budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podanie foytha TOP. Griezzmann odrazu był sam na sam
0
Co ten griezzmann zrobił
1
@Yosemite bezczelne wykonanie karnego, lubię jak juve dostaje w łeb
1
@Encore zakon Feniksa o 17 na tvn7 :D
0
@niteincubus la rambla o tej godzinie to dopiero spać idzie
1
@KacperVEB prawda jest taka, że w jakiej formie nie byłby Rafa to zawsze jest faworytem na kortach ziemnych, a już na bank w Paryżu
1
@Encore chyba bardziej widzi mi się hermiona, zwłaszcza z tych ostatnich części
1
@tristan87 dożywotni plus za namysłów. Najlepsze piwko ever, chociaż odkąd dołączyli do grupy Żywiec delikatnie gorsze w smaku
1
@Yosemite mnie tam pasuje, wilson i trump to moi faworyci po odpadnieciu Ronnie'go. Jeszcze liczę na ciekawa 3 sesje i powrót do meczu Higginsa
4
@Mario96w o tak, te pomarańczowe powiększone opakowanie.. Miód na moje podniebienie
0
@mekston kiedyś w końcu może go zrobi, liczyłem po cichu że w tych mistrzostwach i to może nawet w tym meczu. A ja lubię zawodników/drużyny grające ofensywnie i to w każdym sporcie czy to snooker, tenis czy piłka nożna.
1
@FanFcBarcy ja mam tylko pytanie, jak można sprzedać kogoś kto ma kontrakt ważny przez 2 miesiące? może odejść za darmo nawet do Wieczystej czy innego Hutnika Kraków a może zostać i dalej grać w Barcelonie
1
@Chakalaka trochę więcej spodziewałem się Lisowskim, ale nie można odmówić dobrej gry Robertsonowi. Wysokie, solidne breaki w całym meczu.
2
@barcamember gdyby takie problemy z kolanem miał tutaj ktoś inny przez cały rok to już dawno byłby wywalany z klubu. Prawda jest taka, że nie wiadomo co będzie po kontuzji i czy w ogóle będzie w stanie wrócić na wysoki poziom. Oczywiście jest młody i trzeba mu dać szansę jednak to już trwa chyba z 6-7 miesięcy i końca nie widać. Więc czego się spodziewać po powrocie? Albo inaczej. Kiedy w ogóle spodziewać się powrotu Ansu? Jak wiele pytań a jak mało odpowiedzi :D
0
Ajaj szkoda ze Higginsowi nie udało się wbić maksa. Już dużo nie brakowało
1
@Chakalaka otoczenie zawodnika - tekst dekady powraca :D
0
@saczers438 nie oszukujmy się - więcej nikt nie da o ile te plotki to prawda
1
@AmigoBlancos a to się wyleczył w końcu? Zagra w weekend 10 minut i znowu się połamie
2
@Chakalaka wilson/trump
2
No i dupa. Szansa na mecz dla Mcgilla
3
No Ronnie to jest Twoja chwila prawdy. Tylko stres moze mu odebrać zwycięstwo w tej partii
1
@eXi zmasakrował go tymi dwoma snookerami pod koniec partii
1
@Chakalaka kapitalnie Ronnie zaczął 3 sesje, oby tak dalej. Najgorsze ma za sobą - odrobil straty
0
@Bobo25 myśle, że kolega @MesQueUnClub_87 ma tutaj rację, lepiej jakiś smartwatch będzie najlepszym rozwiązaniem. Myślę że koło 100-150 uda się coś sensownego znaleźć
0
@Borneo jakaś zasługa piłkarza barcy była. Stosował pressing na obrońcy Getafe, gdyby nie to, to ten nie musiałby podawać wcale do bramkarza tylko przyjąć piłkę i się spokojnie odwrócić
1
Co on dzisiaj ma ochotę do gry. Super to wygląda jeśli chodzi o zaangażowanie w mecz Messiego
3
I to się nazywa wylew w obronie. Niech cwaniaki z barcy to pobiją :D
0
@Michael24 od ponad godziny niestety nie
0
@fmX zapaść się pod ziemię :D
2
Dobra sędzia wlep lepiej czerwo lengletowi :D