budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama też kiedyś zwróciłem na to uwagę i chyba faktycznie od długiego czasu zawsze ma bandaz
4
City samo prosi się o kłopoty, grają za bardzo zachowawczo. Bardzo mnie wkurza takie granie i oby za to pep i city nie zapłacili brakiem awansu
1
@Coutinho007 tak zrobię, city w tv, juve w tel a na lapku poleci ronnie z dingiem i ogólnie nie będę wiedział nic z tych wszystkich spotkań :D
1
Nie wiadomo co oglądać.. City, juve, Trumpa czy ronnie'go :D
1
@damianex10 naprawdę zaimponował tym czyszczeniem ale w końcu to 3-krotny mistrz świata to kto ma tak grać w decydujących momentach jak nie on
1
@SHIBA zdecydowanie za szybko :p
1
@kubix05 kurłaaa ja to dzień piwa mam 5vrazy w tygodniu :D
1
@Deltta 24
Prison break
Dom z papieru albo lost
0
@Lares hazard/isco
0
@Striker za 10 zł nawet jak wtopi gdzie chyba tak będzie to nie jest żal, a ewentualna wygrana jakąś w miarę by była :p
0
@Striker za 5-10 zł czemu nie, chyba strzele taki z awansem Realu i Napoli za 10 zł
Tylko muszę w domu kursiki obczaic
0
@xVENUMx napierdzielam metry w jobie :p
1
@Bykunn tylko wiesz jak płacisz tyle w ratach abonamentu to tak nie czuć jak kupisz za gotówke :D
1
@PatrychoO ludzie za dużo mniejsze pieniądze kupują samochody.. Świat zwariował. Osobiście powiedziałem że nigdy nie kupię tel za gotówke i za tyle hajsu. Narazie najbardziej mnie poniosło na p30 pro ale to w abonamencie play więc aż tak nie boli bo jednak płaci się w ratach
0
@Pilka_jest_okragla im bardziej będą go wypychać z klubu tym mniej dostaną - proste jak wiadomo co(budowa czołgu) :p
1
@MesQueUnClub_87
@Bykunn
@kerouac
@JimMorrisonFCB
No powiem wam że dzwonilem pod 15 nr i się poddałem :D jutro próba innej lokalizacji :P
A dluzsze i dalsze wakacje niestety niemożliwe bo żona ma kłopot z wolnym w pracy po nieobecnościach koleżanek więc to muszą być szybkie 4-5 dni
0
Poleci ktoś jakiś fajny hotel/apartament w Sopocie blisko morza?
0
Giannis ma jakiś uraz czy coś, że tak mało go dzisiaj na parkiecie? Chyba, że mecz z Houston go tak wykończył @Encore @student97r co wy na to mi powiecie :D
1
Ale przyjemnie się ogląda tego Lisowskiego przy stole. Jego gra trochę przypomina O'Sullivana. Bardzo szybko i agresywnie gra. To się ceni i podoba
0
@messiiiiik u mnie w podstawówce też było GTA London na kompach
0
@Encore bardzo lubię disco polo, zwłaszcza w pracy poprawia humor i atmosferę na budowach :D
2
Przez tego Mercedesa nie ma rywalizacji o top1 i top2 w F1. Przecież co oni wyprawiają tym samochodem to się w głowie nie mieści. Deklasacja raz za razem
0
dla tych, ktorzy lubia polska dobra festiwalowa poland-rockowa muzyke
za chwile wjezdza happysad :)
1
@VamosRakieta mistrz łamigłówek we własnej osobie ;D
1
@VamosRakieta nie muszę przypominać :p kontakt jest w miarę możliwości :p
7
A ja się cieszę z awansu do ekstraklasy Podbeskidzia i warty bo 3 moich kolegów pooglądam w tv. Grali w 2/3 lidze w klubie z mojego miasta i proszę teraz ekstraklasa wita :)
1
@FC1899Barca 126 karnych.. Masakra drugi na tej liście nie ma nawet 100 :D on chyba nawet w meczach których był na trybunach to na karny wszedł :D
Edit. Drugi jest Messi 91 też kozacki wynik
0
Szkoda, że jednak Lewandowski złotego buta nie zdobędzie, jednak też jest to lekko nie fair bo on miał np 4 mecze mniej w lidze do rozegrania. Kto wie może przy 38 kolejkach dobiłby do 40 goli. No trudno nie udało się teraz może za rok, kto wie
Ale teraz to już Forza Ciro :D
0
@mekston chyba poprostu za bardzo chciał a wtedy wiadomo, że nie zawsze wychodzi wszystko tak jakby sobie tego życzył
Ale bramkarz Brescii też swoje broni
1
No i Immobile na czele walki o złotego buta. Ale dzisiaj to mogl już 3 bramki miec