budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hubso jak jest debil** to co się dziwić, jeszcze mu żaden transfer nie wypali i posiedzi sezon na trybunach gwiazdeczka od siedmiu boleści
0
Suarez ładna asysta do llorente
0
Wiadomo, że Bayern odczuwa zmęczenie po superpucharze ale mimo wszystko niech dziękują przeciwnikom, że im nie zaaplikowali więcej goli bo powinni jeszcze z 2 przynajmniej dołożyć
1
@BulaKG canal +sport 2
2
@Chakalaka dzisiaj jest tyle meczy, wydarzeń sportowych do oglądania, że doba jest na to za krótka :D
1
@matirix20 kogo? Prawie się udlawilem śniadaniem :D
3
@Zeke155 typowo wygląda jak jakiś żulik spod Kauflandu, z całym szacunkiem dla żuli
4
@Encore nie wolno wymawiać...
0
@Barca_Big_Moment oczywiście, że ma mega ciężko, ale aby być najlepszym trzeba pokonać najlepszych, naprawde jeśli uda mu się wygrać w tak ułożonej drabince to mega szacun dla niego
1
@YayaToure24 o Stary szacun za to, możesz mnie oznaczać przy wpisach , mój rekord to chyba 2032 rok w FM-ie 2019
0
@Pilka_jest_okragla i cyk, jarek przeleje co miesiąc 1500.. Pewnie jeszcze jakieś rodzinne i kartę dużej rodziny wyślę, będą mieli zniżki w Lidlu czy na orlenie, się ustawili skubani..
0
@MESSIah16 marzy się thiem, bardzo lubię jego grę, zobaczymy - nie jest bez szans, Novak ma autostradę do finału więc raczej tam się znajdzie bez większych problemów a nadal jak to nadal w Paryżu zawsze jest głównym faworytem
2
@IronSanHybrid no kurła to jest do zrobienia, lecę po chłopaków :D
3
@IronSanHybrid hola hola, kolego, ale jakbyś tak cyknął słit focie w tej pelerynie i wrzucił :D chyba że to peleryna-niewidka
0
@kris81 jak dzisiaj.. Przecież Harry Potter i czara ognia na TVN!
0
@VanBest zależy co pali
0
@Jakchcesz to co napisał pasiak jest prawda, teściowa moja i szwagra ojciec pracują w szpitalu, każdy zgon wpisany z covidem wiąże się z zastrzykiem gotówki z UE. Bardzo wiele z tych zmarłych osób zmarło z wielu innych przyczyn a dopisują im covid. Tj jeden wielki biznes i ktoś się na tym niesamowicie bogaci
0
I cyk spalony...
0
@DonMatteo901 bardzo widoczny jest brak thiago w Bayernie, to tylko potwierdza jak świetnym jest zawodnikiem
4
@Coutinho007 czas żeby koeman tam Busiego dał, a co, jak się bawić to na całego
4
@michaleu tak i to dość mocno
2
@MesQueUnClub96 ten zwrot zasługuje na miano najlepszego w ostatniej dekadzie :D
0
@Survier tak a akurat w czytaniu gry, ustawianiu się jest genialny, dlatego za czasów pepa czy Enrique był zawsze top Dm bo grały boki obrony i skrzydłowi a on nie brał aż takiego udziału w grze
1
@kiper09 kanał nr 43 na c+
0
@pbilu to chyba nie daliby rady dogadac sie do konca okienka
0
@Szklaner no stary wal tu na ogólniaku :D
0
@TheNekro94 siada fajnie, ale muzyka poważna i klasyczna to chyba dla mnie najlepsze jego płyty. Kawałek ukryty w mieście krzyk to kwintesencja rapu. Top 5 moich ulubionych rapowych trackow
0
@FranzMaurer albo chociaż ugryźć :D
4
@Tomo1989 teraz kilka dni będą dobierać odpowiedni dlugopis/pióro do podpisania kontraktu
4
Przecież tu mogły 4 bramki dla wilków w 7 minut wpaść a nie ma żadnej, partaczą sytuację pierwszorzędnie