budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielu tutaj zapomina że wymiana połowy składu to nie zakupy w Lidlu. Jeśli faktycznie Barca ma tak kiepska sytuację finansową to nie zrobi tego. A im bardziej będzie próbować zawodników wypchnąć z klubu tym mniejsze pieniądze na nich zarobią. Sprzedadzą 7 pilkarzy za powiedzmy 100mln euro i kogo kupią? Jednego lautaro 111 Martinez wartego może 20? A wiadomo że są wybitni na zakupach i przeważnie wszyscy dymają ich na rynku jak zresztą na boisku w LM
0
@pawel0304 jakbyś się uparł to w 20.minucie po rajdzie Messiego była też dobra szansa na gola także mieli piłki nawet na 4.1
1
Nie wiadomo co napisać to jest masakracja
0
Hahahahaha kurw** co tu się dzieje
0
@Barca_bwo qrfaaaa tu nikt nie zasługuje na więcej jak 1-1,5
1
@Teletubis teraz jeszcze leją ogórki z la liga
1
Nie no kurw* ma* gdzie ten ter stegen dzisiaj podaje to głowa mała
0
@sawyer00 de Walt patrz jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt
1
Kurw* ter stegen dzisiaj jest tak denny że szkoda strzepic pyska
0
Moim zdaniem to semedo wsadził na minę Roberto
1
Ter stegen fatalnie górne piłki dzisiaj póki co
0
@masq ramos do barcy? W sumie wiekiem pasuje :D
3
Przecież tu powinno być 3:1 dla barcy
0
Hahahahaha co tu się odjebuj*
2
Whisky miała być na 2 połowę ale w tej sytuacji chyba przyspieszę ten trunek
0
@Encore popcorn z mikrofali wjedzie a do Picia namysłowek a na 2 połowę Jack Daniels ze spritem
1
@NeroTFP no mega ale oni od lat super komentują, w ogóle mnie się podoba jakość komentarza na Eurosporcie, tenis też spoko komentują czy skoki zimą
3
Ostatnie 4 partie - 4:0 dla ronnie'go. Oby jeszcze z 2 dołożył, akurat przed krótką przerwą ;p
1
@ksobi żeby go covidem nie zaraził :p
0
@koksik2700 to już powoli klasyka gatunku :D
2
@Chakalaka ale ten ostatni frame jeden z lepszych jaki widziałem :D
1
Niesamowita partia co tu się dzieje to się w głowie nie mieści :D
0
@highflymind ja po pierwszej porażce awansów za 20zl atalanty, Lipska, barcy i Lyonu zrobiłem mini kopie i za 100 poszedł awans Lipska i barcy. Także albo dzisiaj piję za podwójne szczęście albo topie smutki :D
0
Jaki skład la rambla przewiduję?
Coś mnie się wydaje że będzie 1-4-4-2
Ter stegen
Semedo pique lenglet alba
Roberto vidal busquets rakitic
Messi suarez
0
@SamuraJack 1 ostr
2 sokol
3 pezet
4 eldo
5 peja
0
@pt9 taki orzech laskowy wchodzi jak w masło
0
Sprzedać - za młody :D
1
@Veb1233 czyli jednak bundesliga najsilniejsza :D
2
@Chakalaka liczę na finał z udziałem ronnie'go i kyrena :)
PS możesz mnie też oznaczać w tematyce snookera :p
0
@Encore no i go wywołałeś :D