0

swoją drogą, podoba mi się Ocampos, naprawdę solidny kopacz, walczak i technika przyzwoita.

2

karny z dupy, choć kontrowersyjny. głównym argumentem przeciwko - de Jong nawet się nie ruszył, nawet nie był zainteresowany walką o piłkę, za - Bartra jak dzieciak wsparł się na jego pleckach, elo.

1

Boras król na Eurosporcie!

1

@K1XPL może nie jestem znawcą, ale ja kupiłem Xiaomi Earbuds Basic i moim zdaniem są super (stosunek jakość / cena).

1

@PatrychoO wiesz, zagłosuję na kandydata zgodnego z moimi przekonaniami, a potem na mniejsze zło.

2

@gumaz taki bank nie istnieje, takie oferty mają jedynie sklepy.

3

@Janiama Kaczafi ze świtą mają ogromny problem. Ja również wierzę w zwycięstwo Rafała w drugiej turze, choć pierwszej zagłosuję na Biedronia.

0

@draxidox nie przesadzałbym, ja w liceum miałem taki przypadek w klasie i serdecznie współczuję.

1

@kerouac no niestety, jest to smutne i prawdziwe - ja i moja druga połowa rozglądamy się w dalszym ciągu za mieszkaniem i sytuacja naprawdę nie jest łatwa - z jednej strony wynajmując mieszkanie, płacisz porównywalnie jak za kredyt, ale biorąc kredyt, jesteś bardzo uzależniony od sytuacji ekonomicznej w kraju i nie tylko. jest to po prostu słabe, smutne i demotywujące..

2

brawo Wisła, brawo Burliga!

1

@zadafcb z całego serca mogę polecić Millenium.

2

@Bykunn pozdro dla tego miasta, miałem tam kobitę, dawno temu!

0

@SuperPatsonFCB skoro van der Hart to tykająca bomba, to Bednarek to pole minowe.

0

cóż, nie rozumiem tego ruchu, ale niech tak zostanie.

0

@RosjaninBut mój komentarz jest efektem pracy w spółce dedykowanej budowie i zarządzaniu tym gniotem, dziękuję.

3

@Chakalaka nie ma o czym dyskutować, cały projekt to jedna, wielka i wyidealizowana pomyłka.

2

@Bernard777 podesłałem, jest jaka jest ale mnie styka

8

@DonMatteo901 podaj 3 logiczne argumenty za przekopem mierzei.

1

przegrana oznacza (raczej) koniec marzeń Borussii o mistrzostwie?

0

@BarcaInfo jeśli Bielsa odejdzie, to będzie mi szkoda Klicha.

0

@MesQueUnClub_87 nienawidzę horrorów jak nie wiem co.

0

@Arnold1234 nie, ale nienawidzę oskarżeń bez żadnych konkretnych powodów, argumentów i dowodów.

2

jak dla mnie, patrząc na Latkowskiego, widzę kompletne zagubienie i chorobę psychiczną. nie mogę się doczekać tych pozwów, spraw sądowych i marnego końca tego pseudo-dziennikarza.

2

@Criss18Barca jak masz ryż, wsyp do głębszej miski, talerza i wsadź telefon ;)

0

@damianex10 Zibi Boniek!

3

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM czas najwyższy.

1

@Jordi10 SĄSIECKIE

1

@Kapitan_SW styl głosu, podkład to przecież czysty Kaliber 44!

1

@Bykunn siema, pozdro ze Skierniewic!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?