0

@Geble ja akurat mam 27 lat, studia powinienem skończyć dwa lata temu a zarabiam 3200-3500 (zależy do premii).

0

@Ghotti właśnie jeden z moich znajomych przebranżowił się na programowanie, ale bez bicia się przyznaję, że mój mózg tego nie ogarnia. drugi zaś ostatnio skończył jakiś kurs, szkolenie na testera oprogramowania.

0

posłuchajcie mnie uważnie, bo sprawa jest dość poważna.

aktualnie jestem człowiekiem po zaledwie studiach licencjackich z gospodarki przestrzennej, pracuję (można tak powiedzieć) w zawodzie, sektor publiczny. przesrałem trochę sprawę magisterki, bo się nie obroniłem mając absolutorium.
z tego względu pytam się wszystkich zainteresowanych, a może doświadczonych w temacie - które branże aktualnie są na topie pod względem możliwości rozwoju i zarobku?

zastanawiam się nad jakimiś kursami, szkoleniami, żeby zacząć zarabiać uczciwe pieniądze, a nie jakieś grosze. trochę przypał, jeśli wynajmując mieszkanie nie możesz odłożyć nawet złotówki.

dzięki, proszę bez zbędnych komentarzy.

0

@matheo gdzie taka praca? ja chętnie się zatrudnię..

0

@Michael24 również za Widzewem, ale realnie patrząc na ich grę, mogą dostać w dupę.

liczę po cichu na ogromną motywację i wsparcie kibiców na tym meczu.

0

10

@BorzyKrzys uwielbiam tatuaże, ale łza mi z oka płynie, kiedy ładna dziewczyna robi je sobie na twarzy.

0

@norbi77 ja myślę nad M31s

0

@Breakdrowser jeszcze gorzej ;-)

0

@Filip_10 ten aparat wygląda fatalnie..

0

siema!

mam do wydania 1500 polskich złotych na nowy telefon, smartfon, etc. może ktoś mi polecić naprawdę dobry sprzęt w tej cenie?

1

@LucaBrasi płakać mi się chce, serio

6

nie zapominajmy o tym, co miało miejsce 11 września 2001 r.
tego dnia wydarzyła się również moja prywatna tragedia, bo w ataku zginęła bardzo bliska mi osoba.


2

31 lat temu, 1 września 1989 roku, w wypadku samochodowym w USA zginął jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii. Maestro.


0

@kkbarca jeśli mam być szczery - nigdy w swoim życiu nie skorzystam z usług publicznej opieki zdrowia. jeśli masz możliwość, prywatna, tylko i wyłącznie.

1

Skoro już poruszyliśmy temat II Wojny Światowej - naprawdę warto pamiętać o tych, którzy walczyli za nasz kraj. warto pamiętać o tragicznym poranku w Wieluniu.

Cześć i chwała bohaterom!


2

@Kajtek77 w ustach J. Małgorzewskiego te słowa miały ogromną moc.

0

@tommyVERceti ja z łódzkiego, ale myślami dzisiaj z Wieluniem i Gdańskiem.

0

@SHIBA łatwo nie będzie, stolica zapadana.

2

@mcsarna Jacek Bednarz.

0

@D10SLEO T-Mobile, bo sam taki pakiet mam włączony ;-)

0

@Mathew86 w sumie, fakt. szkoda by było, jeśli wyjedzie, nie pogra i będzie musiał szukać sobie innego miejsca.

1

@kerouac czasem i po 15 minutach się wychodziło, kolego!

0

@BarcaInfo chyba wolałbym, żeby jeszcze rok posiedział w Chorwacji i potwierdził naprawdę solidną formę.

0

@BarcaInfo bez kitu, organizacja podobna jak w państwówce, szczególnie w kolejach ;-)

0

@juliacicha kobiety to domyślne stworzenia. trudno się domyśleć, że chodzi o transmisję wideo, nie tekstową?

0

jest jakaś relacja live z prezentacji Francisco?

0

@wpwelement jeśli nie wina serwerów, to czego? rozpisz się, jeśli to nie tajemnica.

0

Komentarz usunięty

1

zbędnym słowem ust nie skalam, biorę torbę i spier.. uciekam ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?