brylekpl19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jelenia Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w google/grafika pod hasłem symulowanie drugie zdjecie to leżący C.Ronaldo :)
0
Ehhh. Daliby mu odpocząć przed maratonem w Barcy:(
0
Musi zagrać w LM, bo będzie łakomym kąskiem dla innych zespołów grających w tych rozgrywkach.
A jestem przekonany, że jeszcze dostanie wiele szans na pokazanie się.
0
Nie zapominaj, sezon jest długi. Cesc nie może grać wszystkiego. W ważnych meczach będziesz go miał na boisku. Gwarantuję:)
0
Obok Masche to piłkarz który potrafi zagrać ostro i studzić zapędy rywali.
Do tego wysoki.
Moim zdaniem jest niezbędny!!!
0
Oczywiście, ale ewidentnie chciał się odwdzięczyć.
0
Kiedy Pedro wygrał 1na1 z obrońcą.
To jest jakaś masakra żeby skrzydłowy na takim poziomie nie robił przewagi choć kilka razy w meczu:(
0
Musisz pobrać flasha dla androida,nie ma go w google play, poszukaj z google.
Używać przeglądarki wbudowanej w andka.
0
Nie podobało mi się to. Rękę powinien podać.
Ale po odpowiedzi zrozumiał że zrobił źle.
Myślę że to się nie powtórzy:)
0
Z zachwytem nad Pedro bym się wstrzymał. Bramki na dostawkę nogi. Oczywiście żeby dostawić nogę, trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu.
Bardziej cieszyłoby mnie wygranie paru pojedynków 1 na 1 i wyłożenie komuś piłki na dostawienie nogi.
Poczekamy zobaczymy.
0
No Panowie. Trzeba się rozpędzać, żeby wejść w sezon na pełnych obrotach.
0
No to mają przerąbane:)
0
Dinio
Sam w pojedynkę to i Luiz Ronaldo by nic nie ugrał.
To gra zespołowa i tyle.
0
Mnie najbardziej boli brak kontraktów.
To jest jedna z najskuteczniejszych metod do zdobywania bramek.
Mamy szybkiego Messiego, Alexisa, Tello.
Można by wyprowadzać naprawdę zabójcze kontry, a nie czekać aż wszyscy wrócą.
W meczu z Deportivo było to szczególnie widoczne gdzie Messi i Alexis wychodzili na 3 obrońców po czym podanie do tyłu:/
Ale będzie dobrze:)
0
Spadek formy musiał przyjść i koniec.
Można się oszukiwać i zwalać winę na każdego.
Po prostu tak musi być. Oby tylko pozbierać się w tym dołku i z powrotem na wyżyny jak najszybciej:)
0
Ja uważam że klub po prostu chce zaoszczędzić na pensjach. Villa sporo kosztuje klub każdego miesiąca.
Myślę że góra już dawno dała sztabowi sygnał by zachęcić Davida do zmiany klubu i zarobienia na nim ,a przy okazji obniżenia budżetu płacowego.
Śmieszy mnie jeszcze że jak Barca wygrywała swoją tiki-taką wszystko to było pięknie, a teraz wytykanie jak to beznadziejnie.
Ta drużyna gra na pełnych obrotach już parę dobrych lat. Spadek formy to coś naturalnego.
Poczekajcie, wróci forma to taki Milan z najlepszą taktyką będzie mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do ich bramki.
Czy to nastąpi szybko czy nie.
Jeszcze złoimy nie jednych:)
0
Leo pięknie leje Rolando w klasyfikacji kanadyjskiej:)
A to wiadomo lepiej pokazuje poziom piłkarza aniżeli same bramki.
0
Akurat po ostatnich występach wolałbym żeby sam na sam Alba szedł;)
Chociaż gdyby tak Alexis bramkę strzelił, może byłby to przełom i zaczął by grać na 100%.
0
Czym strzelał Oscar Gonzalez (Valladolid) bramki? Skoro ma 9, z czego 2 głową i 2 nogą?
0
Ja to rozumiem, ale wszyscy wiemy jak by to się skończyło. Bęcki by Anglicy dostali i tyle;) A tak byłby to prawdziwy mecz liga na ligę, pokazując ogólny poziom ligi. Nie prawda?
0
Tylko trzeba by było zrobić to z głową. Czyli np. max 2 zawodników z jednego zespołu, bo inaczej będzie to pojedynek Barca/Real konta United/City.
0
Jak dla mnie formalność. Jestem spokojny.
0
No to teraz rywale mają przechlapane ;)
0
Matko co z tym Sanchezem:(
0
To jest to.
Ja chcę takich emocji co tydzień.
Oczywiście z happy end'em dla Barcy:)
0
Ale Messi bierze na siebie grę.
Widać jak dojrzewa, jest niesamowity.
0
Martwi mnie Cesc. Brakuje szybkości, polotu, zdecydowania...
Zabawne ale wygląda to tak jakby Pedro zabrał Fabregasowi to co najlepsze:)
Mam nadzieję że Cesc wejdzie w rytm meczowy i będzie z niego duuuuużo pożytku.
0
Chłop wylewa frustrację po bęckach w finale Euro i tyle.
0
Myślę że ogłoszenie go piłkarzem Barcy przed finałem było rewelacyjnym posunięciem. Dodało mu to skrzydeł bez dwóch zdań.
Brawo Jordi.
0
Nie wiedziałem, że mogę tak nienawidzić gościa, którego nie znam osobiście.
Prowokator i prostak.