0

Oglądał ktoś dzień dobry premier league?
Ciekawe tam padło zdanie od któregoś z prowadzących: mianowicie chodziło o globalne wznowienie imprez masowych typu koncerty, mecze przu pełnych trybunach, kina, teatry itp itd. Mówili, że to oczywiście jest logiczne i powróci do "normalnego" życia najpóźniej, czyli w tej chwili przewidują jesień ale 2021! Oby taki scenariusz się nie sprawdził no ale jednak dużo na to wskazuje
Powoływał się na info od WHO

0

@JordiElNino Berlin - mega dobrze wymyślona postac

0

Czy przy zakupie nowego akumulatora nadal trzeba zdawać stary? Jutro mnie czeka zakup i nie wiem jak to tam teraz wygląda, kiedyś tak było przynajmniej

0

@Luki 10 jak to w każdej plotce jest jakiś procent prawdy. Wydaje się jednak, że to niestety będzie prawda

0

@cinek090 odpocznij ochłoń włącz myślenie

0

@Messibestplayerintheworld elegancko, dzięki

0

@Messibestplayerintheworld do dzisiaj nie wiem dlaczego jeszcze tego nie oglądałem. Na jakiej stronce albo gdzie w ogóle obejrzę?

1

@Yakoob no to jest mega irytujące. Ja np w 1/2 LM z city u siebie 1:1
W rewanżu do 89 prowadzę 1:0 żeby w 95 przegrać 3:1 :D

1

@MichalZZZ i elegancko powodzenia w docieraniu do LM :D

0

@Ghotti nigdy się w to nie zagłębiałem, robię aby aktualizacje steamowe + wgranie herbów

2

@MichalZZZ też może być spoko albo jakąś Arminia Bielefeld.
Jeszcze juve kiedyś grałem jak ich zdegradowali :D ale tam było jednak za prosto. Awans za awansem.
Mnie osobiście brakuje 2 ligi polskiej albo nawet 3 :D

2

@MichalZZZ kiedyś niemiecka ligę Duisburgieem grałem. Z 3 ligi do 1 wszedłem w ciągu 4 sezonów. W 3 sezonie w Bundeslidze kwalifikacje LM udało się zdobyć ale przegrałem w eliminacjach i skończyłem w lidze Europy. 7 sezonów rozegrałem w sumie. Save nawet chyba jeszcze gdzieś mam. Z takich lepszych zawodników udało mi się ściągnąć ozila i aubameyanga

0

@kamilo0066 ja już dostałem w niedzielę, gmina Jarocin - wlkp

0

@donleoJR nie wiem, gram tak od czasów championship manager 2004 :D

0

@dominik127pl łoo kolego, jestes rekinem biznesu :D

0

@messi564 tak ja zmieniłem walute na PLN

0

@bolinho89 polski złoty

0

@messi564 dzisiaj u mnie do Manutd za 150 mln poszedl

0

co La rambla powie na taki składzik w FM20 po 1 sezonie ?

https://zapodaj.net/3cb6cc7fc8be7.png.html

troche sie nameczylem ale niezła ekipa powstała

upamecano kupilem przed 1 sezonem w ratach 30mln + 3*25mln
werner w zimie za 260 mln jak Bartek rzygnal kase
havertz wymiana za vidala + 70 mln +3*55 mln
trincao przyszedl bo musial :P
lautaro poszedl na wymiane za suareza + 150mln (tylko tu place 1/2 pensji suareza przez 1rok)
aouar za 75 + 3*45mln

rakitic poszedl do ManUtd za 150mln

łatwo nie było ale wyrzuliłem co chciałem :D

1

@koksik2700 chyba dlatego że nie ma innej silnej partii w tej chwili. Ja jestem #team konfederacja no ale nie wierzę że są w stanie wygrać wybory powiedzmy w przeciągu 5h lat

0

@sniper16x zadzwonić na infolinię banku z którego masz karty albo policja

5

@Mns21 podobnie ostatnio dyskutowalem o tym z siostrą. Za Tuska może dobrze nie było ale przynajmniej nie rozrzucał aż tak hajsem którego nie ma jak PiS rzuca teraz

0

@badej60 a już niebawem scena:

ON WRÓCIŁ!

0

Panie/Panowie naszła mnie ochota na rozgrywkę PC w jakąś starą fife/Pesa. Padło na rok 2009. Pesa pobieram bez kłopotu z torrentow gorzej z Fifa 09.ktos ma jakiś namiar na stronę z takimi lekko starszymi grami? Z chomikuj pobrałem i błąd przy rozpakowywaniu partów więc nie będę tracił tam transferu

2

@MichalZZZ najlepsze gumy w smaku jakie miałem w paszczy :D

4

@Danny Gaucho w święta podobno ksiądz biskup Podlaski katuje tam jasełka. Pod warunkiem że śnieg nie zarwie "dachu"

0

@bartekvisca a to dzisiaj premiera ? ja bylem pewny ze jutro i czekam do jutra :D

0

@BaroPodertos #teamBosak

0

@sebo939 wygrałeś Potter bo ja tego chciałem

0

@tbas mógł mieć, mnie nagrzany w słońcu samochód pokazał 27,5 stopnia około godz 14 30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?