budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo oho zaczyna się karuzela info o Neymarku odc 1298
1
Ale Juventus jest prze-słaby. Nie zasługują na scudetto. Nawet na LM.
0
@AmigoBlancos największe szanse daje Interowi, później Lille i chyba najmniejsze Atletico.
0
@DonMatteo901 przecież to jest pewne i logiczne, że będzie to trwało zawsze bo na po prostu chłopski rozum widać, że się nie zmieni nic. Regularnie co 6 miesięcy będzie nowa fala. Tak jak z grypą. Ciekawe z czego ludzie będą żyć, Zwłaszcza Ci którzy będą musieli zamykać swoje interesy bo obostrzenia ich niszczą
1
Pekhart w lidze strzelił 21 z 45 goli dla Legii. Można dodać, że ostatnie 6 z 8 goli to jego dzieło. Nieźle sobie strzela. Po co Haaland dawać Pekharta do Barcy
3
@TheGoldenEleven Belgia obsra zbroje jak na każdym dużym turnieju. Wyżej niż Belgów stawiam Anglików
0
@Jakchcesz daj Panie namiary skąd takie dobre rzeczy pobrać/obejrzeć
0
@Quavosk tylko niedzielne śniadanie w domu później objazdówka
0
@clyde grałem z kumplami w piłkę na osiedlowym boisku "betonowym". W sumie jak dobrze pamiętam to była to piłka wodna, taka pogoda byla
3
@LeoMessi1994 nawet ręka nie zastąpi kobiety :D
2
https://wrc.net.pl/is-f1-lewis-hamilton-zdyskwalifikowany-z-sezonu-2021-w-mercedesie-zastapi-go-robert-kubica
I to jest piękny news jak na 1 kwietnia. Jeszcze przeczytam, że Messi jest gejem i sypia z Cristiano na plaży na Bahamach i prima aprilis jak znalazł :D
2
@Maicej albo zamykamy wszystko albo nic,
skoro moge isc do koscioła i siedziec z obcymi przez godzine i przyjmowac komunie od ksiedza
to tak samo moge jechac do hotelu i tam mieszkac miesiac albo isc do knajpy zjesc obiad
0
No i elegancko. Potężna Portugalia póki co w łeb z monstrualnym Luksemburgiem
1
@Chakalaka strasznie Neil zezlomowal Ronniego. Popołudniu jeszcze to jakoś wyglądało ale wieczorem rakieta nie grał wcale. Wyglądało to jakby Robertson sobie trening urządził
2
Kurła Ronnie O'Sullivan gra finał z Griezzmanem. Robertson podrobił fryzurę Antka :P
14
A więc jednak GOAT F1 nie wypuścił zwycięstwa.
0
Max chyba nie wygra. Miało być pięknie wyszło jak zawsze :(
1
@Chakalaka ale powrót Rakiety piękny od 6:9 dla Hawkinsa
0
@dorkizos oglądało się Widzew Łódź z Markiem Citko w składzie na tvp2 w niedzielę o 12
2
Depay za darmo to nawet przy tym gdyby mu się nie powiodło w barcelonie to żadna strata w porównaniu do np Coutinho . Trzeba spróbować go zakontraktować. Ojo do Laporty proszę zrobić jak ktoś ma nr :D
1
@Chakalaka obowiązkowa pozycja do obejrzenia na dzisiejszy wieczór
0
W końcu tym Holendrom wpadło na 2:0
2
@Chakalaka @Kapitan_SW
fu - raptowne realia
Fenomen - dlaczego tak?
Fenomen - sam na sam
Fleetwood mac - Little lies
Fleetwood mac - everywhere
Farben lehre ft. Gutek - anioły i demony
Fergie - glamorous
3
Depay kolejny fajny mecz w kadrze gra. Przyjemnie się ogląda go w akcji
3
Pięknie, Max obyś cały sezon utrzymał formę.
1
Mazepin niech już odejdzie z F1 bo już w Q1 do pierwszego wyścigu popsuł 2 kierowcom kwalifikacje
5
AlphaTauri po mistrzostwo :)
1
@Chakalaka ale go pozamiatał. Ciekawe półfinały/finał będą
2
@Chakalaka
Eldo - Granice
Eldo - moje
Eldo - plaża
Eldo - mędrcy z kosmosu
Eldo - nie pytaj o nią
Eminem - sing for the moment
Eminem ft. 50 cent, lloyd banks - you dont know
To tak na szybko :)
1
Kurw* ale meczyycho niezłe, przynajmniej bramki są, jest co oglądać