1

@Explode hahaha +1 byczq

6

myślałem że dogrywka rozgrywana jest w momencie kiedy mecz zakończy się remisem.. a tu masz taki żarcik

0

@Pogba od odejscia Ćwiąkały nie ma tam dobrego komentatora

0

Hiszpanska zima do nas dotarła? Przecież chyba z 15 cm śniegu z auta odgarniałem :p już wiem czemu w czasie dogrywki i karnych tv satelitarna nawalała :(

0

Co tu się odjebuj*. 112 minuta a tu w 10 sekund akcja z jednego pola karnego do drugiego

2

@IronSanHybrid no przecież tęskniłem za tymi podsumowaniami

4

@IronSanHybrid tańszy na bank i jaka technika aka - joga bonito , tym trikiem zmylił wszystkich razem z sobą na czele
myślę, że budżet Barcelony go udźwignie

0

@umtiti szkoda strzępić pysk

1

@BarcaInfo no stary ale taką to ja za szybką bym trzymał i nie grał z kolegami bo jest nowa!

1

@Chakalaka no to czas aby Rakieta coś wygrał bo chyba od MŚ nic mu się nie udało zdobyć prawda?

0

@ranger3120 gdzie jest jakaś Transmisja?

0

@Tridente2015 oczywiście to prawda jedyny plus taki ze to co najciekawsze to dzieje się póki co w polu karnym Realu a nie Osasuny :)

4

Czytałem podczas meczu barcy gdzieś tak do 30 minuty że mecz był nudny. Nudny mecz to jest Osasuna - Real. Ja pierdykam tutaj to dopiero oczy krwawią. A te białe mózgi non stop to samo: od lewej do prawej - cyk wrzutka i cyk łysy klaszczę. I następna akcja żeby zaskoczyć rywala to uwaga od prawej do lewej i cyk wrzuteczka :D

1

Ma ktoś wrażenie że jak Puig gra to jest niezły haos w środku pola? On lata jak poparzony pokazując się do piłek przez co momentami dość haotycznie to wygląda.

2

Pjanic jest po prostu totalnie bez formy. Mógł Ronald dać zamiast niego Moribe.

0

Martin jest kozakiem :D

1

Ja pierdol* co busquets powinien mieć asystę

2

Dobra ale Ronald nie rób jaj i 2 młodych możesz wpuścić. 60 minuta 3:0 wynik kiedy on chce zmiany robić?

0

Jest skuteczność i w końcu jakiś pozytywny mecz nawet Busquets rozgrywa. Żadnego wylewu w 45 minut nie zaliczył. Rośnie w oczach :D

0

@mekston o matko przepisu pewnie nie podeślę ale to kiedyś było tłumaczone w jakimś studio piłkarskim. Tak to zrozumiałem i w dzisiejszej dobie varu to jest chyba niemożliwe aby taki klops popełnić, sędzia musiał jakoś podobnie to odebrać

0

@mekston tak właśnie, obrońca wykonuje wślizg w celu wybicia piłki napastnikowi czy przecięciu jakiegoś podania i jeśli w takiej sytuacji piłkę otrzyma napastnik, który jest na spalonym ale gdyby nie wślizg obrońcy nie miałby szans na otrzymanie piłki to bramka powinna być uznana.
Teraz tak to wyglądało tylko soldado nie robił wślizgu tylko próbował kopnąć piłkę ale nie czysto trafił

0

Ale Griezzmann fajnie tą akcje pociągnął

1

@panczo jak już wszyscy z Juvenilu a B i C padną na jakieś dolegliwości :D

0

@mekston nie, jeśli obrońca celowo próbuje zmienić tor lotu piłki

4

Umtiti z kontuzją? Nie znałem, jeszcze dest i dembele to dzisiaj 4 nowych kontuzjowanych

2

@tobiasson92 zakładam że gdyby piłka od soldado się tylko odbiła to nie byłoby gola, ale soldado zrobił ruch w kierunku piłki bo chciał ja wybić a że nie trafił to jego wina. Antoine w ogóle w tej akcji by nie było gdyby nie złe wybicie gracza granady

0

De jong ładnie Busquetsowi podał na stratę, ale przecież wina Busiego

0

@mekston ale mnie to ciekawi ile byłby w stanie wykręcić zwycięstw Schlierenzauer
on w swoim prime robił niesamowite wyniki.. ile to przecież było lat temu.. wtedy myślałem, że może osiągnąć 100 zwycięstw no ale wszystko mu się posypało

0

@lukasik17 szczerze miałem Fiata Stilo 9 lat i oprócz regeneracji komputera nie było żadnych takich dużych wydatków
przejechałem nim z żoną ponad 110 tys km więc takie wymiany jak sprzęgło czy 2 razy rozrząd nie uważam za jakieś awarie. baa amortyzatorów z tyłu i wahaczy nawet nie ruszyłem

0

@Mr8lack właśnie nie wiem za bardzo, coś aby mi wuja podpowiedział że te 1.4 tsi w seacie lubiły się popsuć
@FC1899Barca a widzisz mi wuja właśnie mówił że te 1.4 tsi były jakieś problemowe
@lukasik17 miałeś może takiego że tak zdecydowanie na Leona ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?