nie potrafi.
Sprzedać a na zmiennika w ataku Deulofeu.

0

Moim zdaniem to co się stało tylko wyjdzie nam na dobre.
Nawet się cieszę że nic nie wygraliśmy.
Teraz wszyscy wiedzą, że bez zmian się nie obejdzie.
Odświeżenie drużyny powinno się pomału zacząć po odejściu Pepa. Wtedy mielibyśmy więcej czasu, a teraz trzeba zrewolucjonizować Barcę w jedno lato.
To może się udać od razu, albo potrwać 2-3 sezony.
Ja wierzę, że się uda i w przyszłym sezonie pokażemy pazur.
Pozdro.

0

Dokładnie. Pedro tylko biega. Zero pojedynków 1 na 1. Co w takim meczu jest bardzo ważne żeby zrobić różnicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?