3

No ładnie isak porobił :D

4

@koksik2700 ostr - lubię być sam
WWO - chcesz być taki
Peja - temat za tematem
Ale tak naprawdę wymieniłbym tu z 70 takich kawałków od pezeta, przez eldo, grammatik, fenomen czy green team

0

@Explode tak robiłem kiedy pozwalała mi praca i mieszkałem 100 metrów od piekarni. Teraz do najbliższej mam 2 km i z pracą koliduje

0

@Skaramuczi zwykły żytni średni 600g 3,5zl
Duży 1kg około 4,7 zł

0

@Triv44 tak jak napisał przedmówca. To trzeba obejrzeć

5

Właśnie skończyłem 2 sezon DARK. coś niesamowitego. Myślałem że dom z papieru to bardzo dobry serial ale dark bije go na głowę. Faktem jest że trzeba go śledzić bardzo uważnie ale warto. Czekam aż wjedzie ten ostatni 3 sezon

2

po takich cyrkach w ogole bym sie nie zdziwil gdyby sobie Mesii odszedł po sezonie. baa nawet to by było zrozuiałe

0

czy do aktywacji i pobrania gry w wersji cyfrowej na xboxa jest potrzebny live gold ? bo tak patrze ze mi sie skonczyl a chce kupic dragon balla i teraz kurde nie wiem. a do tej gry live gold mi raczej nie potrzebny. ewentualnie kupie jakis na 14 dni

0

Bartek dzieki kontuzji dembele przesunął pewnie płatność za ten "zimowy" transfer na nowy sezon i cyk ffp uratowane :D
Tak na marginesie ciekawe ile mógłby ktoś zapłacić za niego latem. Ale jeżeli ktoś polozybly 40 mln to raczej niespełna rozumu
Chociaż Florek pewnie za 100 by sprzedał

0

@NGTRX ale zobacz jaka byłaby wymówka ze przegrywają :D

1

@Chwytliwy może nie ściągali trincao w zimie żeby koszt transferu poszedł na nowy sezon? Tak było chyba z de jongiem

0

@rafik300010 jeśli zawarli w umowie możliwość ściągnięcia z wypożyczenia to tak. Ale wątpię by taki klub jak Bayern na coś takiego się zgodził.

0

@ksobi że Griezzmann tak wczoraj do Messiego nie wypalił to cud :D

1

za przeproszeniem gów** wygraja w tym sezonie
beda sie bic chyba o utrzymanie 2 miejsca w lidze
dramatycznie to wyglada od poczatku sezonu i tylko kilka pojedynczych meczy bylo dobrych
jest juz luty jak przez 6 miesiecy sie nie obudzili to watpie zeby to zrobili w miesiac ktory zostal do kluczowego momentu sezonu

1

haha levante na remis !

2

semedo jak tys mnie zaimponił

0

@MichalZZZ Leo podejdz, wez pilke, przytrzymaj, probuj

1

@Alan985 alba

3

luk de jong do messiego :D co oni pija

0

@Hiacynk barca z handiapem od 0:2 mi została
540 do wyplacenia za 50
jesli wygram to weekend 390 w plusie
jak przegram to 150 w minus

0

Po meczu Djokovic Thiem włączyłem sobie serial DARK na netflixie. Kapitalny jest. Jadę już 7 odc i nie mogę się oderwać :D dom z papieru też mnie tak pochłonął. Ktoś da jakiś następny tak wciągający tytuł?

0

@sebasek99 ja mam nadzieję że nic i do końca ligi wygrają wszystkie mecze. 112 pkt to byłoby coś esktremalnego

0

Jak mawia klasyk: siwy wyjaśnił łysego :D

0

@MaŁolat ale jeśli miałbym stawiać kto pierwszy osiągnie 25 WS to obstawiam djokovicia

0

@MaŁolat Federer chyba złota olimpijskiego nie ma coś mi się mocno wydaje. Chyba że w jakims deblu
Edit. Ma ale deblowe złoto a nie singlowe. Tego mu brakuje wlasnie

0

Djokovic ma wszystko żeby zostać największym tenisista w historii i dla mnie spokojnie może to osiągnąć. W każdym turnieju WS oprócz RG jest i będzie faworytem. Psychikę ma niesamowita. Przy 2:1 dla thiema wydawało się że Djokovic nie wygra i dupa. Pokazał charakter plus pewnie blokada z zastrzyku zrobiła robote. Brawo. Ale ogólnie dla oka mecz nie należał do najładniejszych. Mecz turnieju dla mnie to thiem - nadal

0

@Matthew12 mecz z nadalem to najlepszy mecz w turnieju

0

No to miejmy nadzieję że teraz Thiem zacznie grać jeszcze lepiej dla dobra widowiska :)

0

@JimMorrisonFCB właśnie dlatego że zanim thiem się rozluźni to może być połowa 2 seta

0

Coś mi się wydaje że to mogą być szybkie 3 sety dla djoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?