0

w google/grafika pod hasłem symulowanie drugie zdjecie to leżący C.Ronaldo :)

0

Ehhh. Daliby mu odpocząć przed maratonem w Barcy:(

0

Musi zagrać w LM, bo będzie łakomym kąskiem dla innych zespołów grających w tych rozgrywkach.
A jestem przekonany, że jeszcze dostanie wiele szans na pokazanie się.

0

Nie zapominaj, sezon jest długi. Cesc nie może grać wszystkiego. W ważnych meczach będziesz go miał na boisku. Gwarantuję:)

0

Obok Masche to piłkarz który potrafi zagrać ostro i studzić zapędy rywali.
Do tego wysoki.
Moim zdaniem jest niezbędny!!!

0

Oczywiście, ale ewidentnie chciał się odwdzięczyć.

0

Kiedy Pedro wygrał 1na1 z obrońcą.
To jest jakaś masakra żeby skrzydłowy na takim poziomie nie robił przewagi choć kilka razy w meczu:(

0

Musisz pobrać flasha dla androida,nie ma go w google play, poszukaj z google.
Używać przeglądarki wbudowanej w andka.

0

Nie podobało mi się to. Rękę powinien podać.
Ale po odpowiedzi zrozumiał że zrobił źle.
Myślę że to się nie powtórzy:)

0

Z zachwytem nad Pedro bym się wstrzymał. Bramki na dostawkę nogi. Oczywiście żeby dostawić nogę, trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu.
Bardziej cieszyłoby mnie wygranie paru pojedynków 1 na 1 i wyłożenie komuś piłki na dostawienie nogi.
Poczekamy zobaczymy.

0

No Panowie. Trzeba się rozpędzać, żeby wejść w sezon na pełnych obrotach.

0

No to mają przerąbane:)

0

Dinio
Sam w pojedynkę to i Luiz Ronaldo by nic nie ugrał.
To gra zespołowa i tyle.

0

Mnie najbardziej boli brak kontraktów.
To jest jedna z najskuteczniejszych metod do zdobywania bramek.
Mamy szybkiego Messiego, Alexisa, Tello.
Można by wyprowadzać naprawdę zabójcze kontry, a nie czekać aż wszyscy wrócą.
W meczu z Deportivo było to szczególnie widoczne gdzie Messi i Alexis wychodzili na 3 obrońców po czym podanie do tyłu:/
Ale będzie dobrze:)

0

Spadek formy musiał przyjść i koniec.
Można się oszukiwać i zwalać winę na każdego.
Po prostu tak musi być. Oby tylko pozbierać się w tym dołku i z powrotem na wyżyny jak najszybciej:)

0

Ja uważam że klub po prostu chce zaoszczędzić na pensjach. Villa sporo kosztuje klub każdego miesiąca.
Myślę że góra już dawno dała sztabowi sygnał by zachęcić Davida do zmiany klubu i zarobienia na nim ,a przy okazji obniżenia budżetu płacowego.
Śmieszy mnie jeszcze że jak Barca wygrywała swoją tiki-taką wszystko to było pięknie, a teraz wytykanie jak to beznadziejnie.
Ta drużyna gra na pełnych obrotach już parę dobrych lat. Spadek formy to coś naturalnego.
Poczekajcie, wróci forma to taki Milan z najlepszą taktyką będzie mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do ich bramki.
Czy to nastąpi szybko czy nie.
Jeszcze złoimy nie jednych:)

0

Leo pięknie leje Rolando w klasyfikacji kanadyjskiej:)
A to wiadomo lepiej pokazuje poziom piłkarza aniżeli same bramki.

0

Akurat po ostatnich występach wolałbym żeby sam na sam Alba szedł;)
Chociaż gdyby tak Alexis bramkę strzelił, może byłby to przełom i zaczął by grać na 100%.

0

Czym strzelał Oscar Gonzalez (Valladolid) bramki? Skoro ma 9, z czego 2 głową i 2 nogą?

0

Ja to rozumiem, ale wszyscy wiemy jak by to się skończyło. Bęcki by Anglicy dostali i tyle;) A tak byłby to prawdziwy mecz liga na ligę, pokazując ogólny poziom ligi. Nie prawda?

0

Tylko trzeba by było zrobić to z głową. Czyli np. max 2 zawodników z jednego zespołu, bo inaczej będzie to pojedynek Barca/Real konta United/City.

0

Jak dla mnie formalność. Jestem spokojny.

0

No to teraz rywale mają przechlapane ;)

0

Matko co z tym Sanchezem:(

0

To jest to.
Ja chcę takich emocji co tydzień.
Oczywiście z happy end'em dla Barcy:)

0

Ale Messi bierze na siebie grę.
Widać jak dojrzewa, jest niesamowity.

0

Martwi mnie Cesc. Brakuje szybkości, polotu, zdecydowania...
Zabawne ale wygląda to tak jakby Pedro zabrał Fabregasowi to co najlepsze:)
Mam nadzieję że Cesc wejdzie w rytm meczowy i będzie z niego duuuuużo pożytku.

0

Chłop wylewa frustrację po bęckach w finale Euro i tyle.

0

Myślę że ogłoszenie go piłkarzem Barcy przed finałem było rewelacyjnym posunięciem. Dodało mu to skrzydeł bez dwóch zdań.
Brawo Jordi.

0

Nie wiedziałem, że mogę tak nienawidzić gościa, którego nie znam osobiście.
Prowokator i prostak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?