budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kingorbit jednak kolega @horang ma trochę racji, jeśli ktoś ma kontrakt na dobrych zarobkach i ma gdzieś granie, ma się tylko hajs zgadzać - to niekoniecznie będzie chciał odejść, a przypominam że każdy piłkarz który ma kontrakt na takim poziomie ma klauzulę wypłaty za zerwanie kontraktu przez klub. I to nie jest polska najniższa krajowa tylko zapewne po kilka/kilkanascie mln euro.
2
@kingorbit prawda jest przykra - po prostu wszystkie ważne mecze w tym sezonie są przegrane, tylko juve na wyjeździe udało się ograć z silnych rywali. Zostały jeszcze 2 takie mecze - Atletico u siebie i finał PK. Ciekawe czy znowu się skichaja w szatni
0
Kichać na to el clasico, dzisiaj jest dopiero klasyk o 17.30. To tym meczem elektryzuje się cały piłkarski świat. Panie i Panowie dzisiaj Lech - Legia, a więc 90 minut kopaniny rodem z najlepszej ligi świata. Nowy trener na ławce Lecha. Może da im to jakiś bodziec bo przecież są rzadcy jak kupa przy rozwolnieniu
1
@Rust_Cohle ładnie, ja zagrałem Leeds x2, remis Bayernu i remis barcy . Dużo nie brakowało :D
0
@LeoMessiah na dembele to tak pół na pół - jeden gwizdnie drugi nie, na dunczyku w życiu nie było faulu
4
Grają jak pizd*. Kto uważa że Barca na coś zasługuje w tym sezonie jest poprostu ślepy. Pierwsze 45 minut to była tragedia po raz enty w tym sezonie. Nie mają ambicji, nie mają prawa takie ciecie chodzące po boisku nosić tej koszulki. Druga połowa trochę lepsza ale to jest cały czas beznadziejne klepanie z lewa na prawo zamiast próbować strzelać z daleka. Dopiero 18 letni moriba wszedł i pokazał że jednak można oddać strzał z dalszej odległości. Baa z dalszej.. On strzela z 16-17 metra.. Trudno, Real w dwumeczu zlał barce, piszecie ze bramki farfocle, rykoszety. Ok trochę się zgadzam, tylko jest jedną zasada. Żeby bramka po rykoszecie wpadła, to trzeba strzelać. A kroos isco czy benzema próbowali uderzać z 20 metra czy dalej, nie wyszło ale próbują. I potem po jakimś rykoszecie wpada. Szkoda bo nawet mistrzostwo zdobyte przez barce przy takich wynikach z dobrymi drużynami jest takie trochę naciągane.
0
Piłka meczowa. Albo remis albo dupa blada
0
Gdyby nie to wejście odriozoli w Messiego to w życiu nie przypomniałbym sobie, że on jest na boisku, od wejścia za vasqueza nie ma gościa na boisku :D
0
Jest nadzieja, mingueza
0
@ObiektywnyKibic121 trzeba go dać do "polskiej babci" na tydzień, odrazu masy nabierze
2
@Wilczeq nieskuteczność? A to były jakieś 100% sytuację żeby mówić o nieskuteczności? Były w ogóle jakieś grozne sytuacje?
0
@TheNekro94 szczerze to nie trzeba być wielkim trenerem czy taktykiem żeby przeczytać jak zagra Barca, przecież oni grają a raczej próbują tak samo grać od 12 lat. I nic się nie zmienia więc wystarczyło pomyśleć przez 5 sekund
0
Czy Barcelona w tym sezonie wygrała chociaż jeden mecz z drużyną topu? Real w łeb (duża szansa na 2 mecz w leb), Atletico w łeb, psg klęska, Juventus na camp nou w łeb, aa w Turynie wygrali.. 1 z 6 póki co. Trwa siódmy taki mecz a zanosi się na 1 z 7 który Barca wygrała. Katastrofa w meczach z dobrymi drużynami
2
@LyFT pewnie ze tak działa ale 98% użytkownikow la rambli nie ma o tym pojęcia
1
Dramat. Po prostu dramat. 40 minut meczu prawie za nami a ta niby słaba obrona Realu nie dała nic zorganizować barcelonie. A w nasza obronę wjeżdżają jak Karol Krawczyk na zajezdnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurw* ale sorry Araujo, mingueza i lenglet w obronie na Real? Trzeba było dać glika, pazdana i umtitiego.
Po meczu, dziękuję dobranoc
3
W pizd* tam. Nic z tego nie będzie. Niedokładności jest tyle samo ile w meczu z valladolid
2
Brak publiczności to jedno, ale widok tego orlika jest 100 razy gorszy niż pustych trybun Santiago czy Camp Nou
0
Dylemat: canal + czy eleven?
0
@BarcaInfo 2:2 to mój typ
2
@Jacu327 kiedyś to było..
8
@NaFazieHitman ale ta brameczka w klasyku to zostaje w pamięci, w ogóle mimo wielu różnych opinii myślę, że to był transfer na plus.
1
@Fenelon potwierdzam, a 30-stke mam za 3 mies :p
1
@Rust_Cohle ja myślę po 100 na Real i psg
Ale ta Chelsea mnie tez kusi
0
@Quavosk Chicago bulls za ekipę z czasów Jordana - piękny to był dream team
I tak jakoś zawsze lubiłem LA Lakers. Pewnie dlatego, że gra Bryanta bardzo mi się podobała
1
@NaFazieHitman ale tak naprawdę jaka oni mają fajna ekipę, grał wczoraj bardzo mocny skład a na ławce siedzieli: kante, Abraham, ziyech.. Może nie są w top formie ale jednak bardzo solidni piłkarze. Podoba mi się gra Chelsea odkąd Tuchel nią kieruję
1
@Bykunn mam podobnie, u żony w aucie zimowe na dojechanie przez lato i w pazdzierniku/listopadzie nowe
0
@Piotr,1985 pewnie się obawia że jego rekord zwycięstw w MŚ zostanie wyrownany/pobity. O'Sullivan ma tylko i aż 1 tytuł MŚ mniej
1
Ogólnie jestem w lekkim szoku, że Lahoz nie jest największą gwiazdą widowiska. No to zapewne w sobotę będzie błyszczał :D