budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartunek jak przegrałeś z Finlandia to pewnie przez karniaczki..
0
@czółkovsky Muminek będzie motm
0
@mekston kończy się aktorstwo :p
0
Nie wiem co się tam dzieje z Djokoviciem ale wygląda jakby grał na maks 20% możliwości. Przechodzi obok spotkania, ktoś coś wie?
2
No to chyba po 10h oglądania tenisa można iść spać, bardzo wątpię aby rafa wypuścił 2:0 w setach, ale w razie co ustawiam nagrywanie gdyby miało się dziać coś nadzwyczajnego :D bye bye świry ramblowe
3
@heniek168 dobrze, że brzęczek nie prowadził kadry przed euro 2012 bo awans na ten turniej pewnie też byłby jego zasługą
1
@PatrychoO szczerze powiem, że niewiele a nawet tylko kilka koszulek w historii zrobiło na mnie większe wrażenie niż ta psg
1
@Blanco16 łączę się w bólu, wstaje o 5:55. A tu człowiek meczyk Nadala chciałby obejrzeć cały..
0
@mekston ledwo ledwo ale udało się przełamać, oby teraz dorzucil gema na 4:1
0
@jacobFCB 90 % spotkań Federera oglądam od bodajże 2005 czy 2006 roku jak wygrywał finał AO z baghdstisem. Fenomenalny tenisista do oglądania, klasa, różnorodność zagrań, coś pięknego
0
@kamilo0066 jeśli będzie 1:1 w setach to może być ciekawie, 2:0 dla Nadala to jak dla mnie po meczu
0
@Encore byle żeby go to za bardzo nie podlamalo bo się szybko zrobi 2:0 w setach, chociaż sądząc po spotkaniu np ze zverevem to jest dość mocny psychicznie
0
Czyli jak to zwykle bywa Nadal wychodzi zwycięsko, a w sumie nie powinien tego seta wygrać..
0
@Colon przed chwilą komentator mówił że na pewno będą grali 2 dni więc taki szybki wniosek mi się nasunął
0
@Encore @Colon a w Paryżu przy oświetleniu grają do północy i mecz przerwany?
2
@IronSanHybrid serwery youtube mogły by tego nie wytrzymać :D
0
@klemens100 jeśli Iga wygra RG to zdecydowanie ona
1
@michal26 wszystkie Panie przez Ciebie wymienione z wyjątkiem sharapovej nadal grają i to z sukcesami i więc nie ma co mówić że Iga ma słabsze rywalki niż aga, jest kvitova, osaka, Williams, Halep, Azarenka, mimo wszystko switolina i wiele innych
1
Iga ale ma formę niesamowita, no to nie pompujemy balonika ale nadzieję na finał sa naprawdę bardzo bardzo duże :)
1
@PatrychoO stary 1 wers tu pasuje
5
Jak tak dalej pójdzie a Nadal będzie Nadalem jak w 95% procentach meczy w Paryżu to on swój mecz dzisiaj skończy :D
0
@ShinobiQWE nr 120 czy 130 na świecie Podoroska z Argentyny, dzisiaj pokonał nr 5 turnieju Switoline
1
@LuisSalvano przeczytałem, szacun
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ranger3120 skorzysta z aliexpress, rzut beretem :D
@Mario96w to się nie kwalifikuje to "podwiezienie" :D
0
@kuz dla mnie - ranczo z seriali
Film - za dużo ich nie oglądałem ale skoro coś wybrać to ten o zenku Martyniuku kiepski był
5
@Mario96w kurła stary ale na US Open autem? Szacun, daj znać jak Ci się uda
0
Jazda Iga jazda!
0
@JimMorrisonFCB i jeszcze jest mecz carreno-busta vs Djokovic. Żeby się nie wczytał mecz z US Open. Hiszpan Djokovicia wyprowadzi z równowagi i cyk 5:4 loading.. :D
0
@Colon ale podobno dzięki leginsom nie ma majtek