1

Juve ratuje kupony w ostatnich sekundach :D

9

W końcu ładnie Antek strzelił :)

0

@PatrickMaster coś kiedyś Kicker pisał że ustalili klauzule 80 mln euro bo haaland bardzo chciał

6

Destinho załączył się Ronaldinho

2

Mateusz FernandeSZ - mogę iść spać, już dzisiaj słyszałem wszystko xD

0

@SinMistico żeby lenglet trochę odpoczął

0

@Pogba tylko multipla ma jeden jedyny plus w sobie.. Ten na akumulatorze :D

0

A Haaland znowu z brameczka, co z niego za kocur

0

@MaziFCB może po treningu mierzy camp nou zapałkami.. Kto to wie

0

Thiem - Medvedev 6:4 w pierwszym secie

0

@Encore do tego równolegle finał Mastersa i meczyk Liverpoolu. Bóg jeden wie co tu oglądać :p

4

@LuisSalvano dowcip dnia zdecydowanie :D

0

@Xxxbarca4ever chyba placek Mazurek :D

0

@Quavosk wczoraj trafiłem za 100 zł obydwa mecze tenisa. Dzisiaj za 100 dokładny wynik 2:1 dla thiema poszło i na taki wynik liczę po kolejnym dobrym widowisku

0

Przykre to ale jedyne mecze z tego sezonu, które przyjemnie się oglądało to były z Villarreal i Celta na balaidos. I po tym koniec dobrych meczy. No może z Juve i Betisem nie było źle ale mimo wszystko tam mylące są trochę wyniki..

0

@barcelonaLM powinni matsa wziąć w kółeczko i dodać do memów z cyklu "jak oni się tam znaleźli"

0

Jak tak dalej pójdzie to następne ligowe derby Katalonii będą w La Liga Smartbank..

3

@Cariones myślę że =

2

Haaland la zabawa - 4 brameczka już pyknal w meczu z Herthą

0

@Roobo jak chce rozgrywać to niech gra w pomocy a nie bramce
A po 2 on ma bronić bramki w polu karnym/bramkowym a nIe na 40 metrze

0

Klasyczny babol na koniec.

2

Thiem po fantastycznym meczu pokonuje Djokovicia w półfinale ATP final tour, kapitalny mecz ale to co Thiem odrobil w tie-breaku 3 seta to kwintesencja tenisa :) o 21 Nadal-Medvedev

0

Nie dziękujcie, włączyłem i karniaczek po minucie :D

0

@mekston chyba najlepsza "czwórka" z aktualnie grających, widowisko zapowiada się kapitalnie, wszystkie 3 mecze (niezależnie kto zagra w finale) mogą być naprawdę niezłymi spektaklami
Moj typ na finał to Thiem - Nadal. I życzę sobie takiego finału jak zagrali w fazie grupowej tylko żeby były 3 sety a nie 2 :p

1

@Encore no po prostu absurdalne zakończenie seta, w końcu chwila słabości Rafy ale szacun dla Tsitsipasa, że potrafi to wykorzystać

0

@Colon tenis się ogląda aktualnie a nie tam muzyka :p

0

@Encore mimo to wydaje się, że ma za mało argumentów żeby Nadala pokonać

0

@MesQueUnClub_87 to jest ten co mieszka u Basi, co światło w kiblu gasi

0

@masq Nivea day/night

3

@ksobi dodałbym "najbliższym otoczeniem" :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?