0

@Sergio_Devils gdyby każdy tak podchodził do swojej pracy to ludzie chodziliby do niej 1 raz w tygodniu i 6 dni odpoczywali a kasę chcieli za 20-25 dni na miesiąc w pracy.

0

@TheGoldenEleven dzisiaj kluczowy mecz dla losow półfinałów, Djokovic z Medvedevem nie będzie mieć lekko

1

@TheGoldenEleven Thiem/Djokovic to Ci których lubię oglądać najbardziej z obecnie występujących w tym turnieju

1

@escarabajo tylko Grodziska ze szklanej butelki!

0

@jaras121 bez flag, to nie było coś w stylu bitwa 2k20 pod empikiem, normalny solowy rajd lewą flanką gościa który został zwyzywany przez polskiego komentatora

10

Włączenie się geji... Szpaku w top formie haha
To ilu ich tam biegło? :D

1

Drugi tie-break w meczu Nadal - Thiem
Transmisja: Polsat Sport

Edit: koniec meczu Thiem pokonuje Nadala 2:0
Fantastyczne spotkanie mówiąc w skrocie :D

1

Bardzo dobry 1 set w meczu Thiem - Nadal. Kapitalnie w tie-breaku Thiem odwrócił z 2:5 losy tej rozgrywki

0

@HubertMlody bundesliga go pokonała, szkoda że ligue1 nie było bo tam też język by sobie połamał :D

0

1

@Encore właśnie żałuję do dzisiaj że przy 2:0 w setach dla Nadala odpuściłem oglądanie na żywo tylko puściłem nagrywanie i spać, oczywiście obejrzałem z odtworzenia ale to całkiem inna bajka jak oglądasz live a po czasie znając wynik, bądź co bądź mecz był spektakularny no i Rosjaninowi naprawdę dużo do szczęścia nie brakowało, trochę sił
@Colon tak mi sie trochę zdaje, że to ulepszona wersja Nikolaya Davydenko

2

Od pewnego czasu przyglądam się w tenisie osobie Medvedeva i tak sobie myślę, że ten gość jest mega niewygodnym rywalem. Nie ma jakiegos wiodącego uderzenia typu atomowy serwis czy forehand, które dawaja mu sporo piłek kończących. On po prostu mega skutecznie odbiera atuty rywalowi a sam nie za dużo piłek psuje przez co osiąga naprawdę dobre wyniki od dobrego roku
@Encore @Colon @JimMorrisonFCB i inni zainteresowani co na to powiecie?

1

@Colon Nina myers

0

@Triv44 obejrzałem w minioną środę 2 odcinki i mnie jakoś kurcze średnio zainteresowało :p a dziwne bo lubię takie tematyki filmow/seriali

0

@Gosciuu a co on w ogóle robi w kadrze skoro w Napoli nie gra i nie zagra już nic przez swoją debilizm? Gościa nie powinno tu być wcale

1

Ja poerdo*e takiej żenady nie widziałem dawno. 80% kadry wraz z tym śmiesznym wuefista jest do wyrzucenia i na czele z tym młotkiem co dowodzi PZPN.
Oczy krwawiły kilka razy ale dzisiaj po prostu przeszli na wyższy level. Dno i 100 km mułu.

1

@Daviix7 szybcy i wściekli 7 na tvn7 właśnie startują

0

@Encore film w tv, mecz pokrak w telefonie

1

@Yosemite mnie się wydaje że on od 18 lat ma swój prime

0

@Triv44 tak, i resetowałem i po prostu jak mu zmienie np temp to odrazu się resetuje i wszystkie ustawienia wymazuje

0

Pytanie za 100 pkt - czy czyszczenie sterownika do pieca 2-funkcyjnego (za pomocą patyczka do uszu i rozpuszczalnika), w którym roztopiły się baterie to jest dobre rozwiązanie? Bo po tej sytuacji sterownik żyje sobie swoim życiem, i tak myślę jutro spróbować go podczyścić a jak nie to może la rambla podeślę jakieś inne sposoby? :)

1

@IronSanHybrid kazdy mial jakis tam wiesz swoj TOP
ale te obecne powiedzmy top-y nie maja nic wspolnego z rapem
nie wiem, ale chyba lata 1998 - 2008 to uwazam za kunszt polskiego rapu, z pojedynczymi mega wyjatkami w pozniejszych czasach

0

@IronSanHybrid nie wiem czemu ale mam wrazenie, ze do top polskiego rapu w wykonianiu ostr, peji, eldo, pezeta czy wwo to ma podjazd co najwyzej quebo jak mu sie chce cos dobrego dowalić
Ci dwaj w ogole mi nie podjezdzaja

1

@Pertezm pewnie, oznaczaj, pytaj-moze odpowiem :D

0

@Colon stary, kazdy chyba kawalek fresstyle ostrego mam w glowie,
najbardziej frestyle mi podszedl w gizycku
bodajze 2004 rok, pieknie poleciał


6

a to moje top topow, number one na zawsze, Ostry i jego niesamowity wjazd w bit LUBIE BYC SAM


0

@Kuczek ciekaw jestem ilu tutaj użytkowników słuchało więcej rapu ode mnie :) od 2000 roku i pierwszej płyty Ostr-a więc kilka wiosen minęło, a wykonawców, albumow przesłuchałem tyłu że pewnie 20% mógłbym mieć ciężko wymienić :p

0

@Hosh poprawiłem link nie to miałem skopiowane :p

2

Trafiłem na ten utwór po może 3-4 latach, jeden z lepszych bitów w polskim rapie, Czarny tutaj pozamiatał niesamowicie, a Pezet jak to Pezet - poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Klasyka!


0

@BarcaInfo o Cię pierdykam ale mu siadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?