3

Podanie foytha TOP. Griezzmann odrazu był sam na sam

0

Co ten griezzmann zrobił

1

@Yosemite bezczelne wykonanie karnego, lubię jak juve dostaje w łeb

1

@Encore zakon Feniksa o 17 na tvn7 :D

0

@niteincubus la rambla o tej godzinie to dopiero spać idzie

1

@KacperVEB prawda jest taka, że w jakiej formie nie byłby Rafa to zawsze jest faworytem na kortach ziemnych, a już na bank w Paryżu

1

@Encore chyba bardziej widzi mi się hermiona, zwłaszcza z tych ostatnich części

1

@tristan87 dożywotni plus za namysłów. Najlepsze piwko ever, chociaż odkąd dołączyli do grupy Żywiec delikatnie gorsze w smaku

1

@Yosemite mnie tam pasuje, wilson i trump to moi faworyci po odpadnieciu Ronnie'go. Jeszcze liczę na ciekawa 3 sesje i powrót do meczu Higginsa

4

@Mario96w o tak, te pomarańczowe powiększone opakowanie.. Miód na moje podniebienie

0

@mekston kiedyś w końcu może go zrobi, liczyłem po cichu że w tych mistrzostwach i to może nawet w tym meczu. A ja lubię zawodników/drużyny grające ofensywnie i to w każdym sporcie czy to snooker, tenis czy piłka nożna.

1

@FanFcBarcy ja mam tylko pytanie, jak można sprzedać kogoś kto ma kontrakt ważny przez 2 miesiące? może odejść za darmo nawet do Wieczystej czy innego Hutnika Kraków a może zostać i dalej grać w Barcelonie

1

@Chakalaka trochę więcej spodziewałem się Lisowskim, ale nie można odmówić dobrej gry Robertsonowi. Wysokie, solidne breaki w całym meczu.

2

@barcamember gdyby takie problemy z kolanem miał tutaj ktoś inny przez cały rok to już dawno byłby wywalany z klubu. Prawda jest taka, że nie wiadomo co będzie po kontuzji i czy w ogóle będzie w stanie wrócić na wysoki poziom. Oczywiście jest młody i trzeba mu dać szansę jednak to już trwa chyba z 6-7 miesięcy i końca nie widać. Więc czego się spodziewać po powrocie? Albo inaczej. Kiedy w ogóle spodziewać się powrotu Ansu? Jak wiele pytań a jak mało odpowiedzi :D

0

Ajaj szkoda ze Higginsowi nie udało się wbić maksa. Już dużo nie brakowało

1

@Chakalaka otoczenie zawodnika - tekst dekady powraca :D

0

@saczers438 nie oszukujmy się - więcej nikt nie da o ile te plotki to prawda

1

@AmigoBlancos a to się wyleczył w końcu? Zagra w weekend 10 minut i znowu się połamie

2

@Chakalaka wilson/trump

2

No i dupa. Szansa na mecz dla Mcgilla

3

No Ronnie to jest Twoja chwila prawdy. Tylko stres moze mu odebrać zwycięstwo w tej partii

1

@eXi zmasakrował go tymi dwoma snookerami pod koniec partii

1

@Chakalaka kapitalnie Ronnie zaczął 3 sesje, oby tak dalej. Najgorsze ma za sobą - odrobil straty

0

@Bobo25 myśle, że kolega @MesQueUnClub_87 ma tutaj rację, lepiej jakiś smartwatch będzie najlepszym rozwiązaniem. Myślę że koło 100-150 uda się coś sensownego znaleźć

0

@Borneo jakaś zasługa piłkarza barcy była. Stosował pressing na obrońcy Getafe, gdyby nie to, to ten nie musiałby podawać wcale do bramkarza tylko przyjąć piłkę i się spokojnie odwrócić

1

Co on dzisiaj ma ochotę do gry. Super to wygląda jeśli chodzi o zaangażowanie w mecz Messiego

3

I to się nazywa wylew w obronie. Niech cwaniaki z barcy to pobiją :D

0

@Michael24 od ponad godziny niestety nie

0

@fmX zapaść się pod ziemię :D

2

Dobra sędzia wlep lepiej czerwo lengletowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?