0

@kingorbit jednak kolega @horang ma trochę racji, jeśli ktoś ma kontrakt na dobrych zarobkach i ma gdzieś granie, ma się tylko hajs zgadzać - to niekoniecznie będzie chciał odejść, a przypominam że każdy piłkarz który ma kontrakt na takim poziomie ma klauzulę wypłaty za zerwanie kontraktu przez klub. I to nie jest polska najniższa krajowa tylko zapewne po kilka/kilkanascie mln euro.

2

@kingorbit prawda jest przykra - po prostu wszystkie ważne mecze w tym sezonie są przegrane, tylko juve na wyjeździe udało się ograć z silnych rywali. Zostały jeszcze 2 takie mecze - Atletico u siebie i finał PK. Ciekawe czy znowu się skichaja w szatni

0

Kichać na to el clasico, dzisiaj jest dopiero klasyk o 17.30. To tym meczem elektryzuje się cały piłkarski świat. Panie i Panowie dzisiaj Lech - Legia, a więc 90 minut kopaniny rodem z najlepszej ligi świata. Nowy trener na ławce Lecha. Może da im to jakiś bodziec bo przecież są rzadcy jak kupa przy rozwolnieniu

1

@Rust_Cohle ładnie, ja zagrałem Leeds x2, remis Bayernu i remis barcy . Dużo nie brakowało :D

0

@LeoMessiah na dembele to tak pół na pół - jeden gwizdnie drugi nie, na dunczyku w życiu nie było faulu

4

Grają jak pizd*. Kto uważa że Barca na coś zasługuje w tym sezonie jest poprostu ślepy. Pierwsze 45 minut to była tragedia po raz enty w tym sezonie. Nie mają ambicji, nie mają prawa takie ciecie chodzące po boisku nosić tej koszulki. Druga połowa trochę lepsza ale to jest cały czas beznadziejne klepanie z lewa na prawo zamiast próbować strzelać z daleka. Dopiero 18 letni moriba wszedł i pokazał że jednak można oddać strzał z dalszej odległości. Baa z dalszej.. On strzela z 16-17 metra.. Trudno, Real w dwumeczu zlał barce, piszecie ze bramki farfocle, rykoszety. Ok trochę się zgadzam, tylko jest jedną zasada. Żeby bramka po rykoszecie wpadła, to trzeba strzelać. A kroos isco czy benzema próbowali uderzać z 20 metra czy dalej, nie wyszło ale próbują. I potem po jakimś rykoszecie wpada. Szkoda bo nawet mistrzostwo zdobyte przez barce przy takich wynikach z dobrymi drużynami jest takie trochę naciągane.

0

Piłka meczowa. Albo remis albo dupa blada

0

Gdyby nie to wejście odriozoli w Messiego to w życiu nie przypomniałbym sobie, że on jest na boisku, od wejścia za vasqueza nie ma gościa na boisku :D

0

Jest nadzieja, mingueza

0

@ObiektywnyKibic121 trzeba go dać do "polskiej babci" na tydzień, odrazu masy nabierze

2

@Wilczeq nieskuteczność? A to były jakieś 100% sytuację żeby mówić o nieskuteczności? Były w ogóle jakieś grozne sytuacje?

0

@TheNekro94 szczerze to nie trzeba być wielkim trenerem czy taktykiem żeby przeczytać jak zagra Barca, przecież oni grają a raczej próbują tak samo grać od 12 lat. I nic się nie zmienia więc wystarczyło pomyśleć przez 5 sekund

0

Czy Barcelona w tym sezonie wygrała chociaż jeden mecz z drużyną topu? Real w łeb (duża szansa na 2 mecz w leb), Atletico w łeb, psg klęska, Juventus na camp nou w łeb, aa w Turynie wygrali.. 1 z 6 póki co. Trwa siódmy taki mecz a zanosi się na 1 z 7 który Barca wygrała. Katastrofa w meczach z dobrymi drużynami

2

@LyFT pewnie ze tak działa ale 98% użytkownikow la rambli nie ma o tym pojęcia

1

Dramat. Po prostu dramat. 40 minut meczu prawie za nami a ta niby słaba obrona Realu nie dała nic zorganizować barcelonie. A w nasza obronę wjeżdżają jak Karol Krawczyk na zajezdnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurw* ale sorry Araujo, mingueza i lenglet w obronie na Real? Trzeba było dać glika, pazdana i umtitiego.
Po meczu, dziękuję dobranoc

3

W pizd* tam. Nic z tego nie będzie. Niedokładności jest tyle samo ile w meczu z valladolid

2

Brak publiczności to jedno, ale widok tego orlika jest 100 razy gorszy niż pustych trybun Santiago czy Camp Nou

0

Dylemat: canal + czy eleven?

0

@BarcaInfo 2:2 to mój typ

2

@Jacu327 kiedyś to było..

8

@NaFazieHitman ale ta brameczka w klasyku to zostaje w pamięci, w ogóle mimo wielu różnych opinii myślę, że to był transfer na plus.

1

@Fenelon potwierdzam, a 30-stke mam za 3 mies :p

1

@Rust_Cohle ja myślę po 100 na Real i psg
Ale ta Chelsea mnie tez kusi

0

@Quavosk Chicago bulls za ekipę z czasów Jordana - piękny to był dream team
I tak jakoś zawsze lubiłem LA Lakers. Pewnie dlatego, że gra Bryanta bardzo mi się podobała

1

@NaFazieHitman ale tak naprawdę jaka oni mają fajna ekipę, grał wczoraj bardzo mocny skład a na ławce siedzieli: kante, Abraham, ziyech.. Może nie są w top formie ale jednak bardzo solidni piłkarze. Podoba mi się gra Chelsea odkąd Tuchel nią kieruję

1

@Bykunn mam podobnie, u żony w aucie zimowe na dojechanie przez lato i w pazdzierniku/listopadzie nowe

0

@Piotr,1985 pewnie się obawia że jego rekord zwycięstw w MŚ zostanie wyrownany/pobity. O'Sullivan ma tylko i aż 1 tytuł MŚ mniej

1

Ogólnie jestem w lekkim szoku, że Lahoz nie jest największą gwiazdą widowiska. No to zapewne w sobotę będzie błyszczał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?