budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten de brejne jest kozak, bramka na konto Navasa
2
@Krychaaa10 brak mentalnosci, planu b i nie wiem może za dużo kombinacji w składzie zwłaszcza w poprzednich latach
2
@Katalonbar szczęście że nie gadają o sukcesach PiS
0
@Derean bo poziom LM nie dobije do poziomu naszej ekstraklapy więc spokojnie mogą sobie pozwolić wymienić zdania o polskiej superlidze
0
Sterling za Bernardo i za Fodena Jesusa/Aguero narazie strasznie wygląda gra City
1
@Barca_Big_Moment Mati pije trunki ze studia kanału sportowego, zapewne to ta "kolka"
0
@Wilczeq zapachniało Hansem z 52 Dębiec
4
Coś mi się wydaje że Guardiola może już nie wygrać LM z innym klubem niż Barcelona. taktycznie PSG zjadło City w tych prawie 30 minutach. To bezsensowne klepanie po obwodzie City gdzieś już widziałem.. :D
0
@ptrx frytki z frytkownicy wjeżdżają dzisiaj na mecz do tego piwko musi byc
1
@Mizander jeszcze nie ale nie wyobrażam sobie dnia w którym jakiś z moich psów umrze. Po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić
1
@Chakalaka mnie to cieszy, team wilson :)
1
@Xavyol przynajmniej będę +125zl w STS. Na majówkowy alkohol jak znalazł
7
Drużyna Chelsea ma rzut rożny po faulu Krossa. Czas włączyć radio zamiast komentarza
2
@dawo17 Bożydar Iwanov
6
SUPER Karim hahaha Bożydar to ma łeb skopany
Chilwell w ofensywie jest tragiczny dzisiaj. Co najmniej 2 dobre akcje spartaczył
0
Tuchel ma szansę na 2 finał LM w dwa lata. O ile z PSG było to dość mocno prawdopodobne tak z Chelsea to tak nie do końca. Co nie oznacza że nie zasługują aby do niego awansować. Oby się udało
0
@barcowy1899 cienki jak sik pająka
1
Pulisic Kozak w tej akcji. Czapki z głów
0
Hahahaha ale placek z tego wernera
0
I ta niebieska plandeka na trybunach :D
0
Ale rollercoaster w 9 partii Robertsona i Wilsona. Vamos Kyren :D
2
@Janiama 3-1 real
0
@MaziFCB treningowe czy nie - grają w półfinale..
0
@Kubavilla7 dałem za 30 zł win Real/obie strzelą
0
@Encore tak z ciekawości, co wy w ciągu dnia robicie, czym się na codzień zajmujecie, że przychodzi np godzina 23-24 i nie możecie spać? Ja pracując codziennie od 7-16/17 o 22 jak się położę do łóżka - to nie ma chłopa, śpię jak dziecko
0
@Yosemite Selby z Williamsem powinien być dobry meczyk biorąc pod uwagę formę obu Panów. Wczorajsze niektóre wbicia Selby'ego wydawały wyjęte z gry komputerowej. Będzie ciekawie
0
Ale Irving wszedł w mecz ze słoneczkami. Oby utrzymał skuteczność, zawsze lubiłem oglądać go w akcji.
1
Judd Trump gra ze Sławkiem Peszką w 2 rundzie MŚ w snookerze. Trochę Gilbert mi go przypomina :D
0
Czyli athletic rozkłada nogi, a jeśli Atletico nie zdoła im strzelić to po prostu sami sobie wpakują swojaczka. Piękny to pewnie będzie mecz. Trzeba szukac filmu na wieczór chyba że jakieś nba leci albo coś..
1
@Colon myślę, że @Encore wygralby w tie-breaku tak 33-31