budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 tak zaczęło się dzisiaj wariactwo na tego FM-a że też sobie pykne nową karierę, pokopie się Lechem w polskiej lidze :p
0
@Encore mega siadł, cała płyta spoko
0
De jong to dzisiaj niezły parodysta, tragiczny występ
1
O 19 dzisiaj 3 mecze godne obejrzenia:
Barca - girona
Hammrby-Lech
I mord*bicie w Łodzi: Widzew-ŁKS
I co tu oglądać?
2
Nie wiem czy jest gorszy bramkarz od kepy w top 5 lig Europy,
który jest podstawowym bramkarzem swojego zespołu, przecież ten typ jest prze-mega słaby
2
Tak więc zverev ma autostradę do wygrania w 3 szybkich setach. Z drugiej strony nie pamietam kiedy widziałem ostatnio tak nudny i jednostronny finał wielkiego szlema Panów. Chyba to był pojedynek nadal-Anderson w US Open.
Edit. Jednak jest trochę więcej nadziei na ciekawsze widowisko
1
@JimMorrisonFCB co Austriak zagrał piłkę na 5:4 to poezja
3
No to się zverev sam przełamuje :D daje przynajmniej cień nadziei na jakąś walkę w końcówce seta
0
@kamilo0066 a dopiero szydziles że może być szybciutki mecz. 2 sety raczej błyskawiczne i tu nie ma widu ani słychu na poprawę gry thiema
1
@JimMorrisonFCB return jak return, jak on dzisiaj tragicznie serwuje, tyle podwójnych, 1 serwisu praktycznie nie ma
0
@JimMorrisonFCB wczoraj typowałem Azarenke i thiema oczywiscie trzeba było obstawić na przekór żeby mieć szanse coś wygrać :D
0
@Colon no chyba tak zwłaszcza ta wersja. od połowy drugiego i całego 3 seta :D
0
@kamiVeB chyba szybciej :)
0
@JimMorrisonFCB jeśli się sam nie przełamie to będzie ciężko, thiem ogólnie 1 set do szybkiego zapomnienia
0
Jak się thiem szybko nie obudzi to będą szybkie 3 sety dla zvereva
0
@Ghotti je też dzisiaj jajecznicę jadlem ale na cebulce i z suszonymi pomidorami :)
0
@Colon tam w pierwszym secie już nic mu nie wchodziło. A w 2 i 3 secie thiem był po prostu lepszy w decydujących momentach
0
@Colon chciał sprawdzić swój serwis bo był ponoć przekonany że autowy a sędzia stwierdził że po returnie thiema medvedev kontynuował grę
1
@Prezes_sycylijczyk Azarenka i Thiem
2
Thiem vs zverev w finale US Open. Fantastyczny mecz thiema z medvedevem. Można w końcu iść spać :D
0
@Serek L&M niebieskie/Marlboro złote ale częściej lm
0
@Colon akurat nie widziałem, dzisiaj przejrzałem statystyki itp
To nic trzeba otwierać piwerko, zrobić popcorn, rozsiąść się w fotelu i popatrzeć co pokażą panowie od Putina :D
2
@IronSanHybrid o takie konkretne podsumowania nic nie robiłem, a Ty siedzisz analizujesz i marnujesz swój czas aby przygotować takie cykle podsumowań. Szacun i oby tak dalej :D
1
@Colon szacun dla pironkovej za taki turniej po 3 latach przerwy, wycienczyla Serenę nieźle
0
@masq dobrze ze ta moda na sukces ma kilka odcinków
0
@Colon trochę chyba było widać po Chorwacie te 5-setowki. Szansa dla zverev na finał niesamowita, o ile wierzę że Thiem czy nawet medvedev byłby w stanie nawiązać walkę z Djokoviciem tak raczej zverev nie bardzo, strasznie nieregularny. Więc ma dużo szczęścia, że Serba już nie ma w jego drabince i z kim nie zagra w 1/2 będzie faworytem do awansu
0
@Colon ja akurat końcówkę 4 i 5 set widziałem, tak jak przed chwilą komentator mówił coric jest jednym z lepiej grających tenisistów w stawce z kontry. Sam widać, że za bardzo nie lubi gry prowadzić
0
@Colon liczyłem tu na pojedynek zverev-tsitsipas ale trochę się skichal po tych 6 matchbolach w 4 secie z Coriciem
0
@Robert1603 są dwie szanse: tryplet pucharów albo tryplet wpier***i
0
@mekston to będzie na papierze i chyba patrząc na formę tenisistów przedwczesny finał. Zarówno Rosjanin jak i Austriak rozkręcają się z każdym kolejnym spotkaniem. Oczywiście muszą najpierw przejść 1/4 ale myślę, że powinni spokojnie awansować