brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro i super, oby wprowadzili te 25% podwyżki akcyzy na papierosy, nie mogę się doczekać. Będzie mniej śmierdzieli na ulicach.
0
A ja wierzę, że po pozyskaniu dobrej dziewiątki są w stanie zagrać w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Mam nadzieję, że historia zatoczy koło i po ponad 20 latach to się uda.
0
Gdyby Widzew Łódź skończył na miejscach promujących do europejskich pucharów świadczyłoby to o - potencjale Widzewa, czy raczej słabości ligi?
0
@FcPortoFan1999 rano było idealnie, 19 stopni, deszczyk a teraz się robi gorzej, 24 stopnie, słońce i parno.
2
@FCB_dimiC mnie daleko do kibicowania topowym drużynom ;-)
0
@FCB_dimiC Alpine F1
1
@FCB_dimiC lubię wyzwania, ale wystarczy że mam na sobie koszulkę mojej ulubionej drużyny i obcokrajowcy mnie wyśmiewają XD
8
Widzę bardzo wzmożony ruch fanów Formuły, więc z tego miejsca pozdrawiam wszystkich przed odbiornikami. Tym razem udało mi się stawić osobiście na Hungaroringu ;-)
0
@mordini123 no ciekawe, oglądałem właśnie transmisję na t.tv i byłem delikatnie mówiąc zaskoczony ;p
5
@sidi12843 to jest jeden z niewielu piłkarzy którzy przechodząc do klubu znając język - on biegle włada francuskim, angielskim, hiszpańskim i chyba włoskim.
0
Florentino jak zwykle prezentacja z pompką, ale mam nadzieję że Kylią już takiej pompki mieć nie będzie.
0
typowy Stones XDDDDD
0
no i po co ten Ruiz przyjmował zamiast przypierdaczyc z pierwszej?
0
Laporta przedłużaj tego dzieciaka, bo jak go ukradną to ja nie wiem
0
I że niby City się zgłasza po Olmo HEHE
2
@KrychaFCB biletu do małpiego gaju.
0
@BorzyKrzys tak to już bywa, ruch, micha i od razu będzie lepiej, chociaż w takim przypadku medykamenty potrzebne. ja mam 188 cm, 114 kg wagi i tez się pocę jak smok.
0
Właśnie zastanawiam się nad gorącym kuponem - moje typy to Holandia i Austria, chociaż co do tego drugiego jeszcze się zastanawiam.
0
@Rust_Cohle gówno, ale z dwojga złego wolę Mekambe.
1
Portugalia pokazała dzisiaj swój poziom, Francja ich robi w dupsko bez masła. Dobranoc! ;)
0
HATFUUUU NA TE KRYSTYNE
0
generalnie ciekawe te mistrzostwa - Belgia, Portugalia, Anglia, Francja cienkie jak siki pająka.
1
@PaPo brzmi trochę jak Włocławek ;)
0
@Lisek okolice Warszawy, 9 st., idealnie na krótki rękaw i krótkie spodenki
0
Komentarz usunięty
0
Curbarsi co za piła :O
0
ale placki grają w obronie Paryżewa, to się w głowie nie mieści :D
1
XDDDDDDDDDDDDEEEE
0
co za partizado Zalewskiego
1
@joloskyy różnie bywa z Hiszpanami prawdę mówiąc, szczególnie tymi, którzy pochodzą z regionów walczących o autonomię. równie dobrze mógł mieć tłumacza ;)