0

@Dundersztyc no dobra to oni 3 :D

0

@Kettger ufff, już myślałem że po konferencji Verattiego

0

@Janiama Guardiola jak nie wygra LM z żadną inna ekipą oprócz Barcy to będzie się ciągnęła za nim łatka, że to Messi mu ja zdobył a nie on swoją taktyka itp

0

Neto w 96 minucie na 2:1 dla Wilków w meczu z Chelsea, ale ogólnie Chelsea bardzo bezbarwna

0

@Colon naprawdę niewielu jest dobrych komentatorów, ale Ci to są top, mega przyjemnie słucha się ich wypowiedzi

1

@MesQueUnClub_87 mam tak samo jak Ty :) łączę się z Tobą ale nie w bólu :p

0

@Katalonbar ciekawe ile tych asyst dorzuci Kane, jak przebije De Bruyne i Henry'ego to kozak niezły

4

@Shapiro kiedyś było inaczej.. Więc może zapomniał

0

@FC1899Barca ok dzięki
ogólnie odkąd mam kompa to zawsze miałem geforce więc tak jakoś z sentymentu na bank kupie geforce
a co do wczesniejszego
no to 16ggb ram jest
tylko ze ssd mam jako dysk systemowy a hdd do wszystkiego innego

1

@Tomo1989 ja tego kupilem jakos chyba jako kwiecen/maj 2018 i do tego cyberpunka raczej wszystkie gry w jakie grałem szły na wysokich detalach
a tutaj średnie to tak na pol gwizdka bym powiedzial

0

@Ksyku262 mam xboxa one i nie chce narazie w konsole inwestowac, a tego typu gry jak cyberpunk jednak wole grac na pc

0

@FC1899Barca niezla rozbieznosci cen od 1800 - 3500
za 2500 jest 8gb/256bit/1470 mhz to jest duzo ? bo szczerze juz nie siedze tak na biezaco od kilku lat

0

@FC1899Barca poprawka 2600

0

odpalilem tego cyberpunka na PC i jeden wniosek
po 3 latach czas na zmiane procesora i grafiki :D
ktos cos poleci ?
aktualnie mam 1060 gtx i ryzena 2600

1

Ale ja mam nadzieję że redakcja nie powierzy organizacji wyborów Panu Jackowi.. Kurła..

3

@Conradxc mam podobne zdanie, to nie jest uczciwa walka o piłkę tylko bezpardonowe wejście w nogi z narażeniem zdrowia rywala, tak z 5 mecz chociaż bym dorzucił za takie faule

1

@Azi i podania do tyłu i w bok w Sevilli + swojaczek w meczu z Barca

3

@Chakalaka za info snookerowe, muzyczne i całokształt jego działalności ramblowej :)

1

@APRA podobno wykluczyli złamania w stawie skokowym,
Gdzies tam czytałem

0

@Trepyveb jedna z gorszych na których jest ostry. Kilka kawałków tylko niezłe

0

@udarpawarotam widzialem podczas meczu a nie w żadnych linkach :(

0

@Czaro1 gdybym miał 100 zł chłopie.. To bym sobie życie inaczej ułożył ;p

0

Być może koniec sezonu dla Neymara. Nie wyglądało to dobrze, szkoda mi chłopa

0

@ciema chyba Tobie :)

2

Tak więc Barca gromi Levante aż 1:0 :D ale ten sezon będzie wesoły, a jutro chłopaki jak zobaczą wylosowanego rywala w LM to przypadkiem mogą się zesrać w domu ze strachu

4

Tej to mógłby być karny ogólnie :D

0

@Virusk3 ale coś w tym jest, ja otwarłem w 1 minucie i jeszcze połowy nie wypiłem :D

0

@michal26 z tym że ten Arsenal to nie aż takiego kalibru zaskoczenie :D są po prostu dramatyczni od kilku lat :p mają jedynie pojedyncze dobre mecze

1

Nie dramatyzujmy, jeśli wynik się utrzyma to 1 pkt do Atletico będzie odrobiony :)

0

@patrickjacob tak widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?