O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

bramka jak z Pro evolution(gra z L1):)))))

0

Ale nie dodalem ze sedzia to nie wszystko.Bardza grala na tyle na ile dala druzyna przeciwnika.Bylismy strasznie zneutraliizowani.

Visca ĘL Barca!

0

To co robil sedzia to naprawde byla kompromitacja...Wedlug mnie ewidentnie dla interu.Powinien byc faul na messim idzie kontra i brameczka...;/A przy tej bramce millito byl spalony?

Ja juz nie wiem...Ze zlych kamer pokazywali

0

Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.

Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...

Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."

Zobaczymy co bedzie w rewanzu.Magia CAMP NOU!;)

Visca Ęl Barca!Pozdro dla prawdziwych kibicow!

0

Ludzie piszacy ze to koniec,ze ida spac i wszystko na nie niech z tad za przeproszeniem spier*****a bo mnie to wpienia...

Jezeli sie kocha ten klub to trzeba wierzyc do ostatniej minuty jak barca chelsea!!!A teraz cieszmy sie bo barca sie zaraz rozstrzela:)

Visca Ęl Barca!Pozdrowienia dla prawdziwych kibicow

Zobacz wszystkie

0

EJ wezcie mi z łaski swojej wytlumaczcie,niechce mi sie czytac;D a na pocz jest napisane o tym "chamstwie" jak to wkoncu jest."te rozwalone dzwi i tak dalej"prawda toz?

0

Juz nie piszcie ze dzis slabo gralismy,przeciez kazdy to wie.Gralismy zawodnikami dla ktorych byl to 1 mecz w seniorskiej druzynie albo rezerwami.W meczu zagralo tylko 2 zawodnikow z pierwszej 11 (eto'o i abidal).To byl mecz o pietruszke...Jak by ktos dostal kontuzji to ciekaw jestem jak wtedy kibicie mieli by zdanie.Pozdro!

Visca Ęl Barca!Campeones;D

0

Karny!!!

0

I jeszcze jeden i jeszcze raz,Kocham barce lala-lala;D Visca Ęl Barca!

0

Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.

Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...

Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."

Zobaczymy co bedzie w rewanzu.Magia CAMP NOU!;)

Visca Ęl Barca!Pozdro dla prawdziwych kibicow!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?