budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@GIGAKOKS gówniana sprawa..
0
@Odcinkowy ja już więcej nie pije :D
0
Tsitsipas przy 4:5 chyba się już mocno rozluźnił i teraz są takie efekty że wszystko wchodzi w kort i proszę będzie 4 set
0
@Colon chyba top1 w defensywie, co on tam wyprawia to głowa mała
1
@koksik2700 ja jestem z tych co nie narzeka, ale też nie łudzi się że nagle któraś Fifa to będzie jakaś rewolucja i skok do przodu. Od Fify 13 kupiłem każdą z wyjątkiem 18. I nawet nie oszukuje się, że za rok nie kupię bo to bez sensu. Kupuje gram w wolnych chwilach dla relaxu bez zbędnej spiny.
A co do Fify 21 to właśnie odpaliłem instalacje na xboxie więc jeszcze nie pograłem :p
2
@PatrychoO @IronSanHybrid obecny jak zawsze :D
0
@kamilo0066 Djokovic pokazuje jakim jest monolitem, niesamowity jest Serb, on ma wszystko żeby nie wiem jak dobrze pójdzie i wszystkie szlemy będą się odbywać to obstawiam że na koniec przyszłego sezonu będzie 1 pod względem liczby wygranych tych imprez
1
@IronSanHybrid kurła HP dzisiaj tylko w telefonie dopóki się mecz tenisa nie skończy ale jadę z tematem, popcorn już w mikrofali :D
1
@JimMorrisonFCB jeśli Djokovic doszedł do siebie z problemami zdrowotnymi to chyba lepiej dla finału żeby Serb tam awansował. Będzie ciekawsze widowisko
0
Po meczu niestety :(
1
Szkoda ze Diego nie przełamał, czas na walkę o tie-break
0
@Hushovt to fakt :)
5
@matirix20 chciała sama grać debla i singla, a pewnie nie zakładała że będzie w finale i półfinale
0
@FanBarcy22 vox fm
1
@Hushovt mówiła mu o tym w filmie :D
1
@HK23 racja, tam dużo Mniej biegają ale zmęczenie to nie tylko pojęcie odnoszace się do fizyczności ale też mentalu, psychiki..
0
@mekston już raczej po meczu, tak na początku się wydawało że będzie mecz długi i mega walka a tu się może skończyc w 2,5 h
0
@Barca_Big_Moment ja dałem 4 sety w meczu Nadala i 5 setów u djokovicia
1
Nie ma za dużo walki w meczu Nadala. Thiem byłby groźniejszym rywalem niż schwartzmann ale zmoczył cwiercwinal. Trzeba liczyć na Djokovicia ze dzisiaj wygra i postawi opór w niedzielę
2
@justfootball myślę, że jeden ale to w sumie wszędzie było tak samo - lockdown przy 100-200 zakażeniach dziennie brzmi śmiesznie jak teraz jest 2-3 k.. Oczywiście mowa o liczbach oficjalnych, nieoficjalnych nie znamy
0
@bartekvisca jak to powiedział premier - niczego nie wykluczają więc nie wiadomo czego się spodziewać, może być nawet stan wyjątkowy jak u naszych sąsiadów
4
@Colon czyli mówisz, że moja żona ma 2 dzieci.. I ja ich nie widzialem.. Chyba, że ta baba z dwójką dzieci co jest z moim sąsiadem to tylko pozorantka... Potrzymaj piwo lecę ich zaorać
1
@Cadafaz w sumie to zostały już same ciekawe spotkania :D
No właśnie jeszcze ten debel. Nie wykluczone że sobie 2 finały pyknie Iga w RG
0
@matirix20 chyba musi być na dysku systemowym ale ręki odciąć sobie nie dam
5
6 spotkań i niecałe 7godzin na korcie. Baa ledwie bodajże 20 gemów straconych. To jest minimalnie ponad 3 sety. Kapitalna forma, oby udało się w sobotę, ale Kenin jest też w formie no i bardzo niewygodna do rywalizowania. Jednak jeśli Świątek była w stanie na ziemi zdeklasować Halep, która najlepiej czuje się na ziemnych kortach no to chyba nie ma dla niej niemożliwego w tym turnieju.
No nic Pozostaje kupić piwko i popcorn i na 15 w sobotę rozłożyć się wygodnie w fotelu :)
Bądź co bądź jutrzejsze półfinały panów również powinny być niezłe i sam jestem ciekawy czy skończy się tak jak zawsze czyli Djokovic-Nadal czy jednak jakaś niespodzianka będzie. Schwartzmann ostatnio na ziemi pokonał, ale to ziemia w Paryżu jest Nadala. Tsitsipas póki co z Djokoviciem bilans 3-3 więc serb musi zagrać na bardzo wysokim poziomie.
1
@kuz piwo bez alkoholu to trochę jak seks bez kobiety :D
Aczkolwoek na jakieś duże upały jakiś radlerek warki cytrynowy to Miod ale on ma chyba 2 Volty :p
0
@kuz pon-czw 1-3 piwka
Pt-Sobota 5-7 piw albo jakąś ruda whisky
Nd - nie przekraczam 4 :P
2
@MesQueUnClub_87 Radom, Sosnowiec, Krasnik :D trójkąt bermudzki ale jaki wybór
1
@IronSanHybrid pod napisem "vodka of finland" brakuje dopisku "for Poland"
0
@YoNoEntiendoNada myślę że gdyby był w pełni sprawny i nic mu nie dokuczało to już byłoby blisko końca meczu w 3 setach dla Serba. Jednakże znając jego gry aktorskie na korcie mógł coś od siebie dołożyć chociaż nie wiadomo, coś tam faktycznie mu dolega