budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale czy ja mam złudne wrażenie czy Firpo jak gra w systemie z 3 stoperami to on tam daje rade. Może to jest pomysł na niego. Alba na lewej stronie nie do wygryzienia ale chyba Firpo gorzej od Lengleta grać nie będzie. Dość Pozytywnie może 2/3 raz mnie zaskakuje na tej pozycji
2
Szkoda, że nawet może nie być wygranego tego spotkania bo bez dwóch zdań zasługuje Barca na to. A z przebiegu dwumeczu powinna być dogrywka. W obydwu spotkaniach gospodarze rozłożyli nogi
0
Dembele psuje 85% ataków drużyny
1
Kur*a tu juz powinno być 0:3
7
I teraz dembele cały czas powinien szukać 1vs1 z kurzawą
1
@ZelekBARCA niesamowite jest to że w 2 meczach Barca zdobyła z nimi 1 pkt. Szok niesamowity
3
@Gwyn taki trochę czarny humor :P ale skoro czarny humor to proszę
Dlaczego w Afryce nie mają toalet?
Bo nikt się jeszcze z głodu nie zesrał
0
@kuz z kepuczem
3
@Coutinho007 ciekawe czy da radę odkleić pościel od tyłka :D
63
Kibice Barcelony przypadkiem nie zrobili tego samego przed 1 meczem?
0
W meczu Bvb sędzia gra pierwsze skrzypce a w meczu Juve to Porto chce się samo wyeliminować
0
Hahaha co tam się odstawiło :D
4
Haha ale jaja w meczu bvb
0
@Pilka_jest_okragla krążą pogłoski, że David Luiz do dzisiaj dziur nie zaszył
0
@Kengo miałem to jako konkurencję podczas zabaw na moim weselu, ale ludzie kombinowali :D
0
@Viscael11Barca a taka wygrana 0:3 to dopiero piekłoby tyłki... Ale zejdźmy na ziemię :D
4
@Yosemite Roy Makaay to był ale spoko grajek, lubiłem oglądać go w akcji.. Ile to już lat minęło.. Za szybko się starzejemy :D
0
@RosjaninBut wszystko oprócz głowy, jeśli mu na głowę nie padnie to jak najbardziej ma papiery na top
3
@koziar gdzieś w radiu chyba RMF albo vox obiło mi się o uszy że niektóre te auta które podlegają wymianie są z 2018 roku.
To faktycznie myślę że o 2 lata za późno je wymieniają
1
@Rust_Cohle ogólnie Rysiu ich zniszczył dissem ale ten w wykonaniu pelsona eldo i wlodiego mega fajnie siadł do słuchania
2
@Rust_Cohle ten diss na moleste przynosi Ci klęske
1
@PatrychoO za Federera masz wieczny props, raz miałem okazję być na jego meczu w Halle na trawie w Niemczech. To jak jego gra kapitalnie wygląda w tv to jedno, ale widzieć to na żywo dla kogoś kto trochę ogarnia tenis a oglądam Federera od 2004/2005 roku to jest dopiero majstersztyk. Facet jest po prostu genialny. Klasa, elegancja, technika. Coś niesamowitego. Odezwij się jak Ci odpowie :D
2
@KORTIS kibicuje barcelonie ponad 20 lat ale nie wierzę w remontade, w zwycięstwo tak ale nie w odwrócenie losów dwumeczu. Przed 1 meczem też był hurraoptymizm, że są w gazie a osrali zbroje jak zawsze w LM od 3 lat. Oczywiście super będzie jeśli się mylę ale naprawdę ciężko to widzę
1
@Sulimo @ksobi @JimMorrisonFCB cooler cytrynowy to było coś pięknego, jeszcze kilka lat temu pojawiał się w kauflandzie
https://www.katalogpuszek.pl/img/cans/c/cooler-lemon_1235_03.jpg
1
@wojopancer młodych trzeba powoli wprowadzać
0
@mextexperu oj tak, +1 byczqu
1
@busquets5 ostr, eldo, pezet, Peja, sokół
0
Liverpool o LM będzie miał bardzo ciężko walczyć. Totalnie są bez formy. I to się nie zmienia od dobrych 2 miesięcy
1
Dzisiaj Barca wyszła bardzo zmotywowana na mecz, widać wiedzą że to być może jedyny możliwy tytuł do zdobycia. Aż mnie ciekawi z jakim zaangażowaniem wyjdą w Paryżu. Czy na pełnej *urwie czy żeby tylko rozegrać spotkanie. Może 1 połowa na 100% będzie jak się uda coś odrobić to powalczą a jak nie to pewnie stojanov :p
0
Martin ze szczupaka. Można się rozejsc