0

@seba1324 no to sram na nią. Kupię zwykłą :)

0

@BarcaInfo przecież to jest chyba bardzo dużo jak na obecne czasy. Byle się todibo zgodził

0

@Striker ja poleciałem gładką 1 na leeds do tego na górnik Zabrze i fajny kursik za 20 zł poszedł

0

@Transu96 a tak w jednym zdaniu opiszesz mi różnice wersji zwykłej a mistrzowskiej? Opłaca się dokładać te 70 zł? Nigdy mistrzowskiej nie kupiłem. Może się skusze

0

@Yosemite lecę na przekór Leeds +Tottenham za 10 zł wysłane 7,80 Leeds i ponad 3 totki

0

@TheNekro94 ja pierwsze 3 części przeczytałem w 3 dni, akurat miałem chorobowe po wycięciu wyrostka. Czarę ognia pamiętam w 2 dni opracowałem

1

@Rust_Cohle jagodowe, truskawkowe, cytrynowe, bakaliowe :D

1

@PatrychoO to nie wiem :D nic więcej ciekawego nie widziałem na liście tv ;p

1

@PatrychoO 23.35 na Polsacie film leci 2012

0

@Encore jako książka to zdecydowanie czara ognia pozamiatała, film to chyba znak równości między więźniem i czara ognia. Najgorszy film to chyba 1 część insygnii a książka najgorsza dla to mnie książę półkrwi

0

@AlwaysBlaugrana 1 połączenia nie próbowałem ale 2 już tak :D szwagier mój tak jadł więc postanowiłem spróbować, trzeba powiedzieć że nie najgorsze :D

0

@AlwaysBlaugrana to Ty chyba nie jadłeś bigosu z chipsami albo spaghetti i do tego chleb z dżemem :D

1

Aaa głupi sierściuch :D

1

@Verema zesłanie do łagru

1

@Encore weź Dolores, na moją odpowiedzialność

1

@IronSanHybrid zaraz będzie wielka D co sprał 10-latka

1

@badej60 no kurde trzeba lecieć po popcorn albo nachosy

12

Ale Messiego tak zasuwającego w pressingu jak wczoraj to nie pamiętam bardzo dawno. W ogóle pressing i intensywność wygląda obiecująco

0

@jeyx77x kolegi ale od budowlańców to 2 uje w bok :D

0

@busquets5 i o dziwo grał dla iej De Jong

0

Przecież tam był spalony na zapałkę wg tych linii :D

8

Ale gra coutinho to musi się podobać. Może w końcu pokaże swoje możliwości w barcelonie :)

0

Ale Messi pokręcił :O

1

Żeby czasem jeszcze pique nie wyleciał bo żółta kartkę złapał najgłupszą z możliwych - pyskówka

0

2 mecz z rzędu widać w końcu wyraźną poprawę intensywności

0

Ale Kamiński popsuł piłkę meczową

1

Lech w LE jest niemozliwy
I 2.95 na Leszka jak w masło

0

@FafitFCB ale on jest hajt+

1

@Gomess trzeba oglądać, może w końcu ten Syriusz przeżyje?

1

To tylko losowanie grup a strona chodzi jakbym korzystał z modemu 56 kbps..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?