3

@GIGAKOKS gówniana sprawa..

0

@Odcinkowy ja już więcej nie pije :D

0

Tsitsipas przy 4:5 chyba się już mocno rozluźnił i teraz są takie efekty że wszystko wchodzi w kort i proszę będzie 4 set

0

@Colon chyba top1 w defensywie, co on tam wyprawia to głowa mała

1

@koksik2700 ja jestem z tych co nie narzeka, ale też nie łudzi się że nagle któraś Fifa to będzie jakaś rewolucja i skok do przodu. Od Fify 13 kupiłem każdą z wyjątkiem 18. I nawet nie oszukuje się, że za rok nie kupię bo to bez sensu. Kupuje gram w wolnych chwilach dla relaxu bez zbędnej spiny.
A co do Fify 21 to właśnie odpaliłem instalacje na xboxie więc jeszcze nie pograłem :p

2

@PatrychoO @IronSanHybrid obecny jak zawsze :D

0

@kamilo0066 Djokovic pokazuje jakim jest monolitem, niesamowity jest Serb, on ma wszystko żeby nie wiem jak dobrze pójdzie i wszystkie szlemy będą się odbywać to obstawiam że na koniec przyszłego sezonu będzie 1 pod względem liczby wygranych tych imprez

1

@IronSanHybrid kurła HP dzisiaj tylko w telefonie dopóki się mecz tenisa nie skończy ale jadę z tematem, popcorn już w mikrofali :D

1

@JimMorrisonFCB jeśli Djokovic doszedł do siebie z problemami zdrowotnymi to chyba lepiej dla finału żeby Serb tam awansował. Będzie ciekawsze widowisko

0

Po meczu niestety :(

1

Szkoda ze Diego nie przełamał, czas na walkę o tie-break

0

@Hushovt to fakt :)

5

@matirix20 chciała sama grać debla i singla, a pewnie nie zakładała że będzie w finale i półfinale

0

@FanBarcy22 vox fm

1

@Hushovt mówiła mu o tym w filmie :D

1

@HK23 racja, tam dużo Mniej biegają ale zmęczenie to nie tylko pojęcie odnoszace się do fizyczności ale też mentalu, psychiki..

0

@mekston już raczej po meczu, tak na początku się wydawało że będzie mecz długi i mega walka a tu się może skończyc w 2,5 h

0

@Barca_Big_Moment ja dałem 4 sety w meczu Nadala i 5 setów u djokovicia

1

Nie ma za dużo walki w meczu Nadala. Thiem byłby groźniejszym rywalem niż schwartzmann ale zmoczył cwiercwinal. Trzeba liczyć na Djokovicia ze dzisiaj wygra i postawi opór w niedzielę

2

@justfootball myślę, że jeden ale to w sumie wszędzie było tak samo - lockdown przy 100-200 zakażeniach dziennie brzmi śmiesznie jak teraz jest 2-3 k.. Oczywiście mowa o liczbach oficjalnych, nieoficjalnych nie znamy

0

@bartekvisca jak to powiedział premier - niczego nie wykluczają więc nie wiadomo czego się spodziewać, może być nawet stan wyjątkowy jak u naszych sąsiadów

4

@Colon czyli mówisz, że moja żona ma 2 dzieci.. I ja ich nie widzialem.. Chyba, że ta baba z dwójką dzieci co jest z moim sąsiadem to tylko pozorantka... Potrzymaj piwo lecę ich zaorać

1

@Cadafaz w sumie to zostały już same ciekawe spotkania :D
No właśnie jeszcze ten debel. Nie wykluczone że sobie 2 finały pyknie Iga w RG

0

@matirix20 chyba musi być na dysku systemowym ale ręki odciąć sobie nie dam

5

6 spotkań i niecałe 7godzin na korcie. Baa ledwie bodajże 20 gemów straconych. To jest minimalnie ponad 3 sety. Kapitalna forma, oby udało się w sobotę, ale Kenin jest też w formie no i bardzo niewygodna do rywalizowania. Jednak jeśli Świątek była w stanie na ziemi zdeklasować Halep, która najlepiej czuje się na ziemnych kortach no to chyba nie ma dla niej niemożliwego w tym turnieju.
No nic Pozostaje kupić piwko i popcorn i na 15 w sobotę rozłożyć się wygodnie w fotelu :)
Bądź co bądź jutrzejsze półfinały panów również powinny być niezłe i sam jestem ciekawy czy skończy się tak jak zawsze czyli Djokovic-Nadal czy jednak jakaś niespodzianka będzie. Schwartzmann ostatnio na ziemi pokonał, ale to ziemia w Paryżu jest Nadala. Tsitsipas póki co z Djokoviciem bilans 3-3 więc serb musi zagrać na bardzo wysokim poziomie.

1

@kuz piwo bez alkoholu to trochę jak seks bez kobiety :D
Aczkolwoek na jakieś duże upały jakiś radlerek warki cytrynowy to Miod ale on ma chyba 2 Volty :p

0

@kuz pon-czw 1-3 piwka
Pt-Sobota 5-7 piw albo jakąś ruda whisky
Nd - nie przekraczam 4 :P

2

@MesQueUnClub_87 Radom, Sosnowiec, Krasnik :D trójkąt bermudzki ale jaki wybór

1

@IronSanHybrid pod napisem "vodka of finland" brakuje dopisku "for Poland"

0

@YoNoEntiendoNada myślę że gdyby był w pełni sprawny i nic mu nie dokuczało to już byłoby blisko końca meczu w 3 setach dla Serba. Jednakże znając jego gry aktorskie na korcie mógł coś od siebie dołożyć chociaż nie wiadomo, coś tam faktycznie mu dolega

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?