0

Dlaczego ten simeone tak defensywie gra. Atletico jak musi atakować to robi to bardzo dobrze. U siebie na stadionie dość często potrafią wręcz zgnieść rywala. Najbardziej mi w pamięci zostały zwłaszcza mecze w LM m. In z Barca chyba za kadencji Taty Martino

0

Co tam się dzieje w tym Liverpoolu :D

1

@koziar lepiej sobie podawać z lewa na prawo bez celu?

0

@Gitarkafcb pewnie, srac na Atletico i ich betonowa Taktykę, żal mi piłkarzy typu Saul czy koke bo oni daliby spokojnie radę w szybkiej grze z klepki w drużynie grającej ofensywnie

0

@Hiacynk i fajnie się ich oglądało. Intensywność ich gry robiła wrażenie

0

@deyna2018 W głowie fiu-bździu, a w tyłku patataj
Albo
Nie gadaj przy jedzeniu, bo będziesz mieć głupiego męża/głupią żonę

Coś takiego kojarzę :D

3

@RosjaninBut Poznań już wydał dyspozycję o zamknięciu szkół, przedszkoli i miejskich urzędów. Ostateczne decyzję o zamknięciu bądź nie należą do dyrektorow danej placowki

1

@foczkyyyhg Werner gra w Lipsku na 9 albo jako lewy skrzydlowy. Na obydwu pozycjach radzie sobie na dobrym poziomie

0

@FC1899Barca oho, chyba wywołałeś huragan "la rambel"

2

I cyk 2:0 dla lipska

0

@stone80 za 10 lat będzie sobie stopami deptać po cyckach jak pójdzie chodnikiem, a kręgosłup jej tyłkiem wyskoczy

0

@bolinho89 lays - pikantna papryka i chrupki orzechowe - curly

0

@Hushovt ja wczoraj spróbowałem sommersby arbuzowe, całkiem spoko. Ale najlepszy dla mnie to radlerek 0,0 cytrynowe. Typowa lemionada

1

@Mankind tak

15 znakow

2

@Danny Gaucho stawiam kolejkę, dobrze mowisz

2

@Bykunn taka beczka sytuacyjna. Ale spoko przeszedłem to w 2017 roku. Wisiałem 1,02 zł :D

0

@Bykunn ej ale chwila, oni znają przyszłość, że za grudzień tego roku będziesz im kasę wisiał? :D

0

@Chaoss oho, no to już tylko 70 km ode mnie a byłem dzisiaj w biedronce i na półkach z mąka, ryżem i makaronem szału nie było. Ludzie wykupują. Za kilka dni będę jadł kamienie :(

1

@LaSTeR dembele w FM-ie jest kozak. 1 kontuzja na 4 sezony. Do tego fati i skrzydła na lata mam. Na 9 sprowadziłem depaya do rotacji z griezzmanem i daje mega dużo bramek. A podobno bardziej skrzydłowy

2

@Douglasinho dokładnie. Werner mocno przypomina sytuację suareza który w Liverpoolu grał mega dobrze i w ajaxie. Timo Gra bardzo dobrze 3 sezon w Lipsku. Martinez jak dla mnie miał dobre 3-4 miesiące. Od początku tego roku jest słaby po prostu. Nie jest wart żadnych pieniędzy w tym momencie. Ale te durnie go kupią znając życie. Werner ma ponoć klauzulę 60 mln, i jak dla mnie to oczywiście mniejszy kot w worku jak przereklamowany lautaro

0

@Szicek10 wiele wskazuje na to, że tak. Tylko wydaje się że w takim razie powinny wszystkie mecze być przy pustych trybunach. Jak kluby mają tracić to wszystkie, bo jednak jest to spora strata chociażby finansowa

1

@ksobi dokładnie irytują te wpisy że na nowotwór umiera dziennie tyle i tyle osób, wiadomo, że to wielka tragedia tylko nowotworem nie zarazimy się od byle kichnięcia, kaszlu czy nie wiem uścisku dłoni

0

@masakrator05 pewnie jest. Albo wcale się nie odbędą. Nie wiadomo jak to wszystko się potoczy a nie można zapominać, że w tym roku są igrzyska olimpijskie

2

Super derby w Los Angeles. Kapitalny Davis, Lebron i Bradley dali zwycięstwo Lakersom.

Drugim okiem lekko spoglądałem na mecz juve - inter przyglądając się głównie lautaro. Kolejny mecz z rzędu nie pokazuje nic. Lukaku go zjada po prostu na tą chwile. Miał dobre kilka miesięcy i tyle. Jak Barca go kupi za 110 czy tam ile mln to znowu będzie pośmiewisko za tyle hajsu. Nie jest tyle wart na pewno.

1

@FC1899Barca absolutnie popieram. I do tego połowę tańszy. Klauzulę ma 60 mln

3

@pauletaa spoko looz, to i tak jeszcze 1,5 roku męczarni z Polsatem.. Szkoda, ale cóż zrobic. Oni serwują 3in1: piłka nożna, gotowanie i kabarety

0

@pauletaa 24? A nie 2021? Tak coś mi się kojarzy

0

@Kasza123 pewnie się skończy w tv juve - inter, na lapku Lakers clippers i w tel betis Real co będzie równoznaczne z nie oglądaniem niczego :p

0

Ale dylemat na wieczór. Juve - inter, betis - Real i jeszcze hit w NBA Lakers - clippers. Wszystko praktycznie w tym samym czasie :( i bądź tu mądry :D

0

@BigVu chyba tak 50 /50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?