brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB kto by kogo nie rozpykał, w całej Francji szykują barykady :D
7
Czy potężny Josko Gvardiol zatrzyma dzisiaj potężnego Leo Messiego?
0
@Bogan już jestem obesrany.
0
@clyde bardziej się obawiam dźwięków, skalpela i tak dalej niż samego procesu..
0
@gumaz nie, dość mocno zaniedbałem sprawę i będę mieć wyciągane korzenie, 7 sztuk do wyciągnięcia.
0
jakieś pro-tipy na totalne obesranie się przed jutrzejszym rwaniem zębów? macie jakieś sposoby na opanowanie stresu? tak, mam dentofobię.
0
@gumaz Pulp Fiction, Bękarty Wojny, Ojciec Chrzestny i Gwiezdne Wojny ;-)
0
@Uukasz_93 różnica cenowa mnie przeraża (przy tym, że leję przeważnie 75 litrów ropy), ale z drugiej strony raczej nie chciałbym tankować na Auchan.
0
@koksik2700 jeśli wierzysz w cuda, to wyjdziemy - bądźmy realistami - liczę na trzy punkty ze zmęczoną i kontuzjowaną Arabią i nie widzę większych szans ze zdenerwowaną Argentyną.
0
@Janiama Panie Macieju, nie oszukujmy się, ale obecnie grająca reprezentacja ma naprawdę sporo gwiazd europejskiego (i światowego) formatu, a grają piach, gówno i muł. Jak dla mnie - kibica - to totalny wstyd i nie potrafię tego zrozumieć. W ostatnich 20 latach jedynie Nawałka potrafił coś z tą zgrają zrobić, a potencjał był mniejszy.
1
@Janiama jak dla mnie 4:0
0
co tu się to ja nie wiem XD
2
Ale hype Arabii, fajnie
0
od dzisiaj stawiam na spalone na kuponach XD
2
typowy liniowy z okręgówki, jakby go nie było :)
0
Arabowie nas porobią z palcem w nosie i nie tylko ;-)
1
Blackpool, kiedyś to była potęga piłkarska.
0
jedyną rzeczą o której organizatorzy pomyśleli, to godziny ciekawych spotkań na Mundialu, jak dobrze! ;-)
1
co tu dużo mówić, ja nie widzę sensu oglądania meczy naszej reprezentacji i denerwowania się, papa 711
2
legenda
2
@FC1899Barca którego nigdy nie użyje - tyle.
2
@Emhyr też bym tak chciał :(
0
@dniel powiedzmy sobie szczerze, pracownika gówno powinno obchodzić jak sobie radzi pracodawca - szczególnie taki, którego polityka kadrowa i płacowa jest szkodliwa.
0
Czy w przypadku przegranej w Cardiff, Michniewicz powinien zostać zwolniony?
https://strawpoll.com/polls/GPgV3a253Za
0
@Archie no to ja jeszcze dorzucę od siebie - jak gotuję rosołek, dorzucam kilka grzybów suszonych ;-)
0
@Cwaniak4 powiem tak, samym przejściem oczywiście nie traci w moich oczach statusu judasza, ale z drugiej strony - mam dziwne przeczucie, że jego agent namieszał najmocniej, nie mówiąc o Luisie, który miał dość duże mniemanie o sobie.
0
właśnie oglądam netflixowy dokument na Netflixie o Luisie Figo i zastanawiam się, kto, kogo tam wpierdzielił w konkretne maliny. jakoś mało wiarygodnie ta produkcja wygląda.
0
@jacobFCB weź po drodze skręć na sekundę do Vobro, płacę złotem!
0
@Atencjuszek epic games store fm 22 za free
2
dobra, można wyłączać