budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrickjacob mówił że z wykreowanych bramkowych sytuacji taki powinien być wynik
2 setki Levante i setka lengleta
3
Griezzmann z powietrza z prawej nogi? Chyba już wszystko zobaczyłem :D
1
@Czaro1 myślę że tak
1
De jong biegł z 60 m i nikt nie podążał za nim, no kurw* nikogo nie było w szesnastce
2
19 minuta a Levante mogło mieć 2 gole
1
Oj widzę że Levante zaczyna cisnąć te ogórki :D
0
@cat_r37 tylko tamci piłkarze nie przeszkadzali sobie na boisku i byli w ciągłym ruchu, pokazywali się do gry a te tumoki teraz stoją jak chu** na weselu
0
@macio_944 nie napisałem czego 100 :D np zapałek :P
0
@macio_944 daje 100 na 8 punkt :P
0
Brak skrzydłowych i trzy dziesiątki w składzie. Udało się to więcej niż raz?
1
@kryhaa można jakoś edytorem
Na youtube masz filmiki
0
@Bruttal nie grałem w żadna od tych co wymieniłem, na filmikach wygląda fajnie i być może się skusze ale warto zasięgnąć rady :p
0
Grał ktoś w F1 2020? Tak myślę sobie kupić na PC albo xbox, ostatnia jaka grałem to 2015 albo 2016 i chciałem zasięgnąć rady czy warto sobie kupić 2020 i się pościgać :p
1
@adi7adi8 liczę na to że nie :p ale fakt delikatnie zawodzi razem z Kubackim
0
Piter odrabia jakieś 35 pkt do Niemców
0
@draxidox kolego jak skoki czy ogólnie jakikolwiek inny sport można oglądać poza TVP a raczej każdy można to przelacz tych placków na Eurosport
0
Jak Kubacki i Stoch nie poprawia się w 2 serii to jeszcze ze Słowenią będziemy walczyć o brązowy medal
0
@michal26 231m
1
@barcadreed ja posiadam siemensa. Od 3 lat chodzi jak zegarek
0
@Katalonbar to nie jest piłkarz na którym opierałbym linie pomocy na lata, jest za słaby
1
@Colon słabo
Przed chwilą pokazali statystykę podań: ma aż 3/10
Ale ogólnie całe Atletico jest póki co tragiczne
0
Ale Chelsea ma placki na bramce Kepa to dno i muł a ten Mendy zaczyna go gonić
1
@BarcaInfo i z tych ramblowych proroctw że w meczu z Sevilla atleti i bilbao ugrają maks 4 pkt to też nieźle niektórzy odlecieli. Ramos wrócił i odrazu mentalnie inny Real. Znając życie wyciągną maksa z tych 3 trudnych spotkań
0
@ArterkHD myślałem nad United, Real i remis Chelsea
3
Patrzę - Lahoz będzie sędziował spotkanie derbów Madrytu i już wiadomo kto będzie gwiazdą wydarzeń na boisku :D
1
@Kusco15 źle obrobione, źle dobrany materiał, nawet jeśli płyta jest narażona na drobną "pracę" to przy obecnie stosowanych zaprawach nie powinna pękać na łączeniach czy w narożnikach zwłaszcza pk krótkim czasie
1
@TheNekro94 marzy się jeszcze jakiś projekt Ostry Emade.. Też były zaje.. Piękne :)
0
@kubafcb102 no właśnie też mam gtx 1060 do tego ryzen 3500 i 16gb ddr4 ram i jak mylisz pójdzie ten cyberpunk? Bo nie wiem czy nie wyrzucę kasy w błoto :p
1
@mkord od FM 2019 bodajże blokowali, a skoro ma Ronaldo w realu to starsza edycja
2
@Colon kto bogatemu zabroni..