0

Ale ten de brejne jest kozak, bramka na konto Navasa

2

@Krychaaa10 brak mentalnosci, planu b i nie wiem może za dużo kombinacji w składzie zwłaszcza w poprzednich latach

2

@Katalonbar szczęście że nie gadają o sukcesach PiS

0

@Derean bo poziom LM nie dobije do poziomu naszej ekstraklapy więc spokojnie mogą sobie pozwolić wymienić zdania o polskiej superlidze

0

Sterling za Bernardo i za Fodena Jesusa/Aguero narazie strasznie wygląda gra City

1

@Barca_Big_Moment Mati pije trunki ze studia kanału sportowego, zapewne to ta "kolka"

0

@Wilczeq zapachniało Hansem z 52 Dębiec

4

Coś mi się wydaje że Guardiola może już nie wygrać LM z innym klubem niż Barcelona. taktycznie PSG zjadło City w tych prawie 30 minutach. To bezsensowne klepanie po obwodzie City gdzieś już widziałem.. :D

0

@ptrx frytki z frytkownicy wjeżdżają dzisiaj na mecz do tego piwko musi byc

1

@Mizander jeszcze nie ale nie wyobrażam sobie dnia w którym jakiś z moich psów umrze. Po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić

1

@Chakalaka mnie to cieszy, team wilson :)

1

@Xavyol przynajmniej będę +125zl w STS. Na majówkowy alkohol jak znalazł

7

Drużyna Chelsea ma rzut rożny po faulu Krossa. Czas włączyć radio zamiast komentarza

2

@dawo17 Bożydar Iwanov

6

SUPER Karim hahaha Bożydar to ma łeb skopany
Chilwell w ofensywie jest tragiczny dzisiaj. Co najmniej 2 dobre akcje spartaczył

0

Tuchel ma szansę na 2 finał LM w dwa lata. O ile z PSG było to dość mocno prawdopodobne tak z Chelsea to tak nie do końca. Co nie oznacza że nie zasługują aby do niego awansować. Oby się udało

0

@barcowy1899 cienki jak sik pająka

1

Pulisic Kozak w tej akcji. Czapki z głów

0

Hahahaha ale placek z tego wernera

0

I ta niebieska plandeka na trybunach :D

0

Ale rollercoaster w 9 partii Robertsona i Wilsona. Vamos Kyren :D

2

@Janiama 3-1 real

0

@MaziFCB treningowe czy nie - grają w półfinale..

0

@Kubavilla7 dałem za 30 zł win Real/obie strzelą

0

@Encore tak z ciekawości, co wy w ciągu dnia robicie, czym się na codzień zajmujecie, że przychodzi np godzina 23-24 i nie możecie spać? Ja pracując codziennie od 7-16/17 o 22 jak się położę do łóżka - to nie ma chłopa, śpię jak dziecko

0

@Yosemite Selby z Williamsem powinien być dobry meczyk biorąc pod uwagę formę obu Panów. Wczorajsze niektóre wbicia Selby'ego wydawały wyjęte z gry komputerowej. Będzie ciekawie

0

Ale Irving wszedł w mecz ze słoneczkami. Oby utrzymał skuteczność, zawsze lubiłem oglądać go w akcji.

1

Judd Trump gra ze Sławkiem Peszką w 2 rundzie MŚ w snookerze. Trochę Gilbert mi go przypomina :D

0

Czyli athletic rozkłada nogi, a jeśli Atletico nie zdoła im strzelić to po prostu sami sobie wpakują swojaczka. Piękny to pewnie będzie mecz. Trzeba szukac filmu na wieczór chyba że jakieś nba leci albo coś..

1

@Colon myślę, że @Encore wygralby w tie-breaku tak 33-31

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?