budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba1324 no to sram na nią. Kupię zwykłą :)
0
@BarcaInfo przecież to jest chyba bardzo dużo jak na obecne czasy. Byle się todibo zgodził
0
@Striker ja poleciałem gładką 1 na leeds do tego na górnik Zabrze i fajny kursik za 20 zł poszedł
0
@Transu96 a tak w jednym zdaniu opiszesz mi różnice wersji zwykłej a mistrzowskiej? Opłaca się dokładać te 70 zł? Nigdy mistrzowskiej nie kupiłem. Może się skusze
0
@Yosemite lecę na przekór Leeds +Tottenham za 10 zł wysłane 7,80 Leeds i ponad 3 totki
0
@TheNekro94 ja pierwsze 3 części przeczytałem w 3 dni, akurat miałem chorobowe po wycięciu wyrostka. Czarę ognia pamiętam w 2 dni opracowałem
1
@Rust_Cohle jagodowe, truskawkowe, cytrynowe, bakaliowe :D
1
@PatrychoO to nie wiem :D nic więcej ciekawego nie widziałem na liście tv ;p
1
@PatrychoO 23.35 na Polsacie film leci 2012
0
@Encore jako książka to zdecydowanie czara ognia pozamiatała, film to chyba znak równości między więźniem i czara ognia. Najgorszy film to chyba 1 część insygnii a książka najgorsza dla to mnie książę półkrwi
0
@AlwaysBlaugrana 1 połączenia nie próbowałem ale 2 już tak :D szwagier mój tak jadł więc postanowiłem spróbować, trzeba powiedzieć że nie najgorsze :D
0
@AlwaysBlaugrana to Ty chyba nie jadłeś bigosu z chipsami albo spaghetti i do tego chleb z dżemem :D
1
Aaa głupi sierściuch :D
1
@Verema zesłanie do łagru
1
@Encore weź Dolores, na moją odpowiedzialność
1
@IronSanHybrid zaraz będzie wielka D co sprał 10-latka
1
@badej60 no kurde trzeba lecieć po popcorn albo nachosy
12
Ale Messiego tak zasuwającego w pressingu jak wczoraj to nie pamiętam bardzo dawno. W ogóle pressing i intensywność wygląda obiecująco
0
@jeyx77x kolegi ale od budowlańców to 2 uje w bok :D
0
@busquets5 i o dziwo grał dla iej De Jong
0
Przecież tam był spalony na zapałkę wg tych linii :D
8
Ale gra coutinho to musi się podobać. Może w końcu pokaże swoje możliwości w barcelonie :)
0
Ale Messi pokręcił :O
1
Żeby czasem jeszcze pique nie wyleciał bo żółta kartkę złapał najgłupszą z możliwych - pyskówka
0
2 mecz z rzędu widać w końcu wyraźną poprawę intensywności
0
Ale Kamiński popsuł piłkę meczową
1
Lech w LE jest niemozliwy
I 2.95 na Leszka jak w masło
0
@FafitFCB ale on jest hajt+
1
@Gomess trzeba oglądać, może w końcu ten Syriusz przeżyje?
1
To tylko losowanie grup a strona chodzi jakbym korzystał z modemu 56 kbps..