0

bramka jak z Pro evolution(gra z L1):)))))

0

Ale nie dodalem ze sedzia to nie wszystko.Bardza grala na tyle na ile dala druzyna przeciwnika.Bylismy strasznie zneutraliizowani.

Visca ĘL Barca!

0

To co robil sedzia to naprawde byla kompromitacja...Wedlug mnie ewidentnie dla interu.Powinien byc faul na messim idzie kontra i brameczka...;/A przy tej bramce millito byl spalony?

Ja juz nie wiem...Ze zlych kamer pokazywali

0

Prawda jest taka,ze Mourinho pokazal ze jest jezeli nie najlepszym to jednym z najlepszych trenerow.Inter swietnie wykonal plan taktyczny i dlatego wynik jest taki a nie inny.

Barca grala w tym meczu slabo ,bez pomyslu...

Do PSEUDO kibicow.Sp******** z tad bo zal mi was."Kocham klub jak wygrywa a jak przegrywa to jestem juz za inna..."

Zobaczymy co bedzie w rewanzu.Magia CAMP NOU!;)

Visca Ęl Barca!Pozdro dla prawdziwych kibicow!

0

Ludzie piszacy ze to koniec,ze ida spac i wszystko na nie niech z tad za przeproszeniem spier*****a bo mnie to wpienia...

Jezeli sie kocha ten klub to trzeba wierzyc do ostatniej minuty jak barca chelsea!!!A teraz cieszmy sie bo barca sie zaraz rozstrzela:)

Visca Ęl Barca!Pozdrowienia dla prawdziwych kibicow

0

Jak myslicie o ktorej trzeba przyjechac zeby spokojnie wejsc do budynku?Moze tak,o ktorej wy macie zamiar byc przed centum olimpijskim?

0

Dzieki ludzie za pomoc;Dwygralem zaklad XD

0

Szczerze t o nie przepadam za keita ale wydaje mi sie ze on chyba wiecej gral,trener go caly czas chwalil ...Ale czekam na jasna,pewna odp:D

0

Mam takie pytanko...Wie ktos moze kto z tych 2 zawodnikow(toure,Keita) zagral wiecej meczy w poprzednim sezonie? Zalozylem sie o duzego browara!:D Prosze o Odp

0

Juz nie piszcie ze dzis slabo gralismy,przeciez kazdy to wie.Gralismy zawodnikami dla ktorych byl to 1 mecz w seniorskiej druzynie albo rezerwami.W meczu zagralo tylko 2 zawodnikow z pierwszej 11 (eto'o i abidal).To byl mecz o pietruszke...Jak by ktos dostal kontuzji to ciekaw jestem jak wtedy kibicie mieli by zdanie.Pozdro!

Visca Ęl Barca!Campeones;D

0

Powiem a raczej napisze ze barca nie zagrala zlego meczy wydaje mi sie ze to poprostu chelsea byla tak dobrze ustawiena.Hidding to genialny trener i trzeba to przyznac.Nie dawali nam stworzyc zadnej dogodnej sutuacji ,ale co z tego Barca w finale,ludzie...!!!:D Visca Ęl Barca!

0

Juz myslalem ze bedzie 0-1 dla Athletic a tu my brameczke wsadzilismy:D Visca Ęl Barca ,Vamos!!!

0

Visca Ęl Barca.Jeszcze jedna i dziekujemy:)!

0

Jak to mowi Kowalczyk Betis z takimi druzynami jak Braca czy real zawsze daje z siebie 115%.Ale i tak zremisujemy,trzeba wierzyc.:D

0

Careces nie daje rady,jak narazie jest za slaby na barce.Udalo mu sie pare meczy ale jak narazie nie na barce.Mysle ze najlepszy dla niego byloby wypozyczenie...

0

Szkoda ze Hleb nie moze zlapac formy tak jak to zrobil "Heniek".

0

Za latwo dochadza do akcji pod-bramkowych...

0

No gra Barcy dzis nie zadowala,ale kiedys musi byc wkoncu porazka:(Ale nie dzisiaj.Miejmy taka nadzieje;D Vamos Barca!!!

0

I jeszcze jeden i jeszcze raz,Kocham barce lala-lala;D Visca Ęl Barca!

0

Karny!!!

0

Na tvuplayer kanal 65217 ,jest angielski komentarz i pieknie dziala,zero zacinek:D polecam

0

Na tvuplayer kanal 65217 ,jest angielski komentarz i pieknie dziala,zero zacinek:D polecam

0

EJ wezcie mi z łaski swojej wytlumaczcie,niechce mi sie czytac;D a na pocz jest napisane o tym "chamstwie" jak to wkoncu jest."te rozwalone dzwi i tak dalej"prawda toz?

0

Wedlug mnie wygra Aguero to on ma swietny zeson ,ale mam nadzieje ,ze jednak sie myle i zwyciezy Bojan!;D

0

najpier bylo ze 3 razy z glowy,ale racja pare razy na matmie mnie nie bylo,POZDRO:D

0

eee,8+5+3=16 ,a nie 18.Matematyka raczej kiepska;D

0

nie gra alves,moze dlatego tak strzelaja,jak narazie jego gra mi sie nie podoba,zamiast rozpowadzac pilke to on wrzuca i nic z tego niema,.Kto ma takie same zdanie jak ja?!!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?