budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież tam z tej akcji powinni 2 gole zdobyć
2
Morata gra swój własny mecz z offsidem. Przegrywa 0:2
5
Rykoszet rykoszetem ale żeby piłka wpadła do bramki to trzeba strzelać, brawo za decyzję, akurat pierwszy kwadrans meczu dembele na duży +
2
Dzisiaj byłem świadkiem czegoś co jest po prostu tak absurdalne, że naprawdę nie wiadomo kto to wymyśla. Wiadomo w jakim celu - żeby nie płacić.
Mianowicie: do szwagra dzwoni Pani z sanepidu, że w przedszkolu, do którego chodzi jego CZTERO-letnia córka zostało zamknięte z powodu wykrytych przypadków covida. Okej, nie było w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że kwarantanną objęte jest tylko i wyłącznie 4-letnie dziecko. Czyli dzieciak zostaje sam w domu a rodzice heja przed siebie hulaj duszo piekła nie ma, przecież to jest już dorosłe dziecko, samo się sobą zajmie, samo posiedzi w domu. Gdzie tu widać problem? Co się zjeba*o w naszym kraju i kiedy? Przecież to jest absurd absurdu
0
@DaPi rozdawnictwo kartek w tej Fifie to poziom lahoza czy innego undiano malenco :D
1
@IronSanHybrid w tym wszystkim PiS osiągnął to co chciał, temat covidu zszedł na drugi plan, tylko pewnie nie spodziewali się demonstracji, albo się spodziewali ale nie na taką skalę, i teraz pytanie czy i ewentualnie jak zareagują. Wprowadza jakiś cichy lockdown i się sprawa rozejdzie po kościach, tak to widzę :P
2
@Hosh pyknął znowu pole position? Gość jest hardcorem
0
De jong o te jego zagrania na "minę" już któreś takie podanie na stratę dzisiaj serwuje
2
Strasznie duży impet ataku, to jest karny. Nie ważne że trafił w piłkę
1
Szkoda Pedriego, strasznie się dusi na prawej stronie no i też z destem brak zgrania. Niech wpuści dembele albo Trincao za Pedriego
Edit. Tak w sumie to prawe skrzydło to jakas czarna dziura gdzie wszyscy w barcelonie znikają
0
I cyk remis :D co tam się dzieje
3
Gdyby vinicius miał lepszy strzał to powinno być 0:2 w 7 minucie. Obrona dramatyczna w pierwszych minutach
1
@Cvzx jak można słuchać tego typa, on jest oderwany od jakiejkolwiek rzeczywistości
0
@kamil9040 niestety ale Chyba dużo w tym prawdy, dlatego ja np nie jestem za tym żeby kiedykolwiek objął jeszcze barce bo gdyby nie wyszło to troszeczkę jego legenda na tym mogłaby ucierpieć
1
@badej60 zaraz neville po nich wpadnie do aberthforta czy jak się go piszę :D
2
@badej60 kurła z olivanderem sobie rozmawiają ziomeczki
1
No to co, dzisiaj Luis walnie brameczke w LM na wyjeździe? Wcale mnie to nie zdziwi
0
Ukraińcy mają więcej szczęścia jak rozumu
0
@mekston nie no spoko, kiedyś pamiętam na sport.pl trafiłem o tym artykuł i tak coś mi świtało o takich dziwnych zapisach, bo np piłkarze się wypowiadali ze możesz lekko pociągnąć rywala za koszulkę, spodenki czy rękę i dostaniesz czerwo, a możesz np ostro wjechać wślizgiem w nogi rywala i dostaniesz żółtą, faktycznie trochę to absurdalne no ale cóż, podobno mądrzy ludzie nad tym pracują
0
@mekston widziałeś artykuł o kartce, byłem blisko, złapanie odpychanie itp (czyli to co głównie czynione rękoma) karane czerwem zasłużenie, pique nie był zainteresowany piłką tylko uniemożliwieniem zagrania jej przez rywala
9
No spartolili już druga mega 100% sytuację, żeby się znowu nie zemściło
0
@shoZu jeszcze Real nie przegrał meczu
0
No i już tylko 2:3 szybko poszło
0
Ładnie Modric huknął
0
Ale Militao co odjeba* przy bramce na 0:3 hahaha no parodysta stulecia. Przebił naszych jedną akcją na najbliższe 3 lata
1
Najśmieszniej będzie jak na sobotę Real zepnie poślady w trymiga i z Barca osiągną dobry rezultat. To będzie dopiero nie śmieszny żart :p
0
@BarcaInfo co on im zrobił wtedy, helgeura chyba do dzisiaj się nie odkręcił z murawy. Tj jeden z tych meczy których kibic nie zapomni
0
@mekston chodziło bodajże o wślizgi coś jeszcze, faule popełniane rękoma chyba miały być na czerwo, w sumie nie pamiętam jak to dokładnie miało wyglądać ale faktem jest że ten przepis jest beznadziejny.
24
Co Mnie się podoba na początku tego sezonu to forma Busquetsa, jest naprawdę na wysokim poziomie. Śmieszki heheszki z jego muskulatury a tu proszę, busi naprawdę wygląda pewnie i najlepiej z środkowych pomocników.
0
@Colon premium 1 - przynajmniej tam zawsze były