brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys możę jest bezczelny i zuchwały, ale geopolityka jest nieubłagalna.
0
@RosjaninBut Niezależnie od sympatii politycznych, trzeźwo myślący obywatel wie, projekt obejmujący budowę największego lotniska w kraju, setek kilometrów nowych linii kolejowych i dróg nie mówiąc o zapleczu technicznym nie zostanie zrealizowany w 10 lat. W naszych skurwiałych realiach administracyjnych i inwestycyjnych przedstawiony harmonogram był totalnie z dupy.
0
@mekston a może Terry nadal ma bul dópy za 2009 r. ?
0
@Zoker patrząc na kolor, pewnie z dupy
0
@draxidox miałem bardzo podobną sytuację, przy czym po kilku minutach kierowca wysiadł z samochodu i machał łapami - jak to się skończyło, można się domyślić.
0
ale zapierrrrrdolił
1
@Kinginiesta nie możesz, musisz się wybrać do urzędu osobiście.
0
@Huck jak dla mnie tam będzie remis, Chorwacja nic nie zagra, a Anglia się zesra
2
Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem Łódź.
https://www.facebook.com/share/p/1UcsiSXzeA/?mibextid=wwXIfr
0
Mielcar skończ pierdolić Madrycioku, nie trafił w piłkę ani nogę, noga wykroczna uderzyła w udo Sane
0
@Croocers kwikłem XDD
4
delaFuente out po mistrzostwach jak nic.
0
@vangoor a tam przez cały rok stałe ciśnienie atmosferyczne, wysoki poziom jodu i dolce vita - byłem, przeżyłem :)
2
jestem w kontakcie ze znajomą, która mieszka w Republice Zielonego Przylądka, dokładniej na Sal - ludzie tam dosłownie szaleją, jedna wielka impreza, restauracje oblężone, telewizory na ulicach. jeden wielki kosmos i la zabawa :)
0
@arasz1819 z tym antyfutbolem to Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem
1
JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
0
fakt, nie opinia - nasza reprezentacja z 2016 r. to by rozniosła obecną szwajcarie bez masełka
0
@michaleu powiem więcej, miałem 4:0 dla SUI XD
0
@Rafalloxfcb no i się zesrało
0
@Rifek źle się zestarzało
1
@Stagiryta no właśnie dlatego myślę o X lub 2
0
czy brazole porobią maroko? bo nie wiem czy nie puścić X
0
nie chcę być niemiły ale kim jest kurwa majki, który wygrywa na ramblowskim kicktippie? możesz się opanować?
0
@draxidox ma, bo jeżeli możesz jeździć służbowym samochodem prywatnie to w zasadzie nie ruszasz prywatnego samochodu.
0
@draxidox jeśli jeździsz służbowo i serwis opłaca Ci leasingodawca, wynajmujący to nie ma się czym przejmować, gorzej jak prywatnie.
0
@gumaz oby nie fejk, zrobiłbym tak samo mimo, że mnie stać.
0
@draxidox patrząc na awaryjność to samochód wart nie więcej niż 130 tysięcy, taka prawda.
4
@KrychaFCB ale tam się robi kurwa paka petów i pecików, elegancko
1
@L4ngusta aaa : /
1
@L4ngusta gdzie i za ile? właśnie rozważam zakup dwóch sztuk i szukam odpowiedniego miejsca.