1

@Bartunek jak przegrałeś z Finlandia to pewnie przez karniaczki..

0

@czółkovsky Muminek będzie motm

0

@mekston kończy się aktorstwo :p

0

Nie wiem co się tam dzieje z Djokoviciem ale wygląda jakby grał na maks 20% możliwości. Przechodzi obok spotkania, ktoś coś wie?

2

No to chyba po 10h oglądania tenisa można iść spać, bardzo wątpię aby rafa wypuścił 2:0 w setach, ale w razie co ustawiam nagrywanie gdyby miało się dziać coś nadzwyczajnego :D bye bye świry ramblowe

3

@heniek168 dobrze, że brzęczek nie prowadził kadry przed euro 2012 bo awans na ten turniej pewnie też byłby jego zasługą

1

@PatrychoO szczerze powiem, że niewiele a nawet tylko kilka koszulek w historii zrobiło na mnie większe wrażenie niż ta psg

1

@Blanco16 łączę się w bólu, wstaje o 5:55. A tu człowiek meczyk Nadala chciałby obejrzeć cały..

0

@mekston ledwo ledwo ale udało się przełamać, oby teraz dorzucil gema na 4:1

0

@jacobFCB 90 % spotkań Federera oglądam od bodajże 2005 czy 2006 roku jak wygrywał finał AO z baghdstisem. Fenomenalny tenisista do oglądania, klasa, różnorodność zagrań, coś pięknego

0

@kamilo0066 jeśli będzie 1:1 w setach to może być ciekawie, 2:0 dla Nadala to jak dla mnie po meczu

0

@Encore byle żeby go to za bardzo nie podlamalo bo się szybko zrobi 2:0 w setach, chociaż sądząc po spotkaniu np ze zverevem to jest dość mocny psychicznie

0

Czyli jak to zwykle bywa Nadal wychodzi zwycięsko, a w sumie nie powinien tego seta wygrać..

0

@Colon przed chwilą komentator mówił że na pewno będą grali 2 dni więc taki szybki wniosek mi się nasunął

0

@Encore @Colon a w Paryżu przy oświetleniu grają do północy i mecz przerwany?

2

@IronSanHybrid serwery youtube mogły by tego nie wytrzymać :D

0

@klemens100 jeśli Iga wygra RG to zdecydowanie ona

1

@michal26 wszystkie Panie przez Ciebie wymienione z wyjątkiem sharapovej nadal grają i to z sukcesami i więc nie ma co mówić że Iga ma słabsze rywalki niż aga, jest kvitova, osaka, Williams, Halep, Azarenka, mimo wszystko switolina i wiele innych

1

Iga ale ma formę niesamowita, no to nie pompujemy balonika ale nadzieję na finał sa naprawdę bardzo bardzo duże :)

1

@PatrychoO stary 1 wers tu pasuje


5

Jak tak dalej pójdzie a Nadal będzie Nadalem jak w 95% procentach meczy w Paryżu to on swój mecz dzisiaj skończy :D

0

@ShinobiQWE nr 120 czy 130 na świecie Podoroska z Argentyny, dzisiaj pokonał nr 5 turnieju Switoline

1

@LuisSalvano przeczytałem, szacun

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 skorzysta z aliexpress, rzut beretem :D
@Mario96w to się nie kwalifikuje to "podwiezienie" :D

0

@kuz dla mnie - ranczo z seriali
Film - za dużo ich nie oglądałem ale skoro coś wybrać to ten o zenku Martyniuku kiepski był

5

@Mario96w kurła stary ale na US Open autem? Szacun, daj znać jak Ci się uda

0

Jazda Iga jazda!

0

@JimMorrisonFCB i jeszcze jest mecz carreno-busta vs Djokovic. Żeby się nie wczytał mecz z US Open. Hiszpan Djokovicia wyprowadzi z równowagi i cyk 5:4 loading.. :D

0

@Colon ale podobno dzięki leginsom nie ma majtek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?