2

@BarcaInfo oho zaczyna się karuzela info o Neymarku odc 1298

1

Ale Juventus jest prze-słaby. Nie zasługują na scudetto. Nawet na LM.

0

@AmigoBlancos największe szanse daje Interowi, później Lille i chyba najmniejsze Atletico.

0

@DonMatteo901 przecież to jest pewne i logiczne, że będzie to trwało zawsze bo na po prostu chłopski rozum widać, że się nie zmieni nic. Regularnie co 6 miesięcy będzie nowa fala. Tak jak z grypą. Ciekawe z czego ludzie będą żyć, Zwłaszcza Ci którzy będą musieli zamykać swoje interesy bo obostrzenia ich niszczą

1

Pekhart w lidze strzelił 21 z 45 goli dla Legii. Można dodać, że ostatnie 6 z 8 goli to jego dzieło. Nieźle sobie strzela. Po co Haaland dawać Pekharta do Barcy

3

@TheGoldenEleven Belgia obsra zbroje jak na każdym dużym turnieju. Wyżej niż Belgów stawiam Anglików

0

@Jakchcesz daj Panie namiary skąd takie dobre rzeczy pobrać/obejrzeć

0

@Quavosk tylko niedzielne śniadanie w domu później objazdówka

0

@clyde grałem z kumplami w piłkę na osiedlowym boisku "betonowym". W sumie jak dobrze pamiętam to była to piłka wodna, taka pogoda byla

3

@LeoMessi1994 nawet ręka nie zastąpi kobiety :D

2

https://wrc.net.pl/is-f1-lewis-hamilton-zdyskwalifikowany-z-sezonu-2021-w-mercedesie-zastapi-go-robert-kubica

I to jest piękny news jak na 1 kwietnia. Jeszcze przeczytam, że Messi jest gejem i sypia z Cristiano na plaży na Bahamach i prima aprilis jak znalazł :D

2

@Maicej albo zamykamy wszystko albo nic,
skoro moge isc do koscioła i siedziec z obcymi przez godzine i przyjmowac komunie od ksiedza
to tak samo moge jechac do hotelu i tam mieszkac miesiac albo isc do knajpy zjesc obiad

0

No i elegancko. Potężna Portugalia póki co w łeb z monstrualnym Luksemburgiem

1

@Chakalaka strasznie Neil zezlomowal Ronniego. Popołudniu jeszcze to jakoś wyglądało ale wieczorem rakieta nie grał wcale. Wyglądało to jakby Robertson sobie trening urządził

2

Kurła Ronnie O'Sullivan gra finał z Griezzmanem. Robertson podrobił fryzurę Antka :P

14

A więc jednak GOAT F1 nie wypuścił zwycięstwa.

0

Max chyba nie wygra. Miało być pięknie wyszło jak zawsze :(

1

@Chakalaka ale powrót Rakiety piękny od 6:9 dla Hawkinsa

0

@dorkizos oglądało się Widzew Łódź z Markiem Citko w składzie na tvp2 w niedzielę o 12

2

Depay za darmo to nawet przy tym gdyby mu się nie powiodło w barcelonie to żadna strata w porównaniu do np Coutinho . Trzeba spróbować go zakontraktować. Ojo do Laporty proszę zrobić jak ktoś ma nr :D

1

@Chakalaka obowiązkowa pozycja do obejrzenia na dzisiejszy wieczór

0

W końcu tym Holendrom wpadło na 2:0

2

@Chakalaka @Kapitan_SW
fu - raptowne realia



Fenomen - dlaczego tak?


Fenomen - sam na sam


Fleetwood mac - Little lies


Fleetwood mac - everywhere


Farben lehre ft. Gutek - anioły i demony


Fergie - glamorous



3

Depay kolejny fajny mecz w kadrze gra. Przyjemnie się ogląda go w akcji

3

Pięknie, Max obyś cały sezon utrzymał formę.

1

Mazepin niech już odejdzie z F1 bo już w Q1 do pierwszego wyścigu popsuł 2 kierowcom kwalifikacje

5

AlphaTauri po mistrzostwo :)

1

@Chakalaka ale go pozamiatał. Ciekawe półfinały/finał będą

2

@Chakalaka
Eldo - Granice



Eldo - moje


Eldo - plaża


Eldo - mędrcy z kosmosu


Eldo - nie pytaj o nią


Eminem - sing for the moment


Eminem ft. 50 cent, lloyd banks - you dont know


To tak na szybko :)

1

Kurw* ale meczyycho niezłe, przynajmniej bramki są, jest co oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?