1

@Michael24 ja jestem team GTA 3, piękna gra

0

City nieźle zaczęło, wylew stonesa i diasa

0

@jaras121 suarez/cavani

1

@klopx będzie trawa szybciej rosła :D

1

@Chakalaka selby ładnie, ciekawe czy formę utrzymie w następnej sesji/rundzie

0

@Rust_Cohle u mnie astra albo Pfizer, matka ostatnio zmieniło właśnie astrę na Pfizera, tydzień temu miała 1 dawkę. Oprócz bólu ramienia przez kilka godzin nic jej od tego czasu nie dolega.

2

@Ojciec5tkidzieci spokojnie, Mati i Adam Cię w nocy na śpiku dźgną

0

@ranger3120 haha, szkoda że niektórych rzeczy nie da się odzobaczyć :D

2

@Comentateiro uff, bałem się 3-5-8

6

Strzał Alenii rodem z ekstraklapa. 12 metr, miejsca 2 metry strzał 10 metr nad i obok bramki. Brak słów

8

@adiczak przecież chyba już odbył karę w boksie, czy coś źle widziałem?

3

Liczę na podium:
Verstappen
Norris
Perez
W byle jakiej konfiguracji :)

0

@Pawlak1992 zlatan

0

@Pawlak1992 wielki VV Victor Valdes

7

Ale też Perez dużo może na tym zyskać. Kara 10s stop/go i proszę jest na 4 miejscu przed restartem

0

Ale chyba delikatnie bottasowi prąd odcięło

1

Co tu się odjebal* w tym wyscigu

0

Ciekawy wyścig, Perez nawet nowa kierownicy wziął :D

0

Mazepin zasługuje na dyscyplinarkę od FIA
A jednak to nie wina mazepina co nie znaczy że nie przeszkadza :D

1

@LeoMessi1994 klasyk ponad czasowy ale lepsze to


Jeden z lepszych bitów zagranicznego Rapu

0

@LeoMessi1994 Kane i Depay

0

@mat32 wkradła się literówka - ekstraklapa miało być

1

@Barca1992 o 2 tygodnie więc luzik, musimy wytrzymać

2

@Ronaldinho10VB tenis - głównie ATP, F1, snooker i sporadycznie NBA

0

@ranger3120 nie wiem czy widziałem kiedyś coś bardziej głupiego od "Hipnozy" na TVN. To był szczyt błaznowania

0

Arsenal jak nie Arsenal

4

Człowiek posłuchał majstrów hazardzistow z LA Rambli i nie ma pieniążków :( :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9796526#comment-9796526

0

Ale to jak solidni w obronie są Nacho i Militao jako para stoperów to zasługuje na szacunek.

0

Militao wygląda jak ufoludek ze strasznego filmu 3

0

Salah to jest ale miernota - no dno dna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?