To co robil sedzia to naprawde byla kompromitacja...Wedlug mnie ewidentnie dla interu.Powinien byc faul na messim idzie kontra i brameczka...;/A przy tej bramce millito byl spalony?
Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.
Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...
Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."
EJ wezcie mi z łaski swojej wytlumaczcie,niechce mi sie czytac;D a na pocz jest napisane o tym "chamstwie" jak to wkoncu jest."te rozwalone dzwi i tak dalej"prawda toz?
Juz nie piszcie ze dzis slabo gralismy,przeciez kazdy to wie.Gralismy zawodnikami dla ktorych byl to 1 mecz w seniorskiej druzynie albo rezerwami.W meczu zagralo tylko 2 zawodnikow z pierwszej 11 (eto'o i abidal).To byl mecz o pietruszke...Jak by ktos dostal kontuzji to ciekaw jestem jak wtedy kibicie mieli by zdanie.Pozdro!
Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.
Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...
Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."
Komentarze
0
bramka jak z Pro evolution(gra z L1):)))))
0
Ale nie dodalem ze sedzia to nie wszystko.Bardza grala na tyle na ile dala druzyna przeciwnika.Bylismy strasznie zneutraliizowani.
Visca ĘL Barca!
0
To co robil sedzia to naprawde byla kompromitacja...Wedlug mnie ewidentnie dla interu.Powinien byc faul na messim idzie kontra i brameczka...;/A przy tej bramce millito byl spalony?
Ja juz nie wiem...Ze zlych kamer pokazywali
0
Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.
Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...
Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."
Zobaczymy co bedzie w rewanzu.Magia CAMP NOU!;)
Visca Ęl Barca!Pozdro dla prawdziwych kibicow!
0
Ludzie piszacy ze to koniec,ze ida spac i wszystko na nie niech z tad za przeproszeniem spier*****a bo mnie to wpienia...
Jezeli sie kocha ten klub to trzeba wierzyc do ostatniej minuty jak barca chelsea!!!A teraz cieszmy sie bo barca sie zaraz rozstrzela:)
Visca Ęl Barca!Pozdrowienia dla prawdziwych kibicow
0
EJ wezcie mi z łaski swojej wytlumaczcie,niechce mi sie czytac;D a na pocz jest napisane o tym "chamstwie" jak to wkoncu jest."te rozwalone dzwi i tak dalej"prawda toz?
0
Juz nie piszcie ze dzis slabo gralismy,przeciez kazdy to wie.Gralismy zawodnikami dla ktorych byl to 1 mecz w seniorskiej druzynie albo rezerwami.W meczu zagralo tylko 2 zawodnikow z pierwszej 11 (eto'o i abidal).To byl mecz o pietruszke...Jak by ktos dostal kontuzji to ciekaw jestem jak wtedy kibicie mieli by zdanie.Pozdro!
Visca Ęl Barca!Campeones;D
0
Karny!!!
0
I jeszcze jeden i jeszcze raz,Kocham barce lala-lala;D Visca Ęl Barca!
0
Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.
Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...
Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."
Zobaczymy co bedzie w rewanzu.Magia CAMP NOU!;)
Visca Ęl Barca!Pozdro dla prawdziwych kibicow!