budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juve ratuje kupony w ostatnich sekundach :D
9
W końcu ładnie Antek strzelił :)
0
@PatrickMaster coś kiedyś Kicker pisał że ustalili klauzule 80 mln euro bo haaland bardzo chciał
6
Destinho załączył się Ronaldinho
2
Mateusz FernandeSZ - mogę iść spać, już dzisiaj słyszałem wszystko xD
0
@SinMistico żeby lenglet trochę odpoczął
0
@Pogba tylko multipla ma jeden jedyny plus w sobie.. Ten na akumulatorze :D
0
A Haaland znowu z brameczka, co z niego za kocur
0
@MaziFCB może po treningu mierzy camp nou zapałkami.. Kto to wie
0
Thiem - Medvedev 6:4 w pierwszym secie
0
@Encore do tego równolegle finał Mastersa i meczyk Liverpoolu. Bóg jeden wie co tu oglądać :p
4
@LuisSalvano dowcip dnia zdecydowanie :D
0
@Xxxbarca4ever chyba placek Mazurek :D
0
@Quavosk wczoraj trafiłem za 100 zł obydwa mecze tenisa. Dzisiaj za 100 dokładny wynik 2:1 dla thiema poszło i na taki wynik liczę po kolejnym dobrym widowisku
0
Przykre to ale jedyne mecze z tego sezonu, które przyjemnie się oglądało to były z Villarreal i Celta na balaidos. I po tym koniec dobrych meczy. No może z Juve i Betisem nie było źle ale mimo wszystko tam mylące są trochę wyniki..
0
@barcelonaLM powinni matsa wziąć w kółeczko i dodać do memów z cyklu "jak oni się tam znaleźli"
0
Jak tak dalej pójdzie to następne ligowe derby Katalonii będą w La Liga Smartbank..
3
@Cariones myślę że =
2
Haaland la zabawa - 4 brameczka już pyknal w meczu z Herthą
0
@Roobo jak chce rozgrywać to niech gra w pomocy a nie bramce
A po 2 on ma bronić bramki w polu karnym/bramkowym a nIe na 40 metrze
0
Klasyczny babol na koniec.
2
Thiem po fantastycznym meczu pokonuje Djokovicia w półfinale ATP final tour, kapitalny mecz ale to co Thiem odrobil w tie-breaku 3 seta to kwintesencja tenisa :) o 21 Nadal-Medvedev
0
Nie dziękujcie, włączyłem i karniaczek po minucie :D
0
@mekston chyba najlepsza "czwórka" z aktualnie grających, widowisko zapowiada się kapitalnie, wszystkie 3 mecze (niezależnie kto zagra w finale) mogą być naprawdę niezłymi spektaklami
Moj typ na finał to Thiem - Nadal. I życzę sobie takiego finału jak zagrali w fazie grupowej tylko żeby były 3 sety a nie 2 :p
1
@Encore no po prostu absurdalne zakończenie seta, w końcu chwila słabości Rafy ale szacun dla Tsitsipasa, że potrafi to wykorzystać
0
@Colon tenis się ogląda aktualnie a nie tam muzyka :p
0
@Encore mimo to wydaje się, że ma za mało argumentów żeby Nadala pokonać
0
@MesQueUnClub_87 to jest ten co mieszka u Basi, co światło w kiblu gasi
0
@masq Nivea day/night
3
@ksobi dodałbym "najbliższym otoczeniem" :P