1

@JimMorrisonFCB kto by kogo nie rozpykał, w całej Francji szykują barykady :D

7

Czy potężny Josko Gvardiol zatrzyma dzisiaj potężnego Leo Messiego?

0

@Bogan już jestem obesrany.

0

@clyde bardziej się obawiam dźwięków, skalpela i tak dalej niż samego procesu..

0

@gumaz nie, dość mocno zaniedbałem sprawę i będę mieć wyciągane korzenie, 7 sztuk do wyciągnięcia.

0

jakieś pro-tipy na totalne obesranie się przed jutrzejszym rwaniem zębów? macie jakieś sposoby na opanowanie stresu? tak, mam dentofobię.

0

@gumaz Pulp Fiction, Bękarty Wojny, Ojciec Chrzestny i Gwiezdne Wojny ;-)

0

@Uukasz_93 różnica cenowa mnie przeraża (przy tym, że leję przeważnie 75 litrów ropy), ale z drugiej strony raczej nie chciałbym tankować na Auchan.

0

@koksik2700 jeśli wierzysz w cuda, to wyjdziemy - bądźmy realistami - liczę na trzy punkty ze zmęczoną i kontuzjowaną Arabią i nie widzę większych szans ze zdenerwowaną Argentyną.

0

@Janiama Panie Macieju, nie oszukujmy się, ale obecnie grająca reprezentacja ma naprawdę sporo gwiazd europejskiego (i światowego) formatu, a grają piach, gówno i muł. Jak dla mnie - kibica - to totalny wstyd i nie potrafię tego zrozumieć. W ostatnich 20 latach jedynie Nawałka potrafił coś z tą zgrają zrobić, a potencjał był mniejszy.

1

@Janiama jak dla mnie 4:0

0

co tu się to ja nie wiem XD

2

Ale hype Arabii, fajnie

0

od dzisiaj stawiam na spalone na kuponach XD

2

typowy liniowy z okręgówki, jakby go nie było :)

0

Arabowie nas porobią z palcem w nosie i nie tylko ;-)

1

Blackpool, kiedyś to była potęga piłkarska.

0

jedyną rzeczą o której organizatorzy pomyśleli, to godziny ciekawych spotkań na Mundialu, jak dobrze! ;-)

1

co tu dużo mówić, ja nie widzę sensu oglądania meczy naszej reprezentacji i denerwowania się, papa 711

2

legenda

2

@FC1899Barca którego nigdy nie użyje - tyle.

2

@Emhyr też bym tak chciał :(

0

@dniel powiedzmy sobie szczerze, pracownika gówno powinno obchodzić jak sobie radzi pracodawca - szczególnie taki, którego polityka kadrowa i płacowa jest szkodliwa.

0

Czy w przypadku przegranej w Cardiff, Michniewicz powinien zostać zwolniony?

https://strawpoll.com/polls/GPgV3a253Za

0

@Archie no to ja jeszcze dorzucę od siebie - jak gotuję rosołek, dorzucam kilka grzybów suszonych ;-)

0

@Cwaniak4 powiem tak, samym przejściem oczywiście nie traci w moich oczach statusu judasza, ale z drugiej strony - mam dziwne przeczucie, że jego agent namieszał najmocniej, nie mówiąc o Luisie, który miał dość duże mniemanie o sobie.

0

właśnie oglądam netflixowy dokument na Netflixie o Luisie Figo i zastanawiam się, kto, kogo tam wpierdzielił w konkretne maliny. jakoś mało wiarygodnie ta produkcja wygląda.

0

@jacobFCB weź po drodze skręć na sekundę do Vobro, płacę złotem!

0

@Atencjuszek epic games store fm 22 za free

2

dobra, można wyłączać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?