0

@Comentateiro i super, oby wprowadzili te 25% podwyżki akcyzy na papierosy, nie mogę się doczekać. Będzie mniej śmierdzieli na ulicach.

0

A ja wierzę, że po pozyskaniu dobrej dziewiątki są w stanie zagrać w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Mam nadzieję, że historia zatoczy koło i po ponad 20 latach to się uda.

0

Gdyby Widzew Łódź skończył na miejscach promujących do europejskich pucharów świadczyłoby to o - potencjale Widzewa, czy raczej słabości ligi?

0

@FcPortoFan1999 rano było idealnie, 19 stopni, deszczyk a teraz się robi gorzej, 24 stopnie, słońce i parno.

2

@FCB_dimiC mnie daleko do kibicowania topowym drużynom ;-)

0

@FCB_dimiC Alpine F1

1

@FCB_dimiC lubię wyzwania, ale wystarczy że mam na sobie koszulkę mojej ulubionej drużyny i obcokrajowcy mnie wyśmiewają XD

8

Widzę bardzo wzmożony ruch fanów Formuły, więc z tego miejsca pozdrawiam wszystkich przed odbiornikami. Tym razem udało mi się stawić osobiście na Hungaroringu ;-)

0

@mordini123 no ciekawe, oglądałem właśnie transmisję na t.tv i byłem delikatnie mówiąc zaskoczony ;p

5

@sidi12843 to jest jeden z niewielu piłkarzy którzy przechodząc do klubu znając język - on biegle włada francuskim, angielskim, hiszpańskim i chyba włoskim.

0

Florentino jak zwykle prezentacja z pompką, ale mam nadzieję że Kylią już takiej pompki mieć nie będzie.

0

typowy Stones XDDDDD

0

no i po co ten Ruiz przyjmował zamiast przypierdaczyc z pierwszej?

0

Laporta przedłużaj tego dzieciaka, bo jak go ukradną to ja nie wiem

0

I że niby City się zgłasza po Olmo HEHE

2

@KrychaFCB biletu do małpiego gaju.

0

@BorzyKrzys tak to już bywa, ruch, micha i od razu będzie lepiej, chociaż w takim przypadku medykamenty potrzebne. ja mam 188 cm, 114 kg wagi i tez się pocę jak smok.

0

Właśnie zastanawiam się nad gorącym kuponem - moje typy to Holandia i Austria, chociaż co do tego drugiego jeszcze się zastanawiam.

0

@Rust_Cohle gówno, ale z dwojga złego wolę Mekambe.

1

Portugalia pokazała dzisiaj swój poziom, Francja ich robi w dupsko bez masła. Dobranoc! ;)

0

HATFUUUU NA TE KRYSTYNE

0

generalnie ciekawe te mistrzostwa - Belgia, Portugalia, Anglia, Francja cienkie jak siki pająka.

1

@PaPo brzmi trochę jak Włocławek ;)

0

@Lisek okolice Warszawy, 9 st., idealnie na krótki rękaw i krótkie spodenki

0

Komentarz usunięty

0

Curbarsi co za piła :O

0

ale placki grają w obronie Paryżewa, to się w głowie nie mieści :D

1

XDDDDDDDDDDDDEEEE

0

co za partizado Zalewskiego

1

@joloskyy różnie bywa z Hiszpanami prawdę mówiąc, szczególnie tymi, którzy pochodzą z regionów walczących o autonomię. równie dobrze mógł mieć tłumacza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?