brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
swoją drogą, podoba mi się Ocampos, naprawdę solidny kopacz, walczak i technika przyzwoita.
2
karny z dupy, choć kontrowersyjny. głównym argumentem przeciwko - de Jong nawet się nie ruszył, nawet nie był zainteresowany walką o piłkę, za - Bartra jak dzieciak wsparł się na jego pleckach, elo.
1
Boras król na Eurosporcie!
1
@K1XPL może nie jestem znawcą, ale ja kupiłem Xiaomi Earbuds Basic i moim zdaniem są super (stosunek jakość / cena).
1
@PatrychoO wiesz, zagłosuję na kandydata zgodnego z moimi przekonaniami, a potem na mniejsze zło.
2
@gumaz taki bank nie istnieje, takie oferty mają jedynie sklepy.
3
@Janiama Kaczafi ze świtą mają ogromny problem. Ja również wierzę w zwycięstwo Rafała w drugiej turze, choć pierwszej zagłosuję na Biedronia.
0
@draxidox nie przesadzałbym, ja w liceum miałem taki przypadek w klasie i serdecznie współczuję.
1
@kerouac no niestety, jest to smutne i prawdziwe - ja i moja druga połowa rozglądamy się w dalszym ciągu za mieszkaniem i sytuacja naprawdę nie jest łatwa - z jednej strony wynajmując mieszkanie, płacisz porównywalnie jak za kredyt, ale biorąc kredyt, jesteś bardzo uzależniony od sytuacji ekonomicznej w kraju i nie tylko. jest to po prostu słabe, smutne i demotywujące..
2
brawo Wisła, brawo Burliga!
1
@zadafcb z całego serca mogę polecić Millenium.
2
@Bykunn pozdro dla tego miasta, miałem tam kobitę, dawno temu!
0
@SuperPatsonFCB skoro van der Hart to tykająca bomba, to Bednarek to pole minowe.
0
cóż, nie rozumiem tego ruchu, ale niech tak zostanie.
0
@RosjaninBut mój komentarz jest efektem pracy w spółce dedykowanej budowie i zarządzaniu tym gniotem, dziękuję.
3
@Chakalaka nie ma o czym dyskutować, cały projekt to jedna, wielka i wyidealizowana pomyłka.
2
@Bernard777 podesłałem, jest jaka jest ale mnie styka
8
@DonMatteo901 podaj 3 logiczne argumenty za przekopem mierzei.
1
przegrana oznacza (raczej) koniec marzeń Borussii o mistrzostwie?
0
@BarcaInfo jeśli Bielsa odejdzie, to będzie mi szkoda Klicha.
0
@MesQueUnClub_87 nienawidzę horrorów jak nie wiem co.
0
@Arnold1234 nie, ale nienawidzę oskarżeń bez żadnych konkretnych powodów, argumentów i dowodów.
2
jak dla mnie, patrząc na Latkowskiego, widzę kompletne zagubienie i chorobę psychiczną. nie mogę się doczekać tych pozwów, spraw sądowych i marnego końca tego pseudo-dziennikarza.
2
@Criss18Barca jak masz ryż, wsyp do głębszej miski, talerza i wsadź telefon ;)
0
@damianex10 Zibi Boniek!
3
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM czas najwyższy.
1
@Jordi10 SĄSIECKIE
1
@Kapitan_SW styl głosu, podkład to przecież czysty Kaliber 44!
1
@Bykunn siema, pozdro ze Skierniewic!