1

@Janiama też kiedyś zwróciłem na to uwagę i chyba faktycznie od długiego czasu zawsze ma bandaz

4

City samo prosi się o kłopoty, grają za bardzo zachowawczo. Bardzo mnie wkurza takie granie i oby za to pep i city nie zapłacili brakiem awansu

1

@Coutinho007 tak zrobię, city w tv, juve w tel a na lapku poleci ronnie z dingiem i ogólnie nie będę wiedział nic z tych wszystkich spotkań :D

1

Nie wiadomo co oglądać.. City, juve, Trumpa czy ronnie'go :D

1

@damianex10 naprawdę zaimponował tym czyszczeniem ale w końcu to 3-krotny mistrz świata to kto ma tak grać w decydujących momentach jak nie on

1

@SHIBA zdecydowanie za szybko :p

1

@kubix05 kurłaaa ja to dzień piwa mam 5vrazy w tygodniu :D

1

@Deltta 24
Prison break
Dom z papieru albo lost

0

@Lares hazard/isco

0

@Striker za 10 zł nawet jak wtopi gdzie chyba tak będzie to nie jest żal, a ewentualna wygrana jakąś w miarę by była :p

0

@Striker za 5-10 zł czemu nie, chyba strzele taki z awansem Realu i Napoli za 10 zł
Tylko muszę w domu kursiki obczaic

0

@xVENUMx napierdzielam metry w jobie :p

1

@Bykunn tylko wiesz jak płacisz tyle w ratach abonamentu to tak nie czuć jak kupisz za gotówke :D

1

@PatrychoO ludzie za dużo mniejsze pieniądze kupują samochody.. Świat zwariował. Osobiście powiedziałem że nigdy nie kupię tel za gotówke i za tyle hajsu. Narazie najbardziej mnie poniosło na p30 pro ale to w abonamencie play więc aż tak nie boli bo jednak płaci się w ratach

0

@Pilka_jest_okragla im bardziej będą go wypychać z klubu tym mniej dostaną - proste jak wiadomo co(budowa czołgu) :p

1

@MesQueUnClub_87
@Bykunn
@kerouac
@JimMorrisonFCB
No powiem wam że dzwonilem pod 15 nr i się poddałem :D jutro próba innej lokalizacji :P
A dluzsze i dalsze wakacje niestety niemożliwe bo żona ma kłopot z wolnym w pracy po nieobecnościach koleżanek więc to muszą być szybkie 4-5 dni

0

Poleci ktoś jakiś fajny hotel/apartament w Sopocie blisko morza?

0

Giannis ma jakiś uraz czy coś, że tak mało go dzisiaj na parkiecie? Chyba, że mecz z Houston go tak wykończył @Encore @student97r co wy na to mi powiecie :D

1

Ale przyjemnie się ogląda tego Lisowskiego przy stole. Jego gra trochę przypomina O'Sullivana. Bardzo szybko i agresywnie gra. To się ceni i podoba

0

@messiiiiik u mnie w podstawówce też było GTA London na kompach

0

@Encore bardzo lubię disco polo, zwłaszcza w pracy poprawia humor i atmosferę na budowach :D

2

Przez tego Mercedesa nie ma rywalizacji o top1 i top2 w F1. Przecież co oni wyprawiają tym samochodem to się w głowie nie mieści. Deklasacja raz za razem

0

dla tych, ktorzy lubia polska dobra festiwalowa poland-rockowa muzyke


za chwile wjezdza happysad :)

1

@VamosRakieta mistrz łamigłówek we własnej osobie ;D

1

@VamosRakieta nie muszę przypominać :p kontakt jest w miarę możliwości :p

7

A ja się cieszę z awansu do ekstraklasy Podbeskidzia i warty bo 3 moich kolegów pooglądam w tv. Grali w 2/3 lidze w klubie z mojego miasta i proszę teraz ekstraklasa wita :)

1

@FC1899Barca 126 karnych.. Masakra drugi na tej liście nie ma nawet 100 :D on chyba nawet w meczach których był na trybunach to na karny wszedł :D
Edit. Drugi jest Messi 91 też kozacki wynik

0

Szkoda, że jednak Lewandowski złotego buta nie zdobędzie, jednak też jest to lekko nie fair bo on miał np 4 mecze mniej w lidze do rozegrania. Kto wie może przy 38 kolejkach dobiłby do 40 goli. No trudno nie udało się teraz może za rok, kto wie
Ale teraz to już Forza Ciro :D

0

@mekston chyba poprostu za bardzo chciał a wtedy wiadomo, że nie zawsze wychodzi wszystko tak jakby sobie tego życzył
Ale bramkarz Brescii też swoje broni

1

No i Immobile na czele walki o złotego buta. Ale dzisiaj to mogl już 3 bramki miec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?