budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michael24 ja jestem team GTA 3, piękna gra
0
City nieźle zaczęło, wylew stonesa i diasa
0
@jaras121 suarez/cavani
1
@klopx będzie trawa szybciej rosła :D
1
@Chakalaka selby ładnie, ciekawe czy formę utrzymie w następnej sesji/rundzie
0
@Rust_Cohle u mnie astra albo Pfizer, matka ostatnio zmieniło właśnie astrę na Pfizera, tydzień temu miała 1 dawkę. Oprócz bólu ramienia przez kilka godzin nic jej od tego czasu nie dolega.
2
@Ojciec5tkidzieci spokojnie, Mati i Adam Cię w nocy na śpiku dźgną
0
@ranger3120 haha, szkoda że niektórych rzeczy nie da się odzobaczyć :D
2
@Comentateiro uff, bałem się 3-5-8
6
Strzał Alenii rodem z ekstraklapa. 12 metr, miejsca 2 metry strzał 10 metr nad i obok bramki. Brak słów
8
@adiczak przecież chyba już odbył karę w boksie, czy coś źle widziałem?
3
Liczę na podium:
Verstappen
Norris
Perez
W byle jakiej konfiguracji :)
0
@Pawlak1992 zlatan
0
@Pawlak1992 wielki VV Victor Valdes
7
Ale też Perez dużo może na tym zyskać. Kara 10s stop/go i proszę jest na 4 miejscu przed restartem
0
Ale chyba delikatnie bottasowi prąd odcięło
1
Co tu się odjebal* w tym wyscigu
0
Ciekawy wyścig, Perez nawet nowa kierownicy wziął :D
0
Mazepin zasługuje na dyscyplinarkę od FIA
A jednak to nie wina mazepina co nie znaczy że nie przeszkadza :D
1
@LeoMessi1994 klasyk ponad czasowy ale lepsze to
Jeden z lepszych bitów zagranicznego Rapu
0
@LeoMessi1994 Kane i Depay
0
@mat32 wkradła się literówka - ekstraklapa miało być
1
@Barca1992 o 2 tygodnie więc luzik, musimy wytrzymać
2
@Ronaldinho10VB tenis - głównie ATP, F1, snooker i sporadycznie NBA
0
@ranger3120 nie wiem czy widziałem kiedyś coś bardziej głupiego od "Hipnozy" na TVN. To był szczyt błaznowania
0
Arsenal jak nie Arsenal
4
Człowiek posłuchał majstrów hazardzistow z LA Rambli i nie ma pieniążków :( :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9796526#comment-9796526
0
Ale to jak solidni w obronie są Nacho i Militao jako para stoperów to zasługuje na szacunek.
0
Militao wygląda jak ufoludek ze strasznego filmu 3
0
Salah to jest ale miernota - no dno dna