2

Atalanta jest piękna, z przyjemnością ogląda się większość ich spotkań

1

@Bykunn nie no wiadomo, że w ogólnym roozrachunku jestem w ch..olere na minusie, nie wstydze sie tego
takie zycie hazardzisty :D

0

@blodziakk 6500 za 250 zl - zwykly prosty kupon 3 zdarzenia

0

Hahaha. To są ale miernoty. Za to co oni grają nie powinni dostać się do żadnych europejskich pucharów. Nie zasługują na nic. Widły i do gnoju z nimi wszystkimi

5

I bardzo dobrze. Sami są sobie winni. Jak się takiemu cadiz nie potrafi strzelić 2-3 goli to potem tak się to kończy.

2

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Niewiele dobrych wykreowanych sytuacji. Gre na stojąco mają wytrenowaną kapitalnie. Nikt chyba tak nie gra stojanova w ataku jak Barca. Pff w jakim ataku. W tym podawaniu piłki po obwodzie. Co oni chcą wygrać taką gra? Rozumiem jeden czy drugi słabszy mecz, ale tutaj to się tylko i wyłącznie zdarza 1 czy 2 dobre mecze na 4 miesiace.
Ktoś tu niedawno pisał że dembele to dupa a nie skrzydłowy bo tylko podaje do najbliższego. Faktycznie dzisiaj na 10 kontaktów z piłką na skrzydle może z 2 razy spróbował minąć rywala. Dlatego chyba wolę żeby wszedł ten Trincao, który ostatnio nieźle się prezentował i może on nie będzie się bał dryblować. Nic czas na drugie 45 minut chyba że zasnę

3

Obejrzałem przed Barca 1 połowę West hamu z Tottenhamem i przykro to pisać ale drużyna Mourinho grała ciekawszą i szybsza piłkę od barcy :D jakie to czasy nastały :P

4

Koeman ewidentnie chce dać się odbudować tej samej 11 po porażce z psg. Z jednej strony spoko, ale tym razem mam nadzieję że jak dembele będzie się kopał po czole przez 45 minut to na drugą połowę odrazu Trincao wyjdzie.

3

To już chyba po meczu. Djokovic tego nie puści. On za bardzo chce pobić wszystkie możliwe rekordy

0

Niby gemy Novaka na styku, niby nie jest łatwo a jednak w 2 secie wyraźna dominacja. No nic. Jestem za zwycięstwem Serba, ale chciałem walki w 4-5 setach. A tu tak powoli to idzie w stronę szybkich 3 setów

1

Djokovic jest niemożliwy. Jesli jest skupiony tylko na grze w tenisa a nie na swoich "gierkach" psychologicznych to jest skałą ciezką do przejścia na twardych kortach. A zwłaszcza w Melbourne Park.

4

@ranger3120 idealnie w tempo to napisaliśmy, myślę że tym przełamaniem na 3:2 zaczyna się mecz dopiero :)

2

Ale Djokovic wyszedł na kort z mega jak na niego Ofensywnym nastawieniem i taki pozytywnie naładowany. Oby to był ciekawy finał i 5 setowy oczywiście :)

0

@sintesox czas zrozumieć że się go nigdy nie pozbędą. Jeśli to jest jakaś tam pochodna odmiana grypy to jak się tego pozbyć? Grypa była 50 lat temu, jest teraz i będzie za 50 lat. Czego tutaj nie można zrozumieć? Zniszczą gospodarkę, ludzie będą się ratować jak mogą bo tacy jesteśmy żeby ocalić pracownika i żeby jego rodzina miała co jeść to część pracodawców stanie na głowie żeby tego dokonać. Będą brali pożyczki, leasingi kredyty Bóg wie co jeszcze. A kto na tym najwięcej zarobi? Wiadomo - państwo

0

@Coutinho007 najpierw do Messiego, jak ten mu pozwoli to może do Alby podawać :D

1

Patrzę na to psg to dobrze ze Barca nie gra w tej francuskiej lidze ogórkowej bo mogliby się nie utrzymać

2

Pasuje, w marcu wakacje, kto by tak nie chciał? :D

0

Lipsk sobie strzelił 2 gole. Najpierw asysta sabitzera do salaha a teraz jakiś dziwny wylew chyba mukiele. Szkoda

0

Hajto w jednym ma rację. Psg Pochettino tworzy zespół który walczy i jest zwarty a za tuchela czy emerego to grali każdy ch** na swój strój

0

Szybko poszło obrona na wakacjach

0

@adam444 15 zl/mies

1

@Krystian_mix żona włączyła na netflixie przed chwilą "miłość do kwadratu" polski film, nawet spoko

0

@Cariones kurła, trza Douglasa szybko ściągnąć do nas bo pewnie zna Neymara z kadry.. A nie czekaj..

0

Tak sobie myślę, że nawet gdyby ten mecz ktoś chciał przełączyć to na co jak chyba tylko tvpis działa normalnie :D

3

@DonAndrzejos z tych dwóch to francuska, ale najlepsza jaka jadlem to jest kremska z Develey z takim wysokim słoiku

9

Getafe Bordalasa to jest jeden z tych zespołów które ciężko lubić. Komentatorzy mają rację. Huesca powinna zostać w La Liga a Getafe upaść na ten głupkowaty py*k i pięterko niżej grać

0

@darek60 @Chaoss dziekuje za pomoc, jakies 12 lat nie jechałem pociągiem do poznania - nie wiem czy sie nie zgubie na dworcu :D

0

Orientuje się ktoś jak wygląda jazda komunikacją kolejową - PKP trasa Ostrów wlkp. - Poznań? Miał ktoś zaszczyt dzisiaj jechać o ile coś jechało? Akurat jutro muszę dojechać do Poznania pociągiem i się zastanawiam czy jeżdżą w miarę normalnie :D

0

Haha to była chwila i cyk brameczka

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?