budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mns21 2048
Hill climb racing 2
Tennis clash
4
@Barcelismo najlepsza część całej serii
1
@TheGoldenEleven poprosze o oznaczenie :)
0
@Tomason niech stworzą 20 takich samych aut i niech jeździ każdy tym samym, i tak Hamilton byłby najlepszy, ewentualne zagrożenie miałby ze strony Maxa i Leclerca. Reszta to raczej młotki.
5
Hamilton to jest ale GOAT formuły. Po prostu niesamowity kierowca. Miał trochę szczęścia ale mimo wszystko jakie on ma tempo wyścigowe przy jednoczesnym dbaniu o opony to jest maestria najwyższych lotów
0
@svensonFCB rolady, suroweczka z kapusty kiszonej, ziemniaki
0
@dawidlabadz123 póki co to w tabeli jest tragedia
0
No to zapowiada się niezła batalia o ligę Europy, dramatycznie to wygląda. Po prostu jest tragedia
0
@adi7adi8 a dają dodatkowe punkty w tabeli? Interesuje się piłka od 22 lat może coś przeoczyłem, nie wiem
0
@adi7adi8 kur*a kogo interesują strzały jak jest na tablicy wyników remis? Wg mnie mogą mieć 200 strzałów ale wynik meczu się liczy
0
Jak oni chcą strzelić jak kurw* nie próbują. Przecież rzygać się chce, 8 pkt straty do Realu może stać się faktem. To mówi wszystko o formie barcy w lidze. Po prostu nie wygląda to dobrze..
1
@Katalończyk 99 każdy robił, robi i będzie robił wałki na takim stanowisku, to normalne, tylko Laporta ma wiedzę i doświadczenie jak klub z takiego "gówna" wyciągnąć, a Font ma tylko wiedzę kończącą się na Xavi, xavi będzie numerem jeden, to xavi będzie decydował, xavi powie czy papier w toalecie ma być po prawej czy po lewej stronie kibelka, xavi zdecyduje kto ma nawadniać i obcinać trawę na camp nou, xavi zdecyduje o wszystkim, rzygam jak widzę jego wypowiedzi
1
Nawet ładna bramka Kyle Walkera dla City
0
@Encore dla mnie takie 8/10
1
@DanielOOL pasuje mu pozycja wahadłowego
0
@ObiektywnyKibic121 nawet nawet, cała drużyna Wolves fajnie dzisiaj gra
2
@sendesara tylko był tu trochę w kijowym dla siebie czasie kiedy grali xavi busi i iniesta w prime formie
2
@TylkoBarca7273 akurat busi gra dobrze na początku sezonu, wpadki ma jak każdy ale całokształt na +
1
@cubiii typ jest tak strasznie jednowymiarowy, oby nie wygrał
25
Czemu mam wrażenie że ten typ w razie zwycięstwa w wyborach będzie gorszy od Bartomeu? Rzygać się chce czytać jego wypowiedzi tylko o Xavim. Ciekawe jak głęboko mu siedzi w zadku, ręka się zagięła i nie może wyjść
0
@Janiama być może nie da się porównać skali talentu ich obu z racji na delikatnie różne pozycje na boisku, ale na pewno maja papiery na bycie w ścisłym top. Pedri jest po prostu kolejnym złotym diamentem i jeśli będzie i on i ansu grać regularnie to tylko psychika może im odebrać piłkarski top
0
@ksobi nie no, nie obrażaj dzbanów, piękne przedmioty
0
@Martwy A B C z polskiego abecadła..
0
Fati Ty cymbal*..
1
@Colon ten typ co komentuje to jest przegryw niezły, myli mu się fajnie
0
@El dominatore baa, w eliminacjach
0
Pedri jest genialny
0
@BigVu man city jest dowodem na to że kupowanie obrońców to nie jest rozwiazanie problemów defensywy. Broni cała drużyna, atakuje cała
2
Hahaha offside - morata 3:0
1
Dalej dawać 3 spalony