budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trincao jest strasznie jednowymiarowy, aż do zrzygania
0
Wydaje mi się że na varze nie chcieli podjąć decyzji czy to żółta czy czerwona kartka
0
Ale podanie Alby to Takie 9/10. Idealne praktycznie
0
@siwybakus tak ale umtiti w formie był ostatnio w 2017 roku
0
Haha no po prostu standard, na serio z taką skutecznością to za 3 kolejki będziemy się modlić żeby zdołali się dźwignąć na miejsce gwarantujące udział w lidze europy
0
@El dominatore kryje na radar bo zobacz że 50% akcji jego strona jest sam, dembele nie pomaga mu tam praktycznie wcale
0
Boże święty jak on tego nie strzeli to przecież po chłopie na wieki wieków amen
0
@Azi coś w tym stylu, jednak morata 3 razy piłkę w sieci miał a antek jednak nie :D
0
Antek z hattrickiem
0
Ale Ousmane zasadził :)
1
@Jakchcesz i może tak być ze sam sobie takim wkurwianie* się marnuje już z automatu następne szanse, musi aspekt chyba mentalny poprawić Bo piłkarz jest wybitny, tylko gdzieś mu hamulec trzyma..
1
@AduŚ07 po pierwsze to błąd popełnił dembele który zostawił Roberto 2vs1
0
Przecież to jest niemożliwe czego on chociaż w bramkę nie trafia.. Ręce opadywują.. :D
0
@Jacu327 mam 2 pieski
Maltanczyk - Puszek 8lat
York - Pieszczoch 4 lata
Imiona wybierała żona :p
0
@Gh0st jak sobie sam przyprawiasz imbirem goździkami i miodem to nawet najgorszego sikacza można kupić bo i tak smaku piwa to tam nie ma
0
Czy ktoś z LA rambli ma może firmę sprzątająca albo chociaż w takowej pracuje? Jeśli tak to proszę o kontakt pw mam kilka drobnych pytań
1
@Chakalaka ale za avatar szacun kolego :D no i oczywiście mega robota za powiadomienia snookerowe, gdyby nie one pewnie nie obejrzałbym nawet 10% spotkań o których dajesz info, dziękować :)
3
@RobiS poszło ziomek
0
@justfootball dla bezstronnego kibica na bank to jest niezły mecz do oglądania, sytuacji jest dużo w obie strony
0
@Rokita nie chodź już, lej w gajty mocz jest zdrowy i ciepłej Ci będzie :D
0
Ja pierdol* no w końcu strzelili. Przecież Dynamo nie zasługuje na porażkę
0
Pikeeeeeee :D w końcu wpadło
2
Fenomenalny mecz bramkarzy
5
Poziom i zaangażowanie w grze Barcelony jest dzisiaj tak tragiczne, że czekam aż Dynamo strzeli jakiegoś farfocla aby się obudzili.
Akurat ter Stegen uratował im tyłki
1
@Cariones tym wślizgiem przed swoją szesnastka to potwierdza :D
0
Hahahhahahaha Antek co za luj
1
Pike z De Jonem niszczOM system
0
Winicjusz załatwił
3
Ale Diogo Jota jak się wpasowal do Liverpoolu to szacun.
Co do Realu z Interem: ja kurw* nadal nie czaje jak Barcelona tak dała z nimi dupy. Przecież oni wyglądają gorzej jak dzieci we mgle
0
@Ricardinio14 FM czy Fifa?
Jak FM to greenwoda można wyjąć za nieduże pieniądze w ratach, w zimowym okienku go kupiłem za 25 mln +30 w ratach
I do tego aouara też jakoś podobnie