3

@AmigoBlancos faktem jest że 35 letni Modric zjada nosem pjanicia, de jonga i Busiego razem wziętych

2

@Wossi61FCB za dużą ma głowę

0

Psg, City, Liverpool, Bayern, Dortmund albo Chelsea. Któraś z tych drużyn będzie rywalem Barcy w 1/8 LM. Co może pójść nie tak? :D

0

@CZAJUN_119 drobne nie pod względem pakowanej kasy tylko jeśli chodzi o faworyta :p

0

Ale korci takie drobne ryzyko na Salzburg, jak myślicie hazardziści? :p

1

@VamosRakieta na taki klub jak Barca to jest obrońca dobry na ławkę i do rotacji w meczach ze słabszymi rywalami czy w sytuacji gdzie po prostu trzeba rozegrać mecz bo np jak wczoraj awans ma się pewny

2

Hahaha to jest po prostu najpiękniejszy rekordzik. Podkreśliłbym go ładnym szlaczkiem

0

Na tą chwilę widzę eurowpierdo* w 1/8 LM. Każda drużyna która na tą chwilę ma 1 miejsce w grupie po prostu jest od Barcelony lepsza

0

Nie no czuje ze jakiś gołąb na dachu ucierpiał po tej próbie Antka :D

0

@fcb710 wstyd to będzie dla Levante jak z takimi ogórkami dostaną w pape

0

Hahaha 0:4
Edit jednak mają farta ze spalony

1

Defensywa United też niezły wylew przy bramce na 3:0

0

Haha a Umtiti nawet 10 minut bez kartki nie wytrzymał :D

1

Lenglet popełnił błąd owszem ale karygodna rzecz przy karnym zrobił Zbawiciel la rambli - araujo

6

@MesQueUnClub96 i na jej krańcach podobno są chorągiewki jak na boiskach przy różnych

1

Allen - White 3:0(spotkanie trwa w Eurosport 1 - pierwsza runda scottish Open) i w każdym frame brake powyżej 100 pkt, Fantastyczne framy w wykonaniu Joe Allena

2

Gang Albanii - pozamiatane

1

@RobiS jak masz mBank to dostaniesz jutro. Ja na 3 wypłaty na konto w mBanku za każdym razem czekałem 1 dzień

0

@joloskyy no pokazał się z bardzo dobrej strony, tempo wyścigowe miał lepsze jak Bottas a tak naprawdę to był jego pierwszy weekend w takim aucie.

1

@Chakalaka ale idą chłopaki łeb w łeb, nawet nie było dwóch framow przewagi dla któregoś, ciężko wytypować zwycięzcę, jednak minimalnie stawiałbym na Trumpa

0

@Criss18Barca i to jest dobra, męska decyzja

1

@Chakalaka są bile na stole i grają chłopaki

1

@ranger3120 zaraz sie zaczyna 2 sesja i leca z tematem

22

Perez bez zespołu w 2021 roku to jest zbrodnia na F1, ja bym go nawet ze tego śmiesznego Bottasa wziął
ale ogólnie, najlepszy wyścig w tym roku i jeden z ciekawszych w ostatnich latach :D wylewów nie brakowało w ten weekend :D

0

no i po wyscigu dla Russella, nawet nie zdobedzie punktow

0

@Tomo1989 może założyli mu te z auta Russella :D

0

Russell jest zajebist* w tym Mercedesie :D
edit DŻORDŻ musisz to wygrać :D

4

żal Russella bo prawdopodobnie pozbawili go szans na zwycięstwo

9

Mercedes miał wylew jak obrona Barcelony :D

4

Sergio Perez to chyba kierowca dnia, co on tam wyprawia dzisiaj to jest piękno tego sportu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?