2

@Hubso jak jest debil** to co się dziwić, jeszcze mu żaden transfer nie wypali i posiedzi sezon na trybunach gwiazdeczka od siedmiu boleści

0

Suarez ładna asysta do llorente

0

Wiadomo, że Bayern odczuwa zmęczenie po superpucharze ale mimo wszystko niech dziękują przeciwnikom, że im nie zaaplikowali więcej goli bo powinni jeszcze z 2 przynajmniej dołożyć

1

@BulaKG canal +sport 2

2

@Chakalaka dzisiaj jest tyle meczy, wydarzeń sportowych do oglądania, że doba jest na to za krótka :D

1

@matirix20 kogo? Prawie się udlawilem śniadaniem :D

3

@Zeke155 typowo wygląda jak jakiś żulik spod Kauflandu, z całym szacunkiem dla żuli

4

@Encore nie wolno wymawiać...

0

@Barca_Big_Moment oczywiście, że ma mega ciężko, ale aby być najlepszym trzeba pokonać najlepszych, naprawde jeśli uda mu się wygrać w tak ułożonej drabince to mega szacun dla niego

1

@YayaToure24 o Stary szacun za to, możesz mnie oznaczać przy wpisach , mój rekord to chyba 2032 rok w FM-ie 2019

0

@Pilka_jest_okragla i cyk, jarek przeleje co miesiąc 1500.. Pewnie jeszcze jakieś rodzinne i kartę dużej rodziny wyślę, będą mieli zniżki w Lidlu czy na orlenie, się ustawili skubani..

0

@MESSIah16 marzy się thiem, bardzo lubię jego grę, zobaczymy - nie jest bez szans, Novak ma autostradę do finału więc raczej tam się znajdzie bez większych problemów a nadal jak to nadal w Paryżu zawsze jest głównym faworytem

2

@IronSanHybrid no kurła to jest do zrobienia, lecę po chłopaków :D

3

@IronSanHybrid hola hola, kolego, ale jakbyś tak cyknął słit focie w tej pelerynie i wrzucił :D chyba że to peleryna-niewidka

0

@kris81 jak dzisiaj.. Przecież Harry Potter i czara ognia na TVN!

0

@VanBest zależy co pali

0

@Jakchcesz to co napisał pasiak jest prawda, teściowa moja i szwagra ojciec pracują w szpitalu, każdy zgon wpisany z covidem wiąże się z zastrzykiem gotówki z UE. Bardzo wiele z tych zmarłych osób zmarło z wielu innych przyczyn a dopisują im covid. Tj jeden wielki biznes i ktoś się na tym niesamowicie bogaci

0

I cyk spalony...

0

@DonMatteo901 bardzo widoczny jest brak thiago w Bayernie, to tylko potwierdza jak świetnym jest zawodnikiem

4

@Coutinho007 czas żeby koeman tam Busiego dał, a co, jak się bawić to na całego

4

@michaleu tak i to dość mocno

2

@MesQueUnClub96 ten zwrot zasługuje na miano najlepszego w ostatniej dekadzie :D

0

@Survier tak a akurat w czytaniu gry, ustawianiu się jest genialny, dlatego za czasów pepa czy Enrique był zawsze top Dm bo grały boki obrony i skrzydłowi a on nie brał aż takiego udziału w grze

1

@kiper09 kanał nr 43 na c+

0

@pbilu to chyba nie daliby rady dogadac sie do konca okienka

0

@Szklaner no stary wal tu na ogólniaku :D

0

@TheNekro94 siada fajnie, ale muzyka poważna i klasyczna to chyba dla mnie najlepsze jego płyty. Kawałek ukryty w mieście krzyk to kwintesencja rapu. Top 5 moich ulubionych rapowych trackow

0

@FranzMaurer albo chociaż ugryźć :D

4

@Tomo1989 teraz kilka dni będą dobierać odpowiedni dlugopis/pióro do podpisania kontraktu

4

Przecież tu mogły 4 bramki dla wilków w 7 minut wpaść a nie ma żadnej, partaczą sytuację pierwszorzędnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?