0

Trincao jest strasznie jednowymiarowy, aż do zrzygania

0

Wydaje mi się że na varze nie chcieli podjąć decyzji czy to żółta czy czerwona kartka

0

Ale podanie Alby to Takie 9/10. Idealne praktycznie

0

@siwybakus tak ale umtiti w formie był ostatnio w 2017 roku

0

Haha no po prostu standard, na serio z taką skutecznością to za 3 kolejki będziemy się modlić żeby zdołali się dźwignąć na miejsce gwarantujące udział w lidze europy

0

@El dominatore kryje na radar bo zobacz że 50% akcji jego strona jest sam, dembele nie pomaga mu tam praktycznie wcale

0

Boże święty jak on tego nie strzeli to przecież po chłopie na wieki wieków amen

0

@Azi coś w tym stylu, jednak morata 3 razy piłkę w sieci miał a antek jednak nie :D

0

Antek z hattrickiem

0

Ale Ousmane zasadził :)

1

@Jakchcesz i może tak być ze sam sobie takim wkurwianie* się marnuje już z automatu następne szanse, musi aspekt chyba mentalny poprawić Bo piłkarz jest wybitny, tylko gdzieś mu hamulec trzyma..

1

@AduŚ07 po pierwsze to błąd popełnił dembele który zostawił Roberto 2vs1

0

Przecież to jest niemożliwe czego on chociaż w bramkę nie trafia.. Ręce opadywują.. :D

0

@Jacu327 mam 2 pieski
Maltanczyk - Puszek 8lat
York - Pieszczoch 4 lata
Imiona wybierała żona :p

0

@Gh0st jak sobie sam przyprawiasz imbirem goździkami i miodem to nawet najgorszego sikacza można kupić bo i tak smaku piwa to tam nie ma

0

Czy ktoś z LA rambli ma może firmę sprzątająca albo chociaż w takowej pracuje? Jeśli tak to proszę o kontakt pw mam kilka drobnych pytań

1

@Chakalaka ale za avatar szacun kolego :D no i oczywiście mega robota za powiadomienia snookerowe, gdyby nie one pewnie nie obejrzałbym nawet 10% spotkań o których dajesz info, dziękować :)

3

@RobiS poszło ziomek

0

@justfootball dla bezstronnego kibica na bank to jest niezły mecz do oglądania, sytuacji jest dużo w obie strony

0

@Rokita nie chodź już, lej w gajty mocz jest zdrowy i ciepłej Ci będzie :D

0

Ja pierdol* no w końcu strzelili. Przecież Dynamo nie zasługuje na porażkę

0

Pikeeeeeee :D w końcu wpadło

2

Fenomenalny mecz bramkarzy

5

Poziom i zaangażowanie w grze Barcelony jest dzisiaj tak tragiczne, że czekam aż Dynamo strzeli jakiegoś farfocla aby się obudzili.
Akurat ter Stegen uratował im tyłki

1

@Cariones tym wślizgiem przed swoją szesnastka to potwierdza :D

0

Hahahhahahaha Antek co za luj

1

Pike z De Jonem niszczOM system

0

Winicjusz załatwił

3

Ale Diogo Jota jak się wpasowal do Liverpoolu to szacun.
Co do Realu z Interem: ja kurw* nadal nie czaje jak Barcelona tak dała z nimi dupy. Przecież oni wyglądają gorzej jak dzieci we mgle

0

@Ricardinio14 FM czy Fifa?
Jak FM to greenwoda można wyjąć za nieduże pieniądze w ratach, w zimowym okienku go kupiłem za 25 mln +30 w ratach
I do tego aouara też jakoś podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?