budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed chwilą sobie uświadomiłem że przecież w Barcelonie jest jeszcze Coutinho. Wiadomo kiedy wróci do gry? Coś cicho o nim ostatnio :p
2
Puig jest aktywny ale strasznie podaje "na minę". Już któreś głupie podanie do gracza otoczonego przez 2/3 rywali
2
Z 3 metrów uderzyć 3 metry obok bramki to niezły wyczyn. Nie wiem co wy chcecie
0
@BarcaInfo Alba to chyba odpocznie w momencie doznania kontuzji :D
zajadą chłopa
1
A la rambla myśli że najwięksi sabotażyści grają w Barcelonie - > Alisson: "potrzymaj mi piwo"
0
@Encore fenomenalne zagrał spotkanie w ataku
a mimo to i tak minimalna porażka
0
@clyde chrupki to orzechowe
prazynki bekonowe
a chipsy byle jakie :D nie no najlepszej to lays pikantna papryka albo zielona cebulka/solone
5
Huesca rozpoczyna obiecująco
0
@MarioVeB! przypadkiem dzisiaj trafiłem na tą promocje na zakupach
no przecież żal było nie kupić24 heinekenów za 39 zł
ale ogolnie kiepsko mi wchodzi ten heineken ;p
1
@VamosRakieta martwi mnie Twoje serce, czy ono wytrzyma takie rozdarcie ?
0
Tak sobie spojrzałem że Brighton w tym sezonie PL z Liverpoolem ugrało 4 pkt. Remis 1:1 u siebie i wczorajsza wygrana 1:0 na wyjeździe. W ogóle Nieźle sobie ostatnio radzą. A Liverpool teoretycznie może już nawet 10 pkt do City tracić, sporo ale jednak jeszcze nie można mówić o totalnym braku szans :)
0
@Pilka_jest_okragla tak, nawet miał niecelny strzał głową
2
Antek od 75 minuty meczu to zawodnik światowego topu. Kapitalne zawody. W ogóle od początku roku gra po prostu bardzo bardzo dobrze
1
LA zabawa ładna. Joga bonito normalnie
0
Ale meczyycho piękne
1
no cóż, trzeba zorganizować puchar Tymbarka z drużynami polskiej b-klasy :D
0
@maroon w końcu oprócz dużego zaangażowania na boisku daje jeszcze naprawdę niezłe liczby. Styczeń miał bardzo dobry. Oby tak dalej
1
@norbi77 koledze chyba chodzi o to, że WOŚP zbierając kasę i kupując sprzęt za powiedzmy te 100 mln powoduje, że państwo może np 100 mln wydać w inny sposób bo wiedzą że Owsiak zakupi jakiś tam sprzęt do tych danych szpitali. Więc dla nich to dobra okazja na napakowanie hajsu w swoje kieszenie. Mniej więcej tak to odebrałem :D
A co do tego, że pisiory jadą po Owsiaku to wiesz - Manipulacja mediami jest w Polsce bardzo dobrze rozwinięta i wcale się nie zdziwię jak jest to tylko pod publiczkę
1
@ksobi jednak mimo wszystko trzeba uważać żeby Cię nie brakło kasy pod koniec miesiąca..
1
@koksik2700 no niestety delikatnie sie pogorszyło w smaku.. przed tą zmianą to było dla mnie piwko idealne :D
1
@Kidd przed 5-10 minutami też otwarłem 1 piwko w tym tygodniu - zimny Namysłów Pils butelkowy to jest coś pięknego
1
City po dość niemrawym starcie cichaczem powoli do przodu i proszę jakby zatrzymać tabele po 19 kolejkach to mają lidera. Nieźle idą ale fakt że dużo drużyn z czołówki tam szału nie robi. O dziwo ManU ładnie się trzymie i ma realne szanse na ugranie nawet może Ligi. Może być ciekawie w PL
0
@GadulkiGembulki juz widze jak suarez godzi sie z rola zmiennika na 15-20 minut
pokazuje w Atletico ze nadal nalezy do top napastnikow
0
@Sapos93 tak słabo grał? Sądząc po wyniku to chyba cały zespół szału nie robił, niestety nie mogłem obejrzeć spotkania - dopiero w 115 minucie dotarłem do domu
1
@Xavyol ja nie przetrwałem nawet 1 sezonu, a ogólnie siada mi taki klimat serialowy
0
@Yosemite jedna z tych bramek gdzie ładniejsza jest asysta, genialne zagranie
0
@LuisSalvano Villi najlepsza
1
ciekawszy pojedynek na śnieżki w Madrycie niż hit Premier League
0
@Kvothe07 złoto naprawde :D
0
@Lub567 licze na dobry mecz i wygraną Liverpoolu ale cuchnie jakąś nudą i 0:0 :D