La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 872 Culés

5

W ramach wiecznego marudzenia jak to u nas źle z urzędami. To wyrobienie paszportu przynajmniej w Gdyni to inny świat niż kiedyś,
- wniosek robisz w mobywatelu, zdjęcie dodajesz jpg ( gdybym wiedział to fotke telefonem bym młodemu zrobił, a nie w budce ), bład wniosku to dzwonia co poprawić, drugi rodzic akceptacje daje też przez mobywatel, nie trzeba cała armią łazić i stać w kolejce, kobitki miłe odbierają telefon, oddzwaniają.

Taki lekki szok przeżyłem, widać ze digitalizacja pcha urzędy bardzo do przodu.

1

@tbas Na "tych wrednych urzędników" głównie narzekają pszeciembiorcy gdy zaczyna być dyskusja o podatkach (w Polsce mamy regresywny system podatków, no ale dalej w ryk), więc ja ich zdania nie biorę pod uwagę.

0

@tbas w mobywtelu wniosek mozesz zlozyc tylko dla dziecka ponizej 12 roku zycia tak ? Sam sobie nie moge wyrobić dla siebie ?

2

@Kinginiesta nie wiem ja robiłem dla dziecka 11 lat. Dla siebie moze na stronie możesz, chodzi mi bardziej o sama obsługę.

1

@Kinginiesta nie możesz, musisz się wybrać do urzędu osobiście.

1

@tbas Też ostatnio robiłem to w Gdyni bo w Gdańsku kolejki są ogromne. Potwierdzam że szybko i przyjemnie, całość zajęła 5 minut. Największa jazda to wyrabianie tablic i dowodu rejestracyjnego w Pruszczu Gdańskim :)

0

@pt9 dowód ostatnio też u siebie wyrabiałem i też mocno uproszczone to jest bez kolejek. Jeszcze uwierzę ze może za 50 lat pocztę usprawnia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?