1

@kuz nie mówili ale pokazywali powtórkę i było widać spalonego więc stwierdziłem że przez to nie ma strzału w statystykach ;p

3

@kuz spalony był

1

Ooooo matko Antoine co wsadził

0

Mingueza Lenglet Alba Braitwhite i De jong niezły kabaret odstawili stojąc i patrząc jak 3 razy rywale dobijają piłkę :D

1

Wymieniłbym Pedriego i De jonga na Alenie i Puiga i zobaczył jak chłopaki popykaja

1

Pedri dzisiaj strasznie niedokładny

2

Co to był za strzał Griezzmanna :o

0

Ktoś poleci jakiś fajny serial w klimacie dark czy stranger things? Obydwa mi nieźle siadły, stranger opanowałem całego w 2 dni

0

@svensonFCB kotlet schabowy, ziemniaki i papryka zapiekana z pieczarkami, cebula i serem

0

@Irmscher10 może Bronek Malanowski go wysłał do Madrytu jako tajnego agenta a tak naprawdę Marcelo to Tomasz Junior Orlik :P

1

@AmigoBlancos no pewnie ze tak trzeba do tematu podchodzic
Jeszcze jutro strata pkt barcy i można mówić "kolejny weekend odhaczony" :D
Koniec już czasów gdzie czlowiek paznokcie zjadał na meczach Barcelony czy Lecha. Teraz na spokojnie oglądać bez stresu i przede wszystkim mnóstwo meczów staram się oglądać a nie tylko drużyny które lubię tak jak to kiedyś było

0

Polacy zaliczyli super konkurs, trochę szkoda 1 skoku Stocha ale nie zawsze musi wszystko być idealnie, a Eisenbichler.. Znokautował niesamowicie, jest w gazie szwabek

2

Markus ale odpalił rakietę, formę ma niezłą na początku ale te noty tak o 1 pkt za wysokie, mimo że w locie ładnie i próbował telemarku na takiej odległości to chyba 17, 5-18 byłaby sprawiedliwa ocena

0

Neuer widzę stara się o posade gwiazdy Memów
Szkoda że anulowane :(

0

@BrzydkiAS nie wtedy nie ma niespodzianki, ale chyba kiedy prowadzi drużyna na którą bukmacherzy daja 9 zł na zwycięstwo z drużyną na którą kurs wynosi 1,25 zł to chyba jest lekki kaliber niespodzianki co?

1

@BrzydkiAS mimo wszystko na pewno byli faworytem przed meczem

1

W Bundeslidze niezłe niespodzianki na początku spotkań, Bayern i Bvb póki co w plecy

3

@MesQueUnClub96 o której jest konkurs? Właśnie się do sklepu po piwko szykuje to najwyżej przełożę na wyjazd po 1 serii :p

0

@RichardWinters tak moje auta mają 3 km i V-max 4 km/h z górki lecą 5! Jak wiatr korzystny

0

@Jacu327 w jednym aucie mam wielosezony a w drugim zimowe

0

@barteq ja jeszcze cały rok na zimowych, w tyłku mam zamiany, nie hałasują trzyma się auto drogie tak samo, co 4 lata wyrzucam i kupuje te same sprawdzone nowe

7

@DaPi na wahadle niech lata :P

2

@Chakalaka do kiedy trwa ten snookerowy maraton? Przecież oni z turnieju na turniej lecą

1

@ProMILs albo zameldować tymczasowo wszystkich gości :D

1

@Encore ja np też w tym jestem dobry, na maturze np wziąłem jako pracę nie rozprawkę a porównanie wierszy jakie tam były i wyciągnąłem z nich Max ilość pkt :D

3

@Kusco15 Agnieszka Radwańska też mogłaby się tutaj łapać

0

Pytanie odnośnie youtuba. Orientuje się ktoś czy można wszystkie utwory zapisane na playliście "do obejrzenia" przenieść na nową playlistę? Tak za jednym razem.. Bo niestety playlisty do obejrzenia nie widać w aplikacji youtube music a przenosić każdy osobno jeśli ma się z 2000 utworów to trochę życia stracę :p

0

@Kacper1432 chyba postawiłbym =

32

Osz cholera, ten porąbany rok naprawdę niech się kończy bo żniwa zbiera straszne..

0

@Thoms94 tak go nazwali komentatorzy, dobrze że nie powiedział Vateusz FernandeSZ bo jutro mógłby siedziec w pierdlu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?