budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HiddenDevil dzieki to ide sobie kleic barce z kadra taka jak teraz + oczywiscie 2mln na transfery :D
0
@Encore po cichu licze na finał ale tam po drodze jest jeszcze nigdy nie przewidywalna Svitolina, oczywiscie najpierw trzeba wygrać jutrzejsze spotkanie
szkoda ze bukmacherzy narzucili odrazu taka presje bycia faworytem, może to zaszkodzic, zobaczymy jak silna jest Iga mentalnie
0
pytanie do graczy FM
jak sie pobawie w edytorze tzn wywale rakiticia do sevilli czy vidala do interu itp to czy to mozna kiedys np przywrocic zeby byli w barcelonie czy zmiany sa nieodwracalne ?
1
@IronSanHybrid @Encore kurła ja z wami jestem Panowie jak zawsze :D
przyczaje sie na Snape'a i Bellatriks za chatka Hagrida i im wpier*ole
1
@BarcaInfo tak jak tej ręki nie odgwizdał ok - przypadek, da się zrozumieć
Tak w tej sytuacji raczej nie było dyskusji
3
Haha można umierać busi szukał asysty do de jonga :D
0
@ptrx może po prostu brakuje mu sił i tyle
4
Kur** niech mi wypierdziel* z tym de jongiem z tego boiska. Przecież on jest dzisiaj tragiczny
1
@daro22 nie wiem ale aston Villa dzisiaj na fazie jest niesamowitej :D a Trent pokazuje jak jest beznadziejnym graczem w defensywie, 10 razy chyba już nabrał się na to samo zagranie
0
Haha Liverpool dzisiaj idzie po bandzie :D
0
@banann16 no typowo typ miał Sam na sam :D
0
De jong, griezz, fati out
Pjanic dembele Trincao in
1
Pjanic to się nada do gry ale za de jonga a nie busquetsa
0
@clyde poczekaj...
0
Szybko poszło :D
1
@VamosRakieta będzie zmiana, już się milik rozgrzewa, a nie czekaj..
0
@myscooter wiemy kolego, lekko sobie smieszkujemy
1
@KSSniper wiemy z historii, że niemożliwe nie istnieje ale jednak będzie bardzo bardzo ciężko.. Życzę mu aby się udało ale 120 goli tj co najmniej 4-5 sezonów przy mega dobrej skuteczności
0
@VenoM kurła a ja mam win juve +2,5 bramki to w ogóle 2 pieczenie upiekłem :D
0
@MarioVeB! No miał typ niezłą wyobraźnię :D ale wyszło mega dobrze
3
@BoRoWieC 5 najlepsza w Brazylii :D
1
@Encore ale mecz niesamowity. Taki dziwny na Maxa :D
0
@myscooter 2-3 raz widzę go w akcji i naprawdę nudy nie ma w tym meczu
1
@Tomo1989 thiem nie gra jakoś mega źle, po prostu ten francuz jest jedyny w swoim rodzaju :D
2
Gaston - Thiem 2:2 za chwilę decydującą partia na Eurosporcie 1
1
A tymczasem Thiem traci seta z Gastonem. Mała niespodzianka chociaż francuz gra bardzo dobrze :)
1
@Homeopata8989 w ogóle mi go nie żal, za głupotę się płaci, był tak pewny odejścia do juve czy Romy a tu zonk, nóżka się podwinęła, niech sobie ćwok posiedzi sezon na trybunach
A tak w ogóle to chyba przejście z Napoli do fiorentinyro raczej krok wstecz. Dla niego idealnie
0
@Arkon Portugalia Francja i Niemców nigdy nie można lekceważyć
4
@NeroTFP w zasadzie nie mam bladego pojęcia jak to skomentować, większej głupoty dawno nie przeczytałem
1
@YoNoEntiendoNada jeszcze w meczu Leicester się nieźle dzieje, do tego Hari pota na hbo2, można oszaleć przy wybieraniu