0

Czy ten gość przestanie mnie kiedyś zaskakiwać?
Robot nie człowiek.
Dziękujemy:-)

0

Pep, największy dżentelmen wśród trenerów.
Być może Tito wskoczy w garnirek szyty na miarę:-)

0

Dzisiaj jeszcze 1 drużyna FCB w grze. Trzymajmy kciuki.

0

Drużyna przemęczona i tyle.
Odpoczną i w przyszłym sezonie dadzą radę.

0

Pokora Panowie.
Do wielu młodych gniewnych, którzy wypisywali ile to nie wbijemy RM a teraz
Chelsea.
Jeszcze raz pokora.

0

To Messiasz współczesnego futbolu.
Tyle w tym temacie.

0

Zabrakło mi w tym meczu strzałów z dystansu.
Myślę że kilka mocnych bomb zza pola karnego wyciągnęło by autobus z 16.
Martwi mnie też brak zdecydowania Fabregasa przy sytuacjach strzeleckich, coś co miał na początku sezonu.
Pedro także jak dla mnie za słabo. Wszystkie podania, które dostaje przy linii oddaje do tyłu. Nie próbuje nawet wejść w stylu jakim to robi np. Cuenca.
Reszta git.
Jedziemy z nimi!!!

0

Thiago pokazuje że Xavi nie musi się martwić kto po nim będzie królował w środku pola.
Niezwykły młody talent.

0

Idealnie nie było.
To już przeszłość.
Teraz pełna koncentracja i do dzieła :-)

0

Daje do myślenia.
I choć wcale tak nie musi być, jest to wielce prawdopodobne.

0

Znając zasadę: im lepszy przeciwnik, tym lepszy Messi.
Przeciwnicy mają przerąbane;-)

0

Podejrzewam że Tello zastąpi Pedro w najważniejszych meczach.
Lubie Pedro ale przypomina mi Torresa w tym sezonie.

0

Super.
Ciekawe ile ma najlepszy w lidze polskiej :-)

0

To było niesamowite, niespotykane i genialne:-)

0

Przemko
nie ma co się sprzeczać. Ja też bym chciał wygranej.
Trzymam kciuki za Ligę Mistrzów i GD.

0

Widziałem mecz-oglądam wszystkie Barcy:-)
Oczywiście,że błędy były.
Przy sytuacji z dotknięciem piłki przez Sergi Roberto, raczej jest to sporna sprawa.
Było też przecież wyjście na czysta pozycję napastnika Osasuny, kiedy to sędzia też się pomylił.
Uwielbiam Barcelonę, ale obiektywnie stwierdzam że zagrali słabo i nie można zwalać wszystkiego na innych nie patrząc na siebie.

0

Przestańcie z tymi żalami.
Prawda jest taka, że zagraliśmy bardzo słabo. Tiki taka nie istniała.
Prawdą jest, że murawa wyraźnie przeszkadzała naszym, ale obie drużyny grały w tych samych warunkach.
Za przegraną nie obwiniałbym sędziów(tak zawsze robili kibice RM,co im wytykaliśmy).
Przecież Barca w formie wygrałaby ten mecz 5:3 czy 6:3.
Może za porażką stoją brak 2 lini, słaba dyspozycja kilku piłkarzy i warunki w jakich grali?
Miejmy nadzieje że forma wróci i powalczymy o wszystko.
Wierzmy, nie użalajmy:-)

0

Do ideału brakuje mi tylko jednego. Żeby Pep zabronił chłopakom podbiegania grupami do sędziego. Gdyby zacisnęli zęby a w szczególnych przypadkach kapitan wdawałby się w rozmowy z arbitrem byłoby jeszcze piękniej.
Czasami jest to naprawdę irytujące, bo wiadomo że sędzia decyzji nie zmieni.

0

Czy nie lepiej byłoby zamiast samych bramek brać pod uwagę na wzór kanadyjskiej asysty?

Np. bramka=1; asysta; karny=0,5; asysta=0,5

To by bardziej odzwierciedlało poziom piłkarza.

0

pepulinho

dobre...:-)

0

No to by się odchamił:-) Tylko jak Pep tą drugą linię pookłada? Już nie mogę się doczekać.

0

Obama by był tańszy od Sancheza;D

0

Jedynym wyjściem aby przyjść do Barcy w pełni chwały, jest ruch w stylu Masche i pokazanie DNA Barcy.

0

Proszę, niech się to już skończy.

Szkoda że to tyle trwa.

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale w przypadku sfinalizowania transferu nie będzie tej radości jaka byłaby bez tego "transferowego tasiemca".

0

Nie ma co sie dziwić Fabregasowi, że otwarcie nie mowi o checi odejścia. Wyobrażacie sobie co by bylo gdyby on powiedział że odchodzi a kluby by sie nie dogadały? Kibice by mu nie wybaczyli. W Londynie już nie czułby sie jak u siebie.

0

Mądry i odważny facet a przy tym nieprzeciętny piłkarz.

0

Aż żal że tak późno do nas trafił

0

Fabregas powinien się wstydzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?