budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeeeeeeeeessssstttttt
0
Koniec. 1 kontra i karniaczek
5
Busi dzisiaj jest kapitalny 9,5/10
7
Ale Pedri zaczął genialnie ten mecz. Samym balansem ciała oszukuje rywali jak mu się podoba
0
@norbi77 masz link? Nie widziałem tego
0
@okiemtypera_lucaxx95 awans za 200 poszedł. Albo +380 i radość podwójna albo - 200 i podwójny smutek:D
1
@gurales najlepszego, mnie 30 czeka w lipcu :p
2
Mocny kandydat do tytułu najlepszego słowa pierwszego kwartału 2021 mianuje "istrybutor" :D a kto wie może będzie w czołówce całego roku :D
0
@parpe ktoś tu wczoraj pisał, że za około miesiąc
0
@FCBKasza xbox i pc
1
@kamiVeB trochę bezsensu porównanie. Pedri dopiero zaczyna grać na wysokim poziomie a Foden już tak gra od przynajmniej 2 sezonow. Na tą chwilę zdecydowanie Foden
2
@Chakalaka Higgins jak walec idzie w tym turnieju. Oby jutro utrzymał formę a Ronnie zagrał tak jak z Lisowskim.
1
Ale granerudowi dużo nie zabrakło do podium. A tutaj już był spisany na straty
2
To się zemści. A pedri jak busi. Zakaz strzałów
0
@mekston konkurs w którym Kubacki zdobył mistrza świata chyba powinien spowodować ze nie można mówić o braku szans na medal po 1 serii :D
2
@FC1899Barca ja bym im zrobił to samo, takie bydło nie ma prawa żyć, jeszcze z naszych pieniędzy, krzesło elektryczne i wolna śmierć niskim prądem dla takich gnoji
1
Zacząłem sobie dzisiaj oglądać polski miniserial "w głębi lasu" i jest naprawdę fajny. Myślę, że zanim pójdę spać obejrzę cały :D
1
@Rust_Cohle psg - city chciałbym na etapie grania mecz i rewanz
Tak samo Real - Bayern.
1
@VamosRakieta poza akcja Trincao nie było nic do oglądania, szkoda Twojego czasu i po co się terroryzować :p
0
@AlexDark00 to ja wolę żeby antek czy Messi w każdym meczu strzelali 2 gole :p
0
@wierbafcb bardziej jestem zdania że jednak czerwona, faktycznie freuler był ostatnim obrońca który mógł zatrzymać atak. Sędzie miał tutaj podstawy do podjęcia takiej decyzji. Jak dla mnie to niee jest żaden skandal. Takie są przepisy
2
Martin 2 asysty, super. irytuje jego gra dosc czesto ale dzisiaj liczby go bronia w 100%
2
@AmigoBlancos to dawajcie tego Isco do nas
tutaj wszyscy mają wywalone :D
0
ciekawe ile zwykły szary człowiek pracowałby u jakiegokolwiek Pracodawcy z takim podejściem i zaangażowaniem do swojej pracy
0
stojanov vol. 1251375364231
przecież to jest niemożliwe co oni reprezentują swoja postawą
0
5 minuta Elche marnuje pierwszą 100% sytuację
1
@foczkyyyhg uważaj bo Ci zaraz napiszą eksperci że Cadiz postawiło taki autobus, że większe zaangażowanie i fizyczność nic by nie dała
1
@Chakalaka no i zapowiada się pierwsza niespodzianka, Bingham przy stole ma szansę na skończenie meczu przy stanie 5:4 i układzie na co najmniej breaka wygrywającego. Trump dawno nie odpadł w 1 rundzie. Wydaje się że on wszędzie gdzie grał to był co najmniej w finale
2
@Coutinho007 na tą chwilę nie ma po prostu kogo chwalić. Wszyscy grają stojanova, totalnie nikt się nie wyróżnia. 0 ambicji
2
@Xxxbarca4ever dlatego lubie takie mecze, jest przynajmniej co oglądać :)