1

@Mns21 2048
Hill climb racing 2
Tennis clash

4

@Barcelismo najlepsza część całej serii

1

@TheGoldenEleven poprosze o oznaczenie :)

0

@Tomason niech stworzą 20 takich samych aut i niech jeździ każdy tym samym, i tak Hamilton byłby najlepszy, ewentualne zagrożenie miałby ze strony Maxa i Leclerca. Reszta to raczej młotki.

5

Hamilton to jest ale GOAT formuły. Po prostu niesamowity kierowca. Miał trochę szczęścia ale mimo wszystko jakie on ma tempo wyścigowe przy jednoczesnym dbaniu o opony to jest maestria najwyższych lotów

0

@svensonFCB rolady, suroweczka z kapusty kiszonej, ziemniaki

0

@dawidlabadz123 póki co to w tabeli jest tragedia

0

No to zapowiada się niezła batalia o ligę Europy, dramatycznie to wygląda. Po prostu jest tragedia

0

@adi7adi8 a dają dodatkowe punkty w tabeli? Interesuje się piłka od 22 lat może coś przeoczyłem, nie wiem

0

@adi7adi8 kur*a kogo interesują strzały jak jest na tablicy wyników remis? Wg mnie mogą mieć 200 strzałów ale wynik meczu się liczy

0

Jak oni chcą strzelić jak kurw* nie próbują. Przecież rzygać się chce, 8 pkt straty do Realu może stać się faktem. To mówi wszystko o formie barcy w lidze. Po prostu nie wygląda to dobrze..

1

@Katalończyk 99 każdy robił, robi i będzie robił wałki na takim stanowisku, to normalne, tylko Laporta ma wiedzę i doświadczenie jak klub z takiego "gówna" wyciągnąć, a Font ma tylko wiedzę kończącą się na Xavi, xavi będzie numerem jeden, to xavi będzie decydował, xavi powie czy papier w toalecie ma być po prawej czy po lewej stronie kibelka, xavi zdecyduje kto ma nawadniać i obcinać trawę na camp nou, xavi zdecyduje o wszystkim, rzygam jak widzę jego wypowiedzi

1

Nawet ładna bramka Kyle Walkera dla City

0

@Encore dla mnie takie 8/10

1

@DanielOOL pasuje mu pozycja wahadłowego

0

@ObiektywnyKibic121 nawet nawet, cała drużyna Wolves fajnie dzisiaj gra

2

@sendesara tylko był tu trochę w kijowym dla siebie czasie kiedy grali xavi busi i iniesta w prime formie

2

@TylkoBarca7273 akurat busi gra dobrze na początku sezonu, wpadki ma jak każdy ale całokształt na +

1

@cubiii typ jest tak strasznie jednowymiarowy, oby nie wygrał

25

Czemu mam wrażenie że ten typ w razie zwycięstwa w wyborach będzie gorszy od Bartomeu? Rzygać się chce czytać jego wypowiedzi tylko o Xavim. Ciekawe jak głęboko mu siedzi w zadku, ręka się zagięła i nie może wyjść

0

@Janiama być może nie da się porównać skali talentu ich obu z racji na delikatnie różne pozycje na boisku, ale na pewno maja papiery na bycie w ścisłym top. Pedri jest po prostu kolejnym złotym diamentem i jeśli będzie i on i ansu grać regularnie to tylko psychika może im odebrać piłkarski top

0

@ksobi nie no, nie obrażaj dzbanów, piękne przedmioty

0

@Martwy A B C z polskiego abecadła..

0

Fati Ty cymbal*..

1

@Colon ten typ co komentuje to jest przegryw niezły, myli mu się fajnie

0

@El dominatore baa, w eliminacjach

0

Pedri jest genialny

0

@BigVu man city jest dowodem na to że kupowanie obrońców to nie jest rozwiazanie problemów defensywy. Broni cała drużyna, atakuje cała

2

Hahaha offside - morata 3:0

1

Dalej dawać 3 spalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?