0

@BulaKG hill climb racing 2

1

@Coutinho007 czyli musi do nas przyjść :D idealnie się nadaje do zgraji kopiących się po czole dziadziusiów :D

0

Ogląda ktoś inter? Jak tam Lautaro 111 Martinez dzisiaj gra?

0

@socha nie no kolego ale Andre to Ty mi szanuj

2

Nie no United naprawdę złapało wiatr w żagle. Błędy są oczywiście jak ten dzisiaj Pogby ale mega fajnie grają. No i ta ofensywa masakrycznie skuteczna. Na udział przy bramkach Bruno Fernandesa to brakuje słów. Co 50 minut gol bądź asysta

0

Co wam powiem. Jestem mile zaskoczony tak małą różnicą w sondażu. Mam nadzieję, że jutro wyniki będą pozytywne dla Trzaska. Ale jedno jest pewne. Kto by nie został prezydentem i tak muszę wstać o 5 więc idę włączyć Napoli i spać :D

1

@Jaca27 no no to ja poleje na drugą nóżkę :D

1

@mrboom antyperspirant to Nivea black/white w kulce jest dobra

0

@Kubox wpadają w ucho

6

@VamosRakieta andres iniesta

1

@Colon ja dzisiaj kurki w śmietanie z ziemniakami i filecik z kurczaka

13

Głos oddany, teraz można świętować urodziny i spokojnie czekać na wieczór z nadzieją, że nastąpi jakaś zmiana w kraju :)

0

Bardzo fajnie ogląda się MU. brakowało im pogby, do tego genialny Bruno Fernandes i środek pola naprawdę robi robotę. Oby tak dalej :)

0

Ale gra griezzmana 2 mecz z rzędu musi się podobać

0

Hahahaha co tu się dzieje

0

Fati dostanie czerwo

0

Ale wieje nudą ten mecz, masakra :(

5

@Joe_Pesci z przewrotki albo z woleja z 30 m
jak to "Gruby" ;D

0

@gumaz #team Namysłow ! :D

3

@tristan87 musisz odróżnić teorie spiskową od rzeczywistości :D

1

De bruyne 18 asysta w lidze, prze-kot, jeszcze chyba 2 albo 3 i wyrówna rekord henry'ego

0

@robsesh no przecież kozaki na maxa

1

@robsesh ja jadę teraz ManUtd karierę i walczę z City o vice majstra. Liverpool odjechał tak jak na żywo na 15 pkt po 27 kolejkach :p

1

@Janiama prosto w punkt

1

@wroclawskifan trafiłeś dokładnie w punkt

0

@cules100pro Roberto poraz kolejny udowodnił ze jego miejsce tam jest właśnie, mogłoby to wyglądać naprawdę dobrze

0

Ale radosny futbol grają jedni i drudzy

0

@mekston i to jest irytujące właśnie :P

0

@Danny Gaucho tak patrząc na ich formę po restarcie to mają szczęście, że kolejek zostało tylko kilka, bo gdyby to była połowa sezonu do dokończenia nie zdziwiłbym się gdyby np city z nimi powalczyło do konca

3

I cyk inter 1:2 w plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?