1

Wielu tutaj zapomina że wymiana połowy składu to nie zakupy w Lidlu. Jeśli faktycznie Barca ma tak kiepska sytuację finansową to nie zrobi tego. A im bardziej będzie próbować zawodników wypchnąć z klubu tym mniejsze pieniądze na nich zarobią. Sprzedadzą 7 pilkarzy za powiedzmy 100mln euro i kogo kupią? Jednego lautaro 111 Martinez wartego może 20? A wiadomo że są wybitni na zakupach i przeważnie wszyscy dymają ich na rynku jak zresztą na boisku w LM

0

@pawel0304 jakbyś się uparł to w 20.minucie po rajdzie Messiego była też dobra szansa na gola także mieli piłki nawet na 4.1

1

Nie wiadomo co napisać to jest masakracja

0

Hahahahaha kurw** co tu się dzieje

0

@Barca_bwo qrfaaaa tu nikt nie zasługuje na więcej jak 1-1,5

1

@Teletubis teraz jeszcze leją ogórki z la liga

1

Nie no kurw* ma* gdzie ten ter stegen dzisiaj podaje to głowa mała

0

@sawyer00 de Walt patrz jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt

1

Kurw* ter stegen dzisiaj jest tak denny że szkoda strzepic pyska

0

Moim zdaniem to semedo wsadził na minę Roberto

1

Ter stegen fatalnie górne piłki dzisiaj póki co

0

@masq ramos do barcy? W sumie wiekiem pasuje :D

3

Przecież tu powinno być 3:1 dla barcy

0

Hahahahaha co tu się odjebuj*

2

Whisky miała być na 2 połowę ale w tej sytuacji chyba przyspieszę ten trunek

0

@Encore popcorn z mikrofali wjedzie a do Picia namysłowek a na 2 połowę Jack Daniels ze spritem

1

@NeroTFP no mega ale oni od lat super komentują, w ogóle mnie się podoba jakość komentarza na Eurosporcie, tenis też spoko komentują czy skoki zimą

3

Ostatnie 4 partie - 4:0 dla ronnie'go. Oby jeszcze z 2 dołożył, akurat przed krótką przerwą ;p

1

@ksobi żeby go covidem nie zaraził :p

0

@koksik2700 to już powoli klasyka gatunku :D

2

@Chakalaka ale ten ostatni frame jeden z lepszych jaki widziałem :D

1

Niesamowita partia co tu się dzieje to się w głowie nie mieści :D

0

@highflymind ja po pierwszej porażce awansów za 20zl atalanty, Lipska, barcy i Lyonu zrobiłem mini kopie i za 100 poszedł awans Lipska i barcy. Także albo dzisiaj piję za podwójne szczęście albo topie smutki :D

0

Jaki skład la rambla przewiduję?
Coś mnie się wydaje że będzie 1-4-4-2
Ter stegen
Semedo pique lenglet alba
Roberto vidal busquets rakitic
Messi suarez

0

@SamuraJack 1 ostr
2 sokol
3 pezet
4 eldo
5 peja

0

@pt9 taki orzech laskowy wchodzi jak w masło

0

Sprzedać - za młody :D

1

@Veb1233 czyli jednak bundesliga najsilniejsza :D

2

@Chakalaka liczę na finał z udziałem ronnie'go i kyrena :)
PS możesz mnie też oznaczać w tematyce snookera :p

0

@Encore no i go wywołałeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?