budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dundersztyc no dobra to oni 3 :D
0
@Kettger ufff, już myślałem że po konferencji Verattiego
0
@Janiama Guardiola jak nie wygra LM z żadną inna ekipą oprócz Barcy to będzie się ciągnęła za nim łatka, że to Messi mu ja zdobył a nie on swoją taktyka itp
0
Neto w 96 minucie na 2:1 dla Wilków w meczu z Chelsea, ale ogólnie Chelsea bardzo bezbarwna
0
@Colon naprawdę niewielu jest dobrych komentatorów, ale Ci to są top, mega przyjemnie słucha się ich wypowiedzi
1
@MesQueUnClub_87 mam tak samo jak Ty :) łączę się z Tobą ale nie w bólu :p
0
@Katalonbar ciekawe ile tych asyst dorzuci Kane, jak przebije De Bruyne i Henry'ego to kozak niezły
4
@Shapiro kiedyś było inaczej.. Więc może zapomniał
0
@FC1899Barca ok dzięki
ogólnie odkąd mam kompa to zawsze miałem geforce więc tak jakoś z sentymentu na bank kupie geforce
a co do wczesniejszego
no to 16ggb ram jest
tylko ze ssd mam jako dysk systemowy a hdd do wszystkiego innego
1
@Tomo1989 ja tego kupilem jakos chyba jako kwiecen/maj 2018 i do tego cyberpunka raczej wszystkie gry w jakie grałem szły na wysokich detalach
a tutaj średnie to tak na pol gwizdka bym powiedzial
0
@Ksyku262 mam xboxa one i nie chce narazie w konsole inwestowac, a tego typu gry jak cyberpunk jednak wole grac na pc
0
@FC1899Barca niezla rozbieznosci cen od 1800 - 3500
za 2500 jest 8gb/256bit/1470 mhz to jest duzo ? bo szczerze juz nie siedze tak na biezaco od kilku lat
0
@FC1899Barca poprawka 2600
0
odpalilem tego cyberpunka na PC i jeden wniosek
po 3 latach czas na zmiane procesora i grafiki :D
ktos cos poleci ?
aktualnie mam 1060 gtx i ryzena 2600
1
Ale ja mam nadzieję że redakcja nie powierzy organizacji wyborów Panu Jackowi.. Kurła..
3
@Conradxc mam podobne zdanie, to nie jest uczciwa walka o piłkę tylko bezpardonowe wejście w nogi z narażeniem zdrowia rywala, tak z 5 mecz chociaż bym dorzucił za takie faule
1
@Azi i podania do tyłu i w bok w Sevilli + swojaczek w meczu z Barca
3
@Chakalaka za info snookerowe, muzyczne i całokształt jego działalności ramblowej :)
1
@APRA podobno wykluczyli złamania w stawie skokowym,
Gdzies tam czytałem
0
@Trepyveb jedna z gorszych na których jest ostry. Kilka kawałków tylko niezłe
0
@udarpawarotam widzialem podczas meczu a nie w żadnych linkach :(
0
@Czaro1 gdybym miał 100 zł chłopie.. To bym sobie życie inaczej ułożył ;p
0
Być może koniec sezonu dla Neymara. Nie wyglądało to dobrze, szkoda mi chłopa
0
@ciema chyba Tobie :)
2
Tak więc Barca gromi Levante aż 1:0 :D ale ten sezon będzie wesoły, a jutro chłopaki jak zobaczą wylosowanego rywala w LM to przypadkiem mogą się zesrać w domu ze strachu
4
Tej to mógłby być karny ogólnie :D
0
@Virusk3 ale coś w tym jest, ja otwarłem w 1 minucie i jeszcze połowy nie wypiłem :D
0
@michal26 z tym że ten Arsenal to nie aż takiego kalibru zaskoczenie :D są po prostu dramatyczni od kilku lat :p mają jedynie pojedyncze dobre mecze
1
Nie dramatyzujmy, jeśli wynik się utrzyma to 1 pkt do Atletico będzie odrobiony :)
0
@patrickjacob tak widziałem