0

@BorzyKrzys możę jest bezczelny i zuchwały, ale geopolityka jest nieubłagalna.

0

@RosjaninBut Niezależnie od sympatii politycznych, trzeźwo myślący obywatel wie, projekt obejmujący budowę największego lotniska w kraju, setek kilometrów nowych linii kolejowych i dróg nie mówiąc o zapleczu technicznym nie zostanie zrealizowany w 10 lat. W naszych skurwiałych realiach administracyjnych i inwestycyjnych przedstawiony harmonogram był totalnie z dupy.

0

@mekston a może Terry nadal ma bul dópy za 2009 r. ?

0

@Zoker patrząc na kolor, pewnie z dupy

0

@draxidox miałem bardzo podobną sytuację, przy czym po kilku minutach kierowca wysiadł z samochodu i machał łapami - jak to się skończyło, można się domyślić.

0

ale zapierrrrrdolił

1

@Kinginiesta nie możesz, musisz się wybrać do urzędu osobiście.

0

@Huck jak dla mnie tam będzie remis, Chorwacja nic nie zagra, a Anglia się zesra

2

Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem Łódź.

https://www.facebook.com/share/p/1UcsiSXzeA/?mibextid=wwXIfr

0

Mielcar skończ pierdolić Madrycioku, nie trafił w piłkę ani nogę, noga wykroczna uderzyła w udo Sane

0

@Croocers kwikłem XDD

4

delaFuente out po mistrzostwach jak nic.

0

@vangoor a tam przez cały rok stałe ciśnienie atmosferyczne, wysoki poziom jodu i dolce vita - byłem, przeżyłem :)

2

jestem w kontakcie ze znajomą, która mieszka w Republice Zielonego Przylądka, dokładniej na Sal - ludzie tam dosłownie szaleją, jedna wielka impreza, restauracje oblężone, telewizory na ulicach. jeden wielki kosmos i la zabawa :)

0

@arasz1819 z tym antyfutbolem to Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem

1

JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

fakt, nie opinia - nasza reprezentacja z 2016 r. to by rozniosła obecną szwajcarie bez masełka

0

@michaleu powiem więcej, miałem 4:0 dla SUI XD

0

@Rafalloxfcb no i się zesrało

0

@Rifek źle się zestarzało

1

@Stagiryta no właśnie dlatego myślę o X lub 2

0

czy brazole porobią maroko? bo nie wiem czy nie puścić X

0

nie chcę być niemiły ale kim jest kurwa majki, który wygrywa na ramblowskim kicktippie? możesz się opanować?

0

@draxidox ma, bo jeżeli możesz jeździć służbowym samochodem prywatnie to w zasadzie nie ruszasz prywatnego samochodu.

0

@draxidox jeśli jeździsz służbowo i serwis opłaca Ci leasingodawca, wynajmujący to nie ma się czym przejmować, gorzej jak prywatnie.

0

@gumaz oby nie fejk, zrobiłbym tak samo mimo, że mnie stać.

0

@draxidox patrząc na awaryjność to samochód wart nie więcej niż 130 tysięcy, taka prawda.

4

@KrychaFCB ale tam się robi kurwa paka petów i pecików, elegancko

1

@L4ngusta aaa : /

1

@L4ngusta gdzie i za ile? właśnie rozważam zakup dwóch sztuk i szukam odpowiedniego miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?