15

Ten typ jest jakiś trzepnięty w blaupunkta, nie zdziwiłbym się gdyby był gorszym prezydentem od Bartka, "najsłabsze psy - najgłośniej szczekają"

0

Lipsk sam się prosił o tego gola, już któryś raz tak niedokladnie wyprowadzają piłkę, mam flashbacki

0

@FCMichalo podobno od 6 października zaczna ich sprzedawać :D

1

@LuisSalvano Barca z roma chyba miała 4:1 jak mnie pamięć nie myli :p

0

@macio_944 za dużo kart do głosowania dla socios wydrukują i nie bedzie kasy na transfery

11

@masq nie przeszkadzaj mu, bo się tam zakrada wentylacją :D

0

@notev wiem wiem :D ale tutaj też taki mini tryplecik wjechał

0

@notev tryplet wpierdol* - liga, cdr i LM :D

4

@Hiacynk goat snookera jak dla mnie, taki Federer tej dyscypliny, zawsze z przyjemnością ogląda się go w akcji
A tak w ogóle drogę do finału miał bardzo trudna. Ale skoro jesteś najlepszy to musisz wszystkich oklepać

0

Ale co ten ronnie zrobił z Wilsonem w 3 sesji. Pogrom szkoda Wilsona ale ja np cieszę się że ronnie wygrywa :)

0

@Nazio87 dla mnie black OPS 1 najlepszą Ever

4

Pudło sterlinga zemściło się może w 40 sekund :D

3

Hahahahaha co ten sterling

0

@Hanok ale go bartek po cichu sprzedał

2

Nie rozumiem pepa z wyborem składu. Gundogun jest cienki jak sik węża, a Bernardo i mahrez na ławce? To oni są tak słabi że tam de bruyne musi biegać? Jakoś mnie dziwi ten skład

1

@Coutinho007 no kurłaaa Heniek vidal w FIFie pewnie śmiga nawet na bramce jak trzeba w karierze :D

1

@Coutinho007 i chyba za tani

2

@michaelovi 3 z 4 Barca nie była faworytem tylko bayern

0

@A4ron mówisz o tej ogórkowej lidze gdzie neymarek i kylianek ładują gole pół-amatorom?

0

Ja wam powiem ze ten Lyon to może namieszać. Bardzo fajnie grają bez strachu, z pustymi gaciami i narazie jak równy z rownym a nawet wyszli na prowadzenie :D

1

@Striker akurat jedno stwierdzenie po meczu w studiu polsatu wichniarek trafił. Chodziło o to, że Bayern mógłby grać w takim tempie jeszcze godzinę i mieliby siłę i motywację mimo prowadzenia 8:2 a barcelona stała bez motywacji i z pustymi bakami. Co obrazuje, jak żałośnie są przygotowani

0

@Pogba w polskich rozgrywkach nie ma, ale w LM była jedna do wczoraj :D

3

@Janiama a jeśli Messi nie odejdzie to sorry ale opaski kapitańskiej nie powinien nosić. Jest genialnym piłkarzem ale charakteru do kapitana nie ma i miał nie bedzie

1

@Chakalaka póki co wygląda dzisiaj ronnie nieźle, prowadzenie 6-2 na start dobre. Jeśli wieczorem utrzyma albo to powiększy wtedy raczej nie wypuści

1

@Coutinho007 i jeszcze 4 palce zostaną wolne :D

0

@Szicek10 problem w tym że "my" tutaj nic nie możemy zrobić tylko sobie pogadac, tylko socios mogą ale jak widać mają wyj*bane po całości na klub

2

@BarcaInfo mało że wyniki za setiena są gorsze to jednak sama gra też jest dużo słabsza, Valverde nakrywa czapka setiena

0

@ShinobiQWE tak samo sobie rano pomyślałem, że chociaż hatriczka mógł wpakowac, nie jest dużo piłkarzy co w CV mieliby 4 bramki w meczu przeciwko Realowi i 3 przeciwko Barcelonie

1

@ronni37 weź tam zapakuj konkretnie, dla dwóch typów nie potrzebna śmieciara tylko jakiś smarcik styknie:D

2

@student97r i tego i tego lubię ale jednak będę minimalnie za ronni'em niech pyknie ten 6 tytul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?