budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Atalanta jest piękna, z przyjemnością ogląda się większość ich spotkań
1
@Bykunn nie no wiadomo, że w ogólnym roozrachunku jestem w ch..olere na minusie, nie wstydze sie tego
takie zycie hazardzisty :D
0
@blodziakk 6500 za 250 zl - zwykly prosty kupon 3 zdarzenia
0
Hahaha. To są ale miernoty. Za to co oni grają nie powinni dostać się do żadnych europejskich pucharów. Nie zasługują na nic. Widły i do gnoju z nimi wszystkimi
5
I bardzo dobrze. Sami są sobie winni. Jak się takiemu cadiz nie potrafi strzelić 2-3 goli to potem tak się to kończy.
2
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Niewiele dobrych wykreowanych sytuacji. Gre na stojąco mają wytrenowaną kapitalnie. Nikt chyba tak nie gra stojanova w ataku jak Barca. Pff w jakim ataku. W tym podawaniu piłki po obwodzie. Co oni chcą wygrać taką gra? Rozumiem jeden czy drugi słabszy mecz, ale tutaj to się tylko i wyłącznie zdarza 1 czy 2 dobre mecze na 4 miesiace.
Ktoś tu niedawno pisał że dembele to dupa a nie skrzydłowy bo tylko podaje do najbliższego. Faktycznie dzisiaj na 10 kontaktów z piłką na skrzydle może z 2 razy spróbował minąć rywala. Dlatego chyba wolę żeby wszedł ten Trincao, który ostatnio nieźle się prezentował i może on nie będzie się bał dryblować. Nic czas na drugie 45 minut chyba że zasnę
3
Obejrzałem przed Barca 1 połowę West hamu z Tottenhamem i przykro to pisać ale drużyna Mourinho grała ciekawszą i szybsza piłkę od barcy :D jakie to czasy nastały :P
4
Koeman ewidentnie chce dać się odbudować tej samej 11 po porażce z psg. Z jednej strony spoko, ale tym razem mam nadzieję że jak dembele będzie się kopał po czole przez 45 minut to na drugą połowę odrazu Trincao wyjdzie.
3
To już chyba po meczu. Djokovic tego nie puści. On za bardzo chce pobić wszystkie możliwe rekordy
0
Niby gemy Novaka na styku, niby nie jest łatwo a jednak w 2 secie wyraźna dominacja. No nic. Jestem za zwycięstwem Serba, ale chciałem walki w 4-5 setach. A tu tak powoli to idzie w stronę szybkich 3 setów
1
Djokovic jest niemożliwy. Jesli jest skupiony tylko na grze w tenisa a nie na swoich "gierkach" psychologicznych to jest skałą ciezką do przejścia na twardych kortach. A zwłaszcza w Melbourne Park.
4
@ranger3120 idealnie w tempo to napisaliśmy, myślę że tym przełamaniem na 3:2 zaczyna się mecz dopiero :)
2
Ale Djokovic wyszedł na kort z mega jak na niego Ofensywnym nastawieniem i taki pozytywnie naładowany. Oby to był ciekawy finał i 5 setowy oczywiście :)
0
@sintesox czas zrozumieć że się go nigdy nie pozbędą. Jeśli to jest jakaś tam pochodna odmiana grypy to jak się tego pozbyć? Grypa była 50 lat temu, jest teraz i będzie za 50 lat. Czego tutaj nie można zrozumieć? Zniszczą gospodarkę, ludzie będą się ratować jak mogą bo tacy jesteśmy żeby ocalić pracownika i żeby jego rodzina miała co jeść to część pracodawców stanie na głowie żeby tego dokonać. Będą brali pożyczki, leasingi kredyty Bóg wie co jeszcze. A kto na tym najwięcej zarobi? Wiadomo - państwo
0
@Coutinho007 najpierw do Messiego, jak ten mu pozwoli to może do Alby podawać :D
1
Patrzę na to psg to dobrze ze Barca nie gra w tej francuskiej lidze ogórkowej bo mogliby się nie utrzymać
2
Pasuje, w marcu wakacje, kto by tak nie chciał? :D
0
Lipsk sobie strzelił 2 gole. Najpierw asysta sabitzera do salaha a teraz jakiś dziwny wylew chyba mukiele. Szkoda
0
Hajto w jednym ma rację. Psg Pochettino tworzy zespół który walczy i jest zwarty a za tuchela czy emerego to grali każdy ch** na swój strój
0
Szybko poszło obrona na wakacjach
0
@adam444 15 zl/mies
1
@Krystian_mix żona włączyła na netflixie przed chwilą "miłość do kwadratu" polski film, nawet spoko
0
@Cariones kurła, trza Douglasa szybko ściągnąć do nas bo pewnie zna Neymara z kadry.. A nie czekaj..
0
Tak sobie myślę, że nawet gdyby ten mecz ktoś chciał przełączyć to na co jak chyba tylko tvpis działa normalnie :D
3
@DonAndrzejos z tych dwóch to francuska, ale najlepsza jaka jadlem to jest kremska z Develey z takim wysokim słoiku
9
Getafe Bordalasa to jest jeden z tych zespołów które ciężko lubić. Komentatorzy mają rację. Huesca powinna zostać w La Liga a Getafe upaść na ten głupkowaty py*k i pięterko niżej grać
0
@darek60 @Chaoss dziekuje za pomoc, jakies 12 lat nie jechałem pociągiem do poznania - nie wiem czy sie nie zgubie na dworcu :D
0
Orientuje się ktoś jak wygląda jazda komunikacją kolejową - PKP trasa Ostrów wlkp. - Poznań? Miał ktoś zaszczyt dzisiaj jechać o ile coś jechało? Akurat jutro muszę dojechać do Poznania pociągiem i się zastanawiam czy jeżdżą w miarę normalnie :D
0
Haha to była chwila i cyk brameczka
0
@catluck @Messibestplayerintheworld dziekuje